reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A tak właściwie zmieniając temat mdłości to na kiedy macie terminy? Mój wypada na 7 stycznia ale wiem z autopsji iż rzadko się zdarza urodzić akurat na wyznaczony dzień. Powiem Wam że moja córcia obecnie 5latek urodziła się 26 lipca w moje imieniny a maluszek przyjdzie na świat w styczniu a w tym miesiącu dokładnie 4 stycznia mam urodziny :-)
 
reklama
Ja mam termin na 2 stycznia.

Moja córa urodziła sie 1 października a termin miałam na 4 ;) wiec wszystko możliwe ze w urodziny urodzisz.

Ja liczę na narodziny w styczniu a nie w grudniu... choć moze sie zdarzyć ze urodzę 29 grudnia w dniu urodzin ale ja bym nie chciała ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bardzo serdecznie Wam dziękuję, sama jeszcze w to nie dowierzam, mam wrażenie, że ta ciąża dotyczy mnie, ale stoi tak jakby obok :) Tym bardziej, że decyzja o dziecku padła w lutym:szok:
 
Bardzo serdecznie Wam dziękuję, sama jeszcze w to nie dowierzam, mam wrażenie, że ta ciąża dotyczy mnie, ale stoi tak jakby obok :) Tym bardziej, że decyzja o dziecku padła w lutym :)
 
Bardzo serdecznie Wam dziękuję, sama jeszcze w to nie dowierzam, mam wrażenie, że ta ciąża dotyczy mnie, ale stoi tak jakby obok :) Tym bardziej, że decyzja o dziecku padła w lutym :)
 
Dziękuję również ;) myślę że będzie niezłe wyzwanie w domu maluch a tu kolejny i czasem już mam dość. Chcę mi się spać po ciężkiej nocy, zmęczona a młody nie daje odpocząć( ma niedługo 7mc)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Torunianka93 kiedy urodził sie Twój synek ? Moja niedawno skończyła 7 miesięcy :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Widzę, że dodało się więcej wiadomości niż jedna - zawiesiła mi się strona - za co bardzo przepraszam! :)
 
Do góry