reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Czy wszystkie jesteście po 1 wizycie u gina?? u mnie wyszły 2 kreseczki 2 tygodnie temu ale myśle szukać jakiegoś gina w poniedziałek. Z 1 córką poszłam szybko i nic nie było widać a teraz chciałam troche poczekać

Ja mam mdlości od 2 tygodni, i to właśnie przez mdłości zrobiłam test bo czekałam na okres
 
reklama
Jeszcze żadnych konkretnych objawów. Test zrobiłam z ciekawości bo temperatura rosla zamiast spadać. W poprzedniej ciazy miałam plamienie implantacyjne a teraz nie. Mdliści zaczely się od 8 tyg do 13 wiec teraz pewnie tez będę tak miala :) w pierwszej ciazy tez od razu wygadalam mężowi teraz dam mu w torebeczce make różowe skarpetki i test. :D
 
Maj synek urodził sie 1 czerwca 2015 :D a teraz dzidzia planowana?

Z 2015 roku i ma 11 miesięcy ? [emoji6][emoji2] ja mam córkę z 09.06.2016 [emoji6][emoji6]
Tak dzidzia teraz planowana [emoji7]

Co do objawów to ja jestem tylko zmęczona i może troszkę bolą mnie piersi. Dziś całą noc bolał mnie brzuch i teraz też niezbyt dobrze się czuje :(

Co do wizyt to ja pierwszą też mam przed sobą. Idę albo 15 albo 16.05 :)
Bety nie robiłam wiec wierzę tylko testom. Na usg się okaże czy wszystko jest Ok :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Malinka też miałam pierwszy poród wywoływany dwa dni przed terminem, poród sn. 4 miesiące na ścisłej diecie, bo wbrew nazwie nie wystarczyło tylko cukru odstawić. Wiele stresów i łez wylanych. No i chyba zapowiada się powtórka -ehhh...
MamaAlusia gratulacje, ja zapytałam się mojego M po obiedzie czy jadł już deser. Odpowiedział, że nie i wtedy wręczyłam mu test. Ale miał mine
Ilona oprócz zmeczenia, bólu brzucha na @ i cycków żadnych objawów, chociaż u mnie myślę, że jest wcześniej niż 6tc
Ariska jeszcze nie mam wizyty, myślę by w połowie maja a nawet 3tygodniu iść
 
Czy wszystkie jesteście po 1 wizycie u gina?? u mnie wyszły 2 kreseczki 2 tygodnie temu ale myśle szukać jakiegoś gina w poniedziałek. Z 1 córką poszłam szybko i nic nie było widać a teraz chciałam troche poczekać

Ja mam mdlości od 2 tygodni, i to właśnie przez mdłości zrobiłam test bo czekałam na okres

U mnie na razie żadnych "popularnych" objawów. Poza brakiem @ oczywiście :) Trochę bardziej czuły węch (a to dziwne, bo jestem alergikiem), odrobinę bardziej chce mi się spać. Ja wizytę mam w przyszłym tygodniu, wystraszyłam się plamień i ustaliłam ją na wcześniejszy termin, bo byłam umówiona na koniec tego miesiąca. Gdy ustalałam termin wizyty jeszcze nie byłam w ciąży.

Jak się czujecie mamusie? Czy któraś z Was będzie mieć pierwsze dziecko? Na razie wypowiadają się doświadczone mamy. Jak reagowali Wasi partnerzy, mężowie? U mnie od paru dni jest wiosna, w sercu i na zewnątrz. Od paru miesięcy się nie udawało i z każdym okresem byłam coraz bardziej przybita. Ostatnio wszystkie objawy też wskazywały na @ i powiedziałam mojemu, że tym razem też nic z tego. Stwierdził, że musimy widocznie dłużej poczekać na swoje szczęście, ale długo nie musieliśmy, bo na drugi dzień zrobiłam test i po dwóch minutach pojawiły się wyraźne kreski, a po kolejnej minucie były tak intensywne, że nie miałam już żadnych złudzeń :))
 
reklama
Z 2015 roku i ma 11 miesięcy ? [emoji6][emoji2] ja mam córkę z 09.06.2016 [emoji6][emoji6]
Tak dzidzia teraz planowana [emoji7]

Co do objawów to ja jestem tylko zmęczona i może troszkę bolą mnie piersi. Dziś całą noc bolał mnie brzuch i teraz też niezbyt dobrze się czuje :(

Co do wizyt to ja pierwszą też mam przed sobą. Idę albo 15 albo 16.05 :)
Bety nie robiłam wiec wierzę tylko testom. Na usg się okaże czy wszystko jest Ok :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jeju faktycznie 1 czerwca 2016! ;D tez nie chciałam iść na betę ale nie wiem czy wytrzymam do wizyty u gina. Ja jestem ciągle za i wkurzona xD
 
Do góry