reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mi sie podaba wozek mutsy evo, tylko cenowo troszke gorzej. Nic nie kupuje, dopiero na jesień zamierzam zaczac zakupy, na pewno niczego nie zabraknie :-)
A co sadzicie o wiaderkach do kapania???


Aniu bardzo mi przykro :-(
 
reklama
Mi sie podaba wozek mutsy evo, tylko cenowo troszke gorzej. Nic nie kupuje, dopiero na jesień zamierzam zaczac zakupy, na pewno niczego nie zabraknie :-)
A co sadzicie o wiaderkach do kapania???

Aniu bardzo mi przykro :-(

Ja miałam wanienkę, ale kuzynka nie miała miejsca na wanienkę że stelażem a jej córka miała duże problemy z brzuszkiem i bardzo sobie chwalila to wiaderko
 
Witam a zarazem zegnam :):*
Okazalo sie ze moje jajeczka plodowe sa puste :/:/:(:(:(:(
Dostalam skierowanie do szpitala

Przykro mi :(

Mi sie podaba wozek mutsy evo, tylko cenowo troszke gorzej. Nic nie kupuje, dopiero na jesień zamierzam zaczac zakupy, na pewno niczego nie zabraknie :-)
A co sadzicie o wiaderkach do kapania???


Aniu bardzo mi przykro :-(
Jestem zdecydowanie na nie :p u mnie obie dziewczyny uwielbialy kapac sie w normalnej wanience dzieicęcej, zreszta tak latwiej umyć maleństwo.
 
Ania a ja wlasnie o Tobie myslalam :-( ja wizyte mam wieczorem i trraz to juz zaczynam sie stresowac.
Ja dzisiaj wstalam z niego mniejszymi mdlosciami ale z kanapkami rano walczylam zeby zjesc. Za to w ciagu dnia ciagle mnie mdli.
O wyprawce zupelnie nie mysle. Synka mam z konca zimy to czewc rzeczy sie przyda.
 

Kiedy do szpitala idziesz? Napewno Ci tam zrobią USG na lepszym sprzecie. Nie chcę wzbudzać nadziei, ale pamiętaj, że ona umiera ostatnia. Wiem o czym mówię... Serduszko mojej córeczki zaczęło bić w 10 tygodniu od ostatniej om... byla sporo młodsza, a już za miesiąc skończy 2 latka.
 
Ania a ja wlasnie o Tobie myslalam :-( ja wizyte mam wieczorem i trraz to juz zaczynam sie stresowac.
Ja dzisiaj wstalam z niego mniejszymi mdlosciami ale z kanapkami rano walczylam zeby zjesc. Za to w ciagu dnia ciagle mnie mdli.
O wyprawce zupelnie nie mysle. Synka mam z konca zimy to czewc rzeczy sie przyda.

Mam mdłości i wczoraj pierwszy raz wymiotowałam, pocieszam się tym że to oznaka że wszystko idzie w dobrym kierunku ;)
 
reklama
Aniu, tak bardzo, bardzo mi przykro! W szpitalu zrobią Ci usg, trzymam mocno kciuki by jednak sprzęt Twojego ginekologa sie mylił!

Ja dziś dalej czuje się bardzo zle, zero energii, zmęczona i strasznie osłabiona. Nogi spuchnięte, oblewają mnie co chwila gorące poty i... co chwile mnie mdli! Pije cały dzien koktajl z truskawek, trzecia szklankę a czuje sie jakbym zjadła trzy kotlety i kilo ziemniaków!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry