reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mi się podoba Adamex Vicco biało szary z błekitnym paskiem wyglądowo, ale raczej się nie zdecyduję bo waga mnie trochę przeraża, chciałabym coś ważącego mniej niż 10 kg
Ten Anex Sport też ładny ;)
 
reklama
Jeżeli chodzi o wózek, to chyba się na Anex Sport zdecydujemy, przeglądnęłam już chyba wszystkie możliwe i zdecydowanie ten przypadł mi najbardziej do gustu. Wyprawkę w formie ubranek etc bede robic jak już dowiemy się jaka płeć. Teraz jesteśmy na etapie budowy wiec dochodzi nam jeszcze urządzenie pokoiku, ale raczej kolory beda unisex ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też będziemy malować pokój, farby już czekają. Idziemy w błękitny, syn na pewno się nie obrazi, a córce zapewnimy dziewczęce dodatki :)
Wózek już jakiś upatrzony mam, ale wychodzę z założenia że na takie zakupy jest jeszcze czas. Mój B. liczy, że coś nam się trafi po dzieciach Jego rodzeństwa ale ja wolę się nie nastawiać. Zresztą dla kobiety to sama przyjemność przygotowanie wyprawki :)
 
Czesc dziewczynky:) u nas dzien jak co dzien mdlosciowo sie zaczal.

Tez bede sie posilkowac waszymi doswiadczeniami:) bo po co kupowac cos co ma sie nie przydac:)

Milego dnia wam zycze:)
 
Mi się podoba Adamex Vicco biało szary z błekitnym paskiem wyglądowo, ale raczej się nie zdecyduję bo waga mnie trochę przeraża, chciałabym coś ważącego mniej niż 10 kg
Ten Anex Sport też ładny ;)

Na Instagramie dziewczyna sprzedaje Adamex Barletta Eco Skóra za 1000 zł, 2w1, ale czytałam że firma średnia, ma bardzo duzo negatywnych opinii. Tak samo jak Bebetto który wizualnie mi sie spodobał.
Anex wazy 13 kg, nie jest to mało ale jakos przesadnie duzo tez nie :)

Ja pokoik pomaluje na biało szaro, a dodatki beda w zależności od płci. Na pewno bedzie mięta jak bedzie chłopczyk, a jak dziewczynka to pastelowy róż też sie pojawi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się podoba Adamex Vicco biało szary z błekitnym paskiem wyglądowo, ale raczej się nie zdecyduję bo waga mnie trochę przeraża, chciałabym coś ważącego mniej niż 10 kg
Ten Anex Sport też ładny ;)

Bugaboo waży 9 kg, w opcji z gondola i w opcji że spacerówka. Można kupić używane w naprawdę dobrej cenie a uważam, że warto
 
Bugaboo waży 9 kg, w opcji z gondola i w opcji że spacerówka. Można kupić używane w naprawdę dobrej cenie a uważam, że warto
spojrzałam ;) wyglądowo na zdjęciu to mi się tak sobie podoba, musiałabym zobaczyć na żywo.
Na Instagramie dziewczyna sprzedaje Adamex Barletta Eco Skóra za 1000 zł, 2w1, ale czytałam że firma średnia, ma bardzo duzo negatywnych opinii. Tak samo jak Bebetto który wizualnie mi sie spodobał.
Anex wazy 13 kg, nie jest to mało ale jakos przesadnie duzo tez nie :)

Ja pokoik pomaluje na biało szaro, a dodatki beda w zależności od płci. Na pewno bedzie mięta jak bedzie chłopczyk, a jak dziewczynka to pastelowy róż też sie pojawi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Opinii jeszcze nie czytałam, zacznę się bardziej intereować w drugim trymestrze, narazie tak z ciekawości patrzyłam ;)
 
spojrzałam ;) wyglądowo na zdjęciu to mi się tak sobie podoba, musiałabym zobaczyć na żywo.

Opinii jeszcze nie czytałam, zacznę się bardziej intereować w drugim trymestrze, narazie tak z ciekawości patrzyłam ;)

Wersja z gondola do pięknych nie należy to fakt ;) ale my bardziej na funkcjonalność patrzyliśmy :) i niestety ładniejszego z takimi parametrami i tyloma opcjami nie znaleźliśmy :D ja go sobie zmieniał po swojemu, bo doszyje budkę i wyściółkę do spacerówki i mam jedyny w swoim rodzaju :) właśnie będę musiała doszyć jakieś nowe ubranka dla drugiego dziecka
 
Chusta tkana zawsze będzie najlepsza, bo np te elastyczne to na początek
kiepskie bo złe pracują na noworodku a znów pózniej kiepskie bo nie radzą sobie z ciężarem.

Na szczęście badania udało mi sie zrobić na NFZ, choć tyle bo koszta leków powili mnie wykończą...

Ja sie cieszę bo
Większość rzeczy mam po
Starszej córce, tylko nie wiem co z łóżeczkiem bo Zu jeszcze nie zdarzy wyrosnąć i pewnie kupimy kołyskę albo kosz Mojżesza ale to sie okaże pod koniec ciazy ;)
No i wózek, niby mam dwa bo jeden 2w1 a drugi to spacerówka taka mniejsza no ale pewnie trzeba będzie kupić podwójny wózek bo sama dwóch pchać nie będe [emoji23]
I oczywiście jak by był chłopiec to ubranka tez muszę kupić bo moja Zu chodzi w większości typowo babskich laszkach :D

Kess my tez na etapie budowy taka mam ogromna nadzieje ze sie wyrobimy w tym roku... ale jeszcze tyle rzeczy do zrobienia...

O tak Xssenia ja kupiłam sporo zbędnych rzeczy dla Zu a teraz tylko leżą i sie kurza...

Bugaboo ma piękna spacerówkę ale gondola mi sie nie podoba ;) my mamy x lander x move bo ja mieszkam na zadupiu gdzie do asfaltowej drogi muszę pokonać kamienista drogę i spisuje sie znakomicie ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm od ponad tygodnia nie mam mdłości i jem naprawdę sporo. Właśnie się zwazylam przed prysznicem i znowu -1 kg :/ już jestem prawie 2 kg na minusie.
 
Do góry