reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kurcze a ja kompletnie nie wiem co do tej wyprawki :D bo mi się wydaje, że wszystko mam. Córka z lata, nie wiem jakie ubranka kupić nawet ;) chyba na ostatnią chwilę zacznę o tym myśleć.

Ja tez mam córkę z lata, z sierpnia wiec tez jak chodzi o ubranka to będę na ostatnią chwile kupować, bo mam nawet jakiś kombinezon 56/62 po jej kuzynie, w listopadzie/ grudniu wszystko powyciągam i będę przeglądać.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiekszosc rzeczy mam po corce. Jak bedzie druga dziewczynka to tylko wystarczy dokupic kilka pierdolek. Wozek tez mamy. Moze nie jest w najnowszej modzie ale jest ;-) Dzieci jesienno-zimowe wiec ciuchy w sumie beda te same. No oczywiscie dla chlopca bedzie trzeba troche uzupelnic garderobe.

Ja mdlosci prawie nie mam od kiedy pije pepsi. A dieta zmienila mi sie na owocowa. Choc dzis mam smaka na mloda kapustke i chyba zrobie po pracy.

Co do wagi to nie mam pojecia, bo bateria sie rozladowala jakies pol roku temu i nie ma chetnego zeby kupic nowa. W piatek zwaze sie u lekarza.
 
Hmm od ponad tygodnia nie mam mdłości i jem naprawdę sporo. Właśnie się zwazylam przed prysznicem i znowu -1 kg :/ już jestem prawie 2 kg na minusie.

A mnie mdli co chwile, choć nie wymiotuje, jem tez sporo, tak "zachciankowo", ale waga w miejscu. Natomiast piję hektolitry... i budzę się jakbym była na kacu.
No i piersi znacznie powiększyły mi się, bolą tez tak jakby mi je ktoś boksował. W nocy jak przekręcać się z boku na bok to budzę się z bólu... W dodatku wizytę u gin przełożono mi z 9 czerwca na 13 czerwca, dopiero wtedy usłyszę bicie serduszka. Echhhh cierpliwość
 
Ojej, może jeszcze jest jakaś szansa?

Ja niestety przez mdłości jestem już -2 kg, ale powoli, powoli, zaczyna ruszać mi się apetyt, więc mam nadzieję, że zacznę odrabiać straty. Tym bardziej, że brzuszek się delikatnie zaokrągla już!

My pokoik dla dziecka mamy już zrobiony, jest na dwóch ścianach jest żółty (ciemniejszy, na drugiej jaśniejszy), na jednej ścianie są żółto-szare paski, a kolejna ściana jest biała i namalowałam rodzinę pszczółek :D
 

Załączniki

  • 18175875_410963732610710_1172650613_o.jpg
    18175875_410963732610710_1172650613_o.jpg
    222,8 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry