reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kasiu ja tez wlasnie używam Bio Oil i tez chyba mnie uczula bo mam takie małe różowe plamki na brzuchu [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie swedziala bardzo skóra na brzuchu i piersiach, ale myślałam że to dlatego, że się rozciąga. Ale zaczęła mnie swedziec tak bardzo, że nie moglam spać w nocy [emoji53] i też mi się takie kropki czerwone porobiły. Odstawilam na kilka dni i już mnie nie swędzi.
Tak na prawdę to nawet jakbyśmy się złotem miały wysmarowac to jak maja być rozstępy to będą.

Ja w pierwszej ciąży smarowalam się zwykła oliwka dla dzieci, co prawda mam trzy rozstępy na piersiach i udach.

Teraz też wybrałam babydream, bo moim zdaniem ma zbliżona bardzo konsystencję do oliwki dla dzieci.
Ale z tym moim smarowaniem to też tak od wielkiego dzwonu [emoji3]
Jakoś nie mam do tego zapału i smaruje się 2xtydzien. Jak mam popekac to i tak popekam.
Ja się smaruję wytrwale, bo mam ogólnie głęboką awersje do balsamow i moja skóra jest bardzo sucha. Wiem że to kwestia genetyki też ale nie zamierzam im tego ułatwiać [emoji6] tym bardziej że już trochę rozstępów mam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej [emoji846]w temacie balsamów ja używam Tołpa Mum. Mocno nawilża - niektórym zapach nie pasuje (ziołowy) ale z efektów jestem zadowolona.
Znalazłam masażystkę która nie boi sie ciężarówek !!! Dziś rozpusta: plecy, głowa i twarz. Po takiej sesji wróciłam z conajmniej dziwnym uśmiechem.[emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji4]

Ja powoli kompletuję wyprawkę, trochę ubranek juz mam, kokon i rożek tez juz jest [emoji4] dzisiaj przeglądałam wózki i wpadł mi jeszcze w oko Maxi Cosi Nova. Wyglada bardzo fajnie wg mnie i ma opcje składania bez użycia rąk. Moze któraś z bardziej doświadczonych mamusiek tutaj ma ten wózek i moze sie podzielić swoją opinią? [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 ja ogladalam go na zywo i rozwazalam ale jedank biore quinny mood tylko na czterech kolach bo bardziej mi sie jego design podaba.
Aczkolwiek ten nova tez mnie zainteresowal[emoji6]
Pokaz kokon i rozek[emoji5]
Ja tez musze kokon zamowic ,w tym tyg bede lozeczka przegladac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja się zastanawiam kiedy zacząć prac te słodkie ciuszki....

Maxi Cosi Nova nie słyszałam ale z ciekawości sprawdziłam wyglada super. To są wózki w moim klimacie dlatego sama mam Mure. Nie składa się jedna ręka czy noga ale tez całkiem szybko.

Kupiłam materiały na kołderkę i podusie minky i będę brać się za to jak znajdę chwile czasu. Ostatnio ciężko ze mną. Boli tu i tam wiec ciężko się zmobilizować.
Gorsze dni po prostu...czekam na te lepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moj quinny tez ma skaldanie na guzik[emoji16]
Tez wlasie nie wiem kiedy prac,ale chyba za niedlugo powoli zaczne,bo teraz pranie bedzie dluzej schlo a nie bedzie mi sie chcialo wszystkiego na raz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie ja kupiłam już takie duże plastikowe pudła żeby ewentualnie popakowac te poprasowane rzeczy do tych pudeł.
U nas bardzo się kurzy a i miejsca w komodzie nie mam bo wszystko córki rzeczy zajmują.

W razie czego tez poukładam rozmiarami i opisze dla męża [emoji6]( tak odpukać w razie czego).

No i druga sprawa te ciuszki to mam we wszystkich kolorach tęczy i ciemne śpiochy i jasne o kolorowe. Wolałabym nie prac razem [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 kokon mam taki z tinystar, a rożek pokaże jutro. Rozek kupiłam tańszy bo stwierdziłam ze do szpitala szkoda zabrać jakiś droższy, a tez sie pewnie za długo nie przyda, chyba, ze pozniej jako mata [emoji4]
1506808340-aaaaaa.jpeg


@michasia30 a ja nawet wczesniej nie za bardzo wiedziałam ze Maxi Cosi produkuje tez wozki [emoji33] przeglądałam dzisiaj sklepy z wózkami i wpadłam na ten i muszę powiedzieć, ze bardzo mi sie podoba. Ta opcja z 4 kołami, chyba nawet bardziej niż Mutsy Evo, bo Igo juz totalnie odpada ze względu na cenę. Jeszcze tylko muszę go obejrzeć i pojeździć w sklepie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry