reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
I jak, działa?:) ja się naczytalam o naturalnych i kupilam olej ze slodkich migdalow. Smaruje w sumie cale cialo, uwielbiam go. Ma neutralny zapach i szybko sie wchlania w skore. Ale wiem tez, ze sam olej nie wystarcza, trzeba rownolegle stosowac balsam i od 3 miesiaca ciazy uzywam musteli. Jest tak droga, ze chcialabym zmienic na cos tanszego, polecanego przez Was. @Funia90 jestes zadowolona z Palmersa?
Ja smarowałam się palmersem na początku ciąży. Trudno powiedzieć czy jest dobry, bo wtedy jeszcze się nie powiekszylam [emoji4] ale mi przeszkadzal ten kakaowy zapach. Potem kupiłam bio oil i uważam że jest naprawdę dobry, bo widocznie poprawiła się kondycja mojej skóry i zmniejszyła się widoczność rozstępów na udach (miałam już przed ciążą). Niestety mam bardzo wrażliwa skórę i zaczął mnie uczulac [emoji20] szkoda, bo akurat zaczęłam drugą butelkę... Może uda mi się do niego wrócić po ciąży [emoji4] teraz mam olejek z tołpy, zobaczymy jak się sprawdzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja uzywam Mamia mia z Ziaja i uwielbiam! Za lekką konstystencję i brak uczuleń. Babydream jest ok ale za gęsty dla mnie, inne próbki super drogich mnie uczulały
 
I jak, działa?:) ja się naczytalam o naturalnych i kupilam olej ze slodkich migdalow. Smaruje w sumie cale cialo, uwielbiam go. Ma neutralny zapach i szybko sie wchlania w skore. Ale wiem tez, ze sam olej nie wystarcza, trzeba rownolegle stosowac balsam i od 3 miesiaca ciazy uzywam musteli. Jest tak droga, ze chcialabym zmienic na cos tanszego, polecanego przez Was. @Funia90 jestes zadowolona z Palmersa?

Wiesz ciężko stwierdzić. Ja ogólnie większość mojego życia byłam uzależniona od balsamów i piłam dużo wody wiec moja skóra jako tako była dość sprężysta. Nie przypominam sobie żeby w czasu ciąży wyskoczyły mi jakieś rozstępy. Za to wcześniej jak miałam problem ze skacząca waga to wyskoczyło mi pare na biodrach i pośladkach ale nie w czasie ciąży.
To również kwestia genetyki.
Grunt ze na brzuchu nie ma.
I naturalnie wszystko.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
I jak, działa?:) ja się naczytalam o naturalnych i kupilam olej ze slodkich migdalow. Smaruje w sumie cale cialo, uwielbiam go. Ma neutralny zapach i szybko sie wchlania w skore. Ale wiem tez, ze sam olej nie wystarcza, trzeba rownolegle stosowac balsam i od 3 miesiaca ciazy uzywam musteli. Jest tak droga, ze chcialabym zmienic na cos tanszego, polecanego przez Was. @Funia90 jestes zadowolona z Palmersa?
Ja też używam chyba od 2 lub 3 miesiąca oleju ze słodkich migdałów. Na mokrą skórę. Mam też masło shea ale jest okropnie tłuste i dałam sobie spokój:(. No ale brzuch rośnie więc chyba do niego wrócę i będę stosowała naprzemiennie. Mam też balsam na rozstępy z ziaji. A dziewczyny gdzieś czytałam, żeby nie zapominać o udach ;). Ja smaruje brzuch, piersi, boki od pach w dół;), pupę i krzyż no i uda. Reszta albo też olejkiem albo bezzzapachowym balsamem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mia91 dziękuję, mam się dobrze :) Wczoraj były urodziny ex, płakałam jak bóbr kiedy wbijałam świeczki w jabłecznik. Później przyszedł znajomy, odprowadzili mnie do domu i się pożegnaliśmy :) ogólnie dzień miły. Wcześniej byliśmy kupić łóżeczko i szafkę.
Mała coraz więcej się wierci i dokazuje :-D

Ja do smarowania brzucha używam Perfecta Specjalistyczny preparat przeciw rozstępom. Zapach mi się bardzo podoba, nie jest lepki ani nic. Na razie nie zauważyłam u siebie żadnych rozstępów. Ale to też kwestia nawodnienia i kolagenu.
 
@Mia91 osobiscie uwazam ,ze palmers super nawilza.
Zapach dla mnie super,ale co kto lubi[emoji4]na koniec ciazy kupie mustelle lub elancyl

Tez mi sie wydaje ,ze rozstepy w duzej mierze sa kwestia genetyki.
Racja o udach trzeba pamietac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja smarowałam się palmersem na początku ciąży. Trudno powiedzieć czy jest dobry, bo wtedy jeszcze się nie powiekszylam [emoji4] ale mi przeszkadzal ten kakaowy zapach. Potem kupiłam bio oil i uważam że jest naprawdę dobry, bo widocznie poprawiła się kondycja mojej skóry i zmniejszyła się widoczność rozstępów na udach (miałam już przed ciążą). Niestety mam bardzo wrażliwa skórę i zaczął mnie uczulac [emoji20] szkoda, bo akurat zaczęłam drugą butelkę... Może uda mi się do niego wrócić po ciąży [emoji4] teraz mam olejek z tołpy, zobaczymy jak się sprawdzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kasiu ja tez wlasnie używam Bio Oil i tez chyba mnie uczula bo mam takie małe różowe plamki na brzuchu [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siostra mojego P uzywala bio oil w ciazy i ma mega rozstepy wiec mnie on tym zniechecil:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siostra mojego P uzywala bio oil w ciazy i ma mega rozstepy wiec mnie on tym zniechecil:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak na prawdę to nawet jakbyśmy się złotem miały wysmarowac to jak maja być rozstępy to będą.

Ja w pierwszej ciąży smarowalam się zwykła oliwka dla dzieci, co prawda mam trzy rozstępy na piersiach i udach.

Teraz też wybrałam babydream, bo moim zdaniem ma zbliżona bardzo konsystencję do oliwki dla dzieci.
Ale z tym moim smarowaniem to też tak od wielkiego dzwonu [emoji3]
Jakoś nie mam do tego zapału i smaruje się 2xtydzien. Jak mam popekac to i tak popekam.
 
reklama
Do góry