reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Moje dziecko od wczoraj robi tak
1505098889-aaaaaa.jpeg


---23tc---
 
reklama
Btw. dzisiaj tylko ja już nie śpię? Nawet się wyspałam [emoji6] i już umieram z głodu...

---23tc---
Ja wstałam o 3 na siusiu i jak zwykle godzina z głowy :/ teraz wyprawilam młoda do żłobka i chyba spróbuję się jeszcze przespac.
Dzisiaj zamierzam wysprzątać cały dom po remoncie, a przed kolejnym...

Powodzenia na wizytach

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello! Zaczynamy nowy tydzień... @Jolen26 i @MarM obyscie usłyszały same dobre wieści na usg połówkowym [emoji6] [emoji813] @Magiczna83 i @malinka1000 miłych poglądów i samych dobrych informacji na wizytach Wam życzymy! Buziaki

---23tc---
Dziękuję za pamięć.
Ehh stresuje się od rana.Wizyta dopiero 13.30.Moze jakoś dotrwam.
Odezwę się po wizycie.
 
Nie napisałam że to reguła, poza tym raczej raz na 7 dni to wyjątki ( tak, znam teorię o w całości przyswajalnym mleku matki, jednak pracując na oddziale polozniczym zaobserwowalam zupełnie coś innego.




To co napisałaś o kącie nachylenia owszem tyle wynosi, ale kąt nachylenia mocowania fotelika.
Proszę:

Link do: Prawidłowy kąt montażu fotelika 0-13 kg jest bardzo ważny

Co do 5 gwiazdek z bazą, otóż nie każdego na nią stać, można mieć fotelik z 5 gwiazdkami bez bazy ( jak np Kiddy podobno limuzyny wśród fotelikow czy Cybec) i wcale nie oznacza nieodpowiedzialnego rodzica.
Kąt nachylenia mierzy się po zamontowaniu fotelika w aucie, w miejscu gdzie dziecko ma mieć główkę, czyli suma summarum wychodzi na kat nachylenia dziecka w foteliku.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do samej bazy i jej kosztu, też nie wszyscy od razu określili, że bazy nie będą mieć, bo ich stać czy nie.
Nie zaglądam nikomu do portfela, tylko przedstawiam fakty. Warto więc przedstawić ogół informacji, takich jakimi sa, po to aby osoba wybierająca mogła sama zdecydować.
A fakty są takie, że z bazą Cabriofix wypada lepiej niż dobrze, bez bazy gorzej (3*), ale o tym już też tutaj nie raz wspominałam.


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeśli szukamy czegoś w niższym budżecie, z montażem na pasy, to również MC Citi jest bardzo godny uwagi. Przeszedł testy ADAC w tamtym roku i otrzymał 4* w bezpieczeństwie, więc również bardzo dobrze wypadl.

Do mnie osobiście bardziej przemawiają MC, bo dziecko w nich może długo jeździć. Mloda jeździła do 14 miesiąca życia i mam nadzieję, że druga też minimum rok powoże w nosidle.


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wstałam o 3 na siusiu i jak zwykle godzina z głowy :/ teraz wyprawilam młoda do żłobka i chyba spróbuję się jeszcze przespac.
Dzisiaj zamierzam wysprzątać cały dom po remoncie, a przed kolejnym...

Powodzenia na wizytach

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też zasnelam właśnie jeszcze

---23tc---
 
reklama
Do góry