reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kupiłam Bexa Ultra,za grosze w porównaniu do mutsy, ale ma swietnie powiekszaną budkę w gondoli i niepompowane koła, po ciągłych flakach w poprzednich chciałam teraz żelowe.Fota w załączniku.

Co do fotelika,dałabym się pokroić za maxi cosi cabrio, a namieszały mi cybexy, Aton Q lub Aton Cloud Q ( rozkładany) podobno kosmos w stosunku do maxi cosi cabrio który zatrzymał się na swojej technologii,5 gwiazdek, pochłaniacz uderzeń na bokach i świetną wkładką w środku.

Ja raczej zdecyduję się na maxi cosi. Cybex jest taki ciężki, że nie wyobrazam sobie nosic tego + dziecko.
Kurcze dziewczyny nie nadążam czytac waszych wpisów. Aplikacja mi sie zawiesza i ciągle jestem do tyłu.
 
Mój K sam z siebie zapowiedział, że bardzo chce być przy porodzie, ja od Niego tego nie wymagam, wiec jak zmieni zdanie żalu mieć nie będę. Do szkoły tez by pewnie poszedł :) odkad jestem w ciąży wziął na siebie obowiązek sprzątania, ja w sumie tylko gotuje ;) i wiem, że przy dziecku mi pomoże :)

Kochany mąż Mój też najchętniej wszystko robiłby za mnie odkąd jestem w ciąży. Az do przesady. Choć obowiązkami w domu zawsze się dzieliliśmy. Częśiej gotował obiady niż ja ze względu na to, że ja zazwyczaj pracowałam bardzo dużo. Na szkołę rodzenia też chętnie pójdzie. Nie wiem jeszcze jak z porodem.
Dziewczyny a chodzicie do położnej na takie darmowe spotkania? Ja juz sie zapisałam, zacznę w tym tygodniu, oprocz tego na szkołę rodzenia do szpitala. Położna nie pracuje w szpitalu, jest kilka spotkac przed porodem, pomiary tętna, doradztwo laktacyjne i po porodzie 2 lub 3 wizyty u noworodka. Na NFZ wszystko.
 
Kochany mąż Mój też najchętniej wszystko robiłby za mnie odkąd jestem w ciąży. Az do przesady. Choć obowiązkami w domu zawsze się dzieliliśmy. Częśiej gotował obiady niż ja ze względu na to, że ja zazwyczaj pracowałam bardzo dużo. Na szkołę rodzenia też chętnie pójdzie. Nie wiem jeszcze jak z porodem.
Dziewczyny a chodzicie do położnej na takie darmowe spotkania? Ja juz sie zapisałam, zacznę w tym tygodniu, oprocz tego na szkołę rodzenia do szpitala. Położna nie pracuje w szpitalu, jest kilka spotkac przed porodem, pomiary tętna, doradztwo laktacyjne i po porodzie 2 lub 3 wizyty u noworodka. Na NFZ wszystko.
Ja mam taki miks. Szkoła rodzenia prowadzona przez polozne i w tym opieka w domu po porodzie[emoji6]

---22tc---
 
No jest ciężki to fakt, zakupiliśmy uprząż do noszenia, raczej nosić zbytnio nie zamierzam ( do auta mąż,sama nie jeżdżę) później stelaż) więc akurat dla mnie nie ma waga znaczenia a bezpieczeństwo i pozycja leżąca w foteliku.

A tak zapytam bo jeszcze nie mam za bardzo rozeznania. Cybex ma dużo lepsze rozwiązania w kwesti bezpieczeństwa? W weekend oglądalismy wózki a fotelik cybex tylko podnioslam i od razu odrzucilam ( moze błednie) bo ja sama chcialabym dac rade nosic jeśi umyślę sobie gdzieś wizytę;)
 
Mooms twoja bratowa chyba jakiś rekord w szybkim porodzie ustanowiła :)

Mamaincognito jest i lekarz który mi wykonywał prenatalne i połówkowe ;)

Premium pampersy sa delikatniejsze i miększe ale nie zgodzę sie ze cieńsze bo zielone sa według mnie cieńsze i premium lepiej chłoną, w lecie wolałam zielone używać a w zimie premium ;)

Tez rano budzę sie głodna jak wilk ;) Tymek upomina sie o jedzonko ;)

Werka o tak niemowlak potrafi robić 100 kup dziennie [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mooms twoja bratowa chyba jakiś rekord w szybkim porodzie ustanowiła :)

Mamaincognito jest i lekarz który mi wykonywał prenatalne i połówkowe ;)

Premium pampersy sa delikatniejsze i miększe ale nie zgodzę sie ze cieńsze bo zielone sa według mnie cieńsze i premium lepiej chłoną, w lecie wolałam zielone używać a w zimie premium ;)

Tez rano budzę sie głodna jak wilk ;) Tymek upomina sie o jedzonko ;)

Werka o tak niemowlak potrafi robić 100 kup dziennie [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
100?![emoji33]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochany mąż Mój też najchętniej wszystko robiłby za mnie odkąd jestem w ciąży. Az do przesady. Choć obowiązkami w domu zawsze się dzieliliśmy. Częśiej gotował obiady niż ja ze względu na to, że ja zazwyczaj pracowałam bardzo dużo. Na szkołę rodzenia też chętnie pójdzie. Nie wiem jeszcze jak z porodem.
Dziewczyny a chodzicie do położnej na takie darmowe spotkania? Ja juz sie zapisałam, zacznę w tym tygodniu, oprocz tego na szkołę rodzenia do szpitala. Położna nie pracuje w szpitalu, jest kilka spotkac przed porodem, pomiary tętna, doradztwo laktacyjne i po porodzie 2 lub 3 wizyty u noworodka. Na NFZ wszystko.
Jak pójdę do przychodni zapisać się do okulisty to muszę się spytać o tą położną. Niby idziemy do szkoły rodzenia ale wiedzy nigdy za wiele jak się jest zielonym.

Napisane na SM-J330F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm, czy lepsze...dla mnie tak.Miałam maxi cosi cabrio 11 lat temu, 7 lat temu pebble ( pomijając pebble plus, ale on ma wąską wkładkę dla noworodka) i dziś te foteliki wyglądają tak samo, producent nic nie zmienił, nie ulepszył.Absolutnie nie uważam że były złe,bo jeszcze chwilę temu byłam pewna że znów chcę maxi cosi.Jednak wszystko idzie do przodu, mnie przekonała skorupa pochłaniająca wstrząsy, boczny system który szybko pochłania siłę uderzenia ochraniajac w ten sposób główkę, prawie płaska pozycja leżąca (baardzo dużo jeździmy w trasy około 750 km) no i wnętrze jest bardziej miękkie niż w maxi cosi. Póki co jestem zachwycona różnicą w tym co oferuje maxi cosi od cybexa.Zobaczymy w "praniu".

Dzięki za odpowiedź. Będę musiała lepiej przyjrzeć się fotelikom ale to nasze pierwsze dziecko więc wszystkiego się uczymy. Wiecie już może jakie wózki chcecie kupić?
 
Do góry