reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
1505062733-aaaaaa.png


Cos takiego znalazłam w internetach [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadrobiłam Was od wczoraj!
Postaram się odnieść, co do śniadań to ja w końcu w tej ciąży nauczyłam się je jeść. Do tej pory śniadań wcale nie jadłam (wiem, mało zdrowo), teraz albo zestaw chrupki z mlekiem i po godzinie dwie kanapki i serek, albo od razu kanapki i serek i po godzinie jakieś owocki.
Masterchefa uwielbiam, każdą możliwą wersje. Tak samo jak inne TopChefy i piekielne kuchnie.
Piszecie o tych granicach, ja zaciskam dogi do stycznia nie biorę innego scenariusza pod uwagę.

My zaczęliśmy dziś kompletowanie wyprawki. Dzięki Bogu zabrałam swoją mamuśkę, bo bym znów wróciła z niczym. Rano pojechaliśmy na Targi Mam, trochę lipa, bo mało wystawców ale upolowaliśmy ręcznik z pszczołą, B go zobaczył i stwierdził, że musi być dla Mai pszczoła i już. Moja mama mnie namówiła na pieluchę wielorazową (w sumie płaciła więc nie dyskutowałam), będziemy testować. Kupiliśmy pieluchy bambusowe (120x120) są takie mięciusie. Potem wylądowaliśmy w sklepie dzieciowym (akurat miałam kupon rabatowy) i tam już polecieliśmy po bandzie. W sumie moja mamuśka w większości płaciła, wybrała pościel i wypełnienie (nawet nie mogłam dyskutować), nakupowałam pieluch tetrowych i rożek.
Także u nas bardziej Babka-Wariatka niż Matka-Wariatka, a ja sobie w domu zamówiłam parę ciuszków ze Smyka, bo też akurat rabat 20% w ten weekend.

@ika078 ja też z Łodzi :)
 
Cześć :-) moge dolaczyc do styczniowych mam? Mam na imię Iza i jestem z Łodzi. Termin porodu mam na 13 stycznia - bedzie chłopiec. Polowkowe miałam 29.08, a kolejna wizyta 12.09. Narazie wszystko bez komplikacji, dlatego nadal pracuję. Od 12.09 planuje zwolnienie na mały odpoczynek i przemyslenie co należy kupić, gdyz to moj pierwszy potomek☺
Pozdrawiam

hej :-) Witaj na forum. Ja mam na imie Kasia i tez jestem z Lodzi, w ktorej czesci miasta mieszkasz? Myslalas juz gdzie chcesz rodzic?
 
hej :-) Witaj na forum. Ja mam na imie Kasia i tez jestem z Lodzi, w ktorej czesci miasta mieszkasz? Myslalas juz gdzie chcesz rodzic?
Mieszkam na Widzewie, a Ty? Jeśli chodzi o poród to szpital Madurowicza albo Rydygiera, ale planuje jeszcze odwiedzić sale porodowe. Chyba wybiorę Madurowicza z uwagi na dobry sprzęt w przypadku komplikacji. Wiem że Matka Polka jest pod tym względem najlepsza, ale jakoś wszyscy mi ten szpital odradzaja :oo2: A Ty na który chcesz się zdecydować?
 
Dziewczyny obczajcie nowy artykuł, a w nim link do listy certyfikowanych lekarzy, ktorzy mogą wykonywać USG płodu (te w I trymestrze, połówkowe i w III trymestrze), sprawdzić czy i Wasi tam są ;)
Już wiem czemu mój prowadzący odsyła mnie na te badania do swoich kolegi i koleżanki, bo sam nie jest certyfikowany, ale na szczęście tamtą dwójką już tak

Link do: "Badania prenatalne" - czy są dla każdego? - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mieszkam na Widzewie, a Ty? Jeśli chodzi o poród to szpital Madurowicza albo Rydygiera, ale planuje jeszcze odwiedzić sale porodowe. Chyba wybiorę Madurowicza z uwagi na dobry sprzęt w przypadku komplikacji. Wiem że Matka Polka jest pod tym względem najlepsza, ale jakoś wszyscy mi ten szpital odradzaja :oo2: A Ty na który chcesz się zdecydować?

Ja mieszkam na Bałutach i tez chce rodzic w Madurowiczu ;-)
 
Do góry