reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Nadrobiłam Was od wczoraj!
Postaram się odnieść, co do śniadań to ja w końcu w tej ciąży nauczyłam się je jeść. Do tej pory śniadań wcale nie jadłam (wiem, mało zdrowo), teraz albo zestaw chrupki z mlekiem i po godzinie dwie kanapki i serek, albo od razu kanapki i serek i po godzinie jakieś owocki.
Masterchefa uwielbiam, każdą możliwą wersje. Tak samo jak inne TopChefy i piekielne kuchnie.
Piszecie o tych granicach, ja zaciskam dogi do stycznia nie biorę innego scenariusza pod uwagę.

My zaczęliśmy dziś kompletowanie wyprawki. Dzięki Bogu zabrałam swoją mamuśkę, bo bym znów wróciła z niczym. Rano pojechaliśmy na Targi Mam, trochę lipa, bo mało wystawców ale upolowaliśmy ręcznik z pszczołą, B go zobaczył i stwierdził, że musi być dla Mai pszczoła i już. Moja mama mnie namówiła na pieluchę wielorazową (w sumie płaciła więc nie dyskutowałam), będziemy testować. Kupiliśmy pieluchy bambusowe (120x120) są takie mięciusie. Potem wylądowaliśmy w sklepie dzieciowym (akurat miałam kupon rabatowy) i tam już polecieliśmy po bandzie. W sumie moja mamuśka w większości płaciła, wybrała pościel i wypełnienie (nawet nie mogłam dyskutować), nakupowałam pieluch tetrowych i rożek.
Także u nas bardziej Babka-Wariatka niż Matka-Wariatka, a ja sobie w domu zamówiłam parę ciuszków ze Smyka, bo też akurat rabat 20% w ten weekend.

@ika078 ja też z Łodzi :)
Właśnie oglądamy Masterchefa [emoji169] tak mi żal, że nie ma Topchefa [emoji53]

---22tc---
 
reklama
Bez śniadania ???? Przed ciążą tak, ale teraz po wzięciu letroxu na czczo odczekanie tej pół godziny do śniadania to największy dramat dnia [emoji16]

---22tc---
 
Ja też budzę się głodna. Nawet jak wstaję siusiu o 4 rano to już mi głód doskwiera. No ale nie będę po nocy żarla [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_5988.JPG
    IMG_5988.JPG
    86,1 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG_5995.JPG
    IMG_5995.JPG
    79,5 KB · Wyświetleń: 97
Ja nie potrafię wyjść z domu bez śniadania. Nawet jak zaśpie to musi się czas na śniadanie znaleźć. W ogóle potrzebuje rano dużo czasu, to taki mój święty czas na rozruch. Śniadanie, kawa, szykowanie. Nienawidzę rano się spieszyć.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy tez na tym etapie macie wizyty raz w miesiącu? Wiem, że część z Was ma częściej. Ja już po tygodniu zaczynam swirowac... chyba porozmawiam z gin zeby mieć wizytę raz na 3 tygodnie... tak dla zdrowia psychicznego [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też będę miała wizytę po 4 tygodniach ale w międzyczasie było polowkowe.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry