reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Liczę na to ze nie będę dużo nosić, ale na liczeniu na razie koniec bo nie wiem kiedy przeprowadzimy się do parterowego domu [emoji15]

W bagażniku zmieści się wózek małego i spacerówka córki wiec spoko (mamy kombi ) [emoji6]


To teraz musisz sobie kupić przyczepkę [emoji12]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel

Przyczepkę z daszkiem, bo tu zimą będzie lać nim stop [emoji12]
 
reklama
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki też tak dokazują? Mój pół dnia się rusza i kopie... przesówa mi się w sam dół brzucha i tam się mości... mam takie wybrzuszenie jakby mi ktoś pomarańcz wsadził od środka, trochę mocniej boli i już nie wiem czy to normalne...czy warto do lekarza pisać i aferę robić, ale skubaniutki kopie i kopie... może nadpobudliwy po mamie będzie :D
 
Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki też tak dokazują? Mój pół dnia się rusza i kopie... przesówa mi się w sam dół brzucha i tam się mości... mam takie wybrzuszenie jakby mi ktoś pomarańcz wsadził od środka, trochę mocniej boli i już nie wiem czy to normalne...czy warto do lekarza pisać i aferę robić, ale skubaniutki kopie i kopie... może nadpobudliwy po mamie będzie :D
A nie twardnieje Ci brzuch? Jeśli codziennie tak samo jest aktywny to normalne[emoji6] chyba że nagle dziecko zaczyna się szamotać to może oznaczać że coś się dzieje

 
1504985267-aaaaaa.png


To chyba o mnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle to umoscilam się wczoraj na mojej poduszce ciążowe, trochę to trwało zanim odnalazłam pozycję, w której nie odczuwalam bólu ale było warto :). Odkryłam, że można się na niej ułożyć chyba na 150 sposobow ;)
Widzę dziewczyny, że tematy wyprawkowe. Super bo dla nas będących mamami po raz pierwszy to cenne rady :).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam akurat stacjonarnie w sklepie 4kids na ul. Marcika w Krakowie, oni są dystrybutorem.
I to u nich te dni były, musisz poszukać w okolicy czy masz jakiś sklep z tą marką.
Ale nawet jeśli to w sklepie internetowym firmowym masz cenę 4399 za gondole ze spacerówka, więc w sumie "niewiele" ponad budżet, który masz.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki, na pewno będę zwracać uwagę na te promocje :)
Niby "niewiele" ponad budzet, ale szczerze powiem, że już te 4000 to tak z górką jakbyśmy właśnie coś mega fajnego znalezli. Najchętniej na wózek wydalabym max 3500 bo jeszcze wiadomo trzeba dokupić fotelik, torbę i inne pierdoły.

Bugaboo wizualnie średnio mi się podoba , ale w sumie jeszcze żaden wózek nie zachwycił mnie wyglądowi. Rzeczywiście poogladalam trochę recenzji i wydaje się, że ten cameleon składa się i prowadzi jedną ręką :D zastanawiam się jedynie czy w tej kubełkowej spacerówce dziecku jest wygodnie jak tam spada w taki dołek :p

No nic, będziemy jeszcze szukać jakichś alternatyw albo czychac na promocje ;)

A czy może któraś z Was miała do czynienia z tańszymi cybexami albo Chicco?
 
A nie twardnieje Ci brzuch? Jeśli codziennie tak samo jest aktywny to normalne[emoji6] chyba że nagle dziecko zaczyna się szamotać to może oznaczać że coś się dzieje

Robi się twardy tak gdzie akurat jest, potem czuje jak się przesówa w górę i już jest miękko... to źle? :) Codziennie od 5 dni to samo :D na początku dwa razy dziennie, potem trzy dziś to już w ogóle, ale dziś jadłam swoje obłednie słodkie czekoladowe ciasto urodzinowe więc może dlatego taki nakręcony :)
 
reklama
A ja się jeszcze pożalę, że weszłam już w 20 tydzień, a ruchy dziecka czuję bardzo rzadko i są to bardzo delikatne "bulki" :( niby wiem, że różne czynniki na to wpływają i nie ma co panikować, ale jakoś tak mi przykro z tego powodu...
 
Do góry