reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Mnie Kornelcia juz tak regularnie podkopuje i często zmienia pozycję, ze wczoraj nawet mąż jak połozył dłoń to wyczuł, jak mi sie przesuwa tam w środku. Ruchliwa jest bardzo :)

Ja mimo kompletnej prawie wyprawki codziennie coś dokupuję. Wczoraj złozyłam zamówienie na Aliexp. i na allegro. I tak zaczynam o sobie myslec - może jakieś legginsy pozamawiać wygodne?
Szkoda, ze urodziny miałam w kwietniu, bo nie obraziłabym sie za kilka prezentów ciuchowych od męża i rodzinki ;)

A co do nacięć krocza, lewatywy i innych spraw, to jest wszystko jak najbardziej realne i w ogóle normalne. Tu sie nie nalezy bać, tylko być przygotowanym. Dziewczyny pierworódki, po porodze będziecie dużo silniejsze mentalnie niż przed i zobaczycie, ile mniej rzeczy będzie Was potem "ruszać" czy dziwić ;)
 
Dobry dzień ;)
Wszystkim wizytujacym powodzenia.
Słuchajcie mam pytanko, dziś oddawalam mocz do badania i pielęgniarka pyta czy mam jakaś infekcje bo mam metny mocz..
I przeanalizowałam wszystkie badania moczu i w co drugim mam metny mocz opisany... Ale wszystko wychodzi ok w dalszej analizie.
Nie wiem co myśleć, ale mnie trochę nastraszyla....
Czy wam się zdarza czaswm taki?
Hmm nie pomogę bo mam zawsze klarowny raczej. Wiesz co myślę? Może za mało pijesz?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Rozumiem, że to po naturalnym. Trochę się przeraziłam...

U mnie aktualnie mega rozrabianie w brzuchu, ulubiona godzina Małej na tańce. A cały dzień się martwiłam, bo taki był spokój tylko jakieś delikatne puknięcia. Za to teraz nadrabia za cały dzień.

Tak po SN. Ale nie ma się co bać.
To nie jest tak ze nagle zaczynasz robić siku pod siebie w autobusie [emoji6]
To są przypadki.
A na trampolinie to chyba prawo grawitacji [emoji23]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Tak po SN. Ale nie ma się co bać.
To nie jest tak ze nagle zaczynasz robić siku pod siebie w autobusie [emoji6]
To są przypadki.
A na trampolinie to chyba prawo grawitacji [emoji23]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel


Nie martwcie sie na zapas. Cwiczenia mięśni miednicy pomagają w profilaktyce nietrzymania moczu. zresztą teraz łatwo jest to naprawić poprzez zabieg więc spokojnie. Nie tylko po SN mozna miec z tym problem, po cesarce również.
 
A trzymasz go w lodówce? Bo to też powoduje metnienie. Ja zawsze wcześnie się budzę jak mam iść na badania i potem muszę wkładać do lodówki[emoji13]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Wytrzymałam do 630 dziś uff, więc nawet nie wkładałam.
Po południu będzie wynik, mam nadzieje ze wszystko Ok. Człowiek się nerwicy nabawi;p
 
reklama
Tak po SN. Ale nie ma się co bać.
To nie jest tak ze nagle zaczynasz robić siku pod siebie w autobusie [emoji6]
To są przypadki.
A na trampolinie to chyba prawo grawitacji [emoji23]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
Generalnie jestem pozytywnie nastawiona do porodu, bardzo bym chciała rodzić SN i na tą opcje się nastawiam :) nie myślę o samym porodzie tylko o dzidziusiu, który już potem będzie obok
 
Do góry