reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
U mnie też nie ma spania, Niunia się tradycyjnie obudziła z tatusiem po 5-tej i skopała matkę od środka. Już nie mogę coś zasnąć.
Powodzenia na wizytach i czekam na pozytywne wiadomości.

My z B wybieramy się dziś na warsztaty dla przyszłych rodziców. Będzie masaż Shantala, chustonoszenie, prawdy i mity o porodzie itd. Czas się dokształcać :)
 
U mnie też nie ma spania, Niunia się tradycyjnie obudziła z tatusiem po 5-tej i skopała matkę od środka. Już nie mogę coś zasnąć.
Powodzenia na wizytach i czekam na pozytywne wiadomości.

My z B wybieramy się dziś na warsztaty dla przyszłych rodziców. Będzie masaż Shantala, chustonoszenie, prawdy i mity o porodzie itd. Czas się dokształcać :)
A co to za warsztaty? Świadoma Mama?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry dzień ;)
Wszystkim wizytujacym powodzenia.
Słuchajcie mam pytanko, dziś oddawalam mocz do badania i pielęgniarka pyta czy mam jakaś infekcje bo mam metny mocz..
I przeanalizowałam wszystkie badania moczu i w co drugim mam metny mocz opisany... Ale wszystko wychodzi ok w dalszej analizie.
Nie wiem co myśleć, ale mnie trochę nastraszyla....
Czy wam się zdarza czaswm taki?
 
A tak, o tym właśnie myślałam. To daj znać po czy warto było:).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dam znać :)
Dobry dzień ;)
Wszystkim wizytujacym powodzenia.
Słuchajcie mam pytanko, dziś oddawalam mocz do badania i pielęgniarka pyta czy mam jakaś infekcje bo mam metny mocz..
I przeanalizowałam wszystkie badania moczu i w co drugim mam metny mocz opisany... Ale wszystko wychodzi ok w dalszej analizie.
Nie wiem co myśleć, ale mnie trochę nastraszyla....
Czy wam się zdarza czaswm taki?
Mnie przy którymś badaniu pytała czy mnie nic nie boli, bo tez mocz był właśnie mętny. Potem się okazało, że mam więcej bakterii w moczu ale nic specjalnego.
 
reklama
Do góry