reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No, a i tak muszę zapłacić sama za krzepliwosc krwi, bo rodzinna nie może tego zlecić i badanie poziomu wit. B12. Nie wiem po co mi to ale moja ginekolog sobie życzyła[emoji57] a pamiętam że za wit. D3 kupę kasy placilam kilkadziesiąt złotych

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja robiłam Wit D3 w tamtym roku. 45 zł płaciłam.
Dziewczyny powodzenia na wizytach. Ja niedawno dopiero wróciłam od syna ze szkoły na 9 go zawiozłam i jeszcze latwilam autokar bo nie będę codziennie po 2 razy jeździła a autobus pod domem(przestanek). Weszłam do koleżanek porozmawiać i tak zeszło.
Mam pytanko chyba któraś mama kiedyś tu pisała że sama piecze chleb. Gdyby mogła się odezwać. Miłego dnia wszystkim życzę, choć u mnie pogoda straszną od 3 dni pada całymi dniami.:happy2: z jednej strony się cieszę bo może w końcu moje ukochane grzyby się u nas pojawia. A z drugiej przy takiej pogodzie nic mi się nie chce:no:.
 
reklama
Mi moja ginekolog kazala d3 robic bo ponoć ona jest bardzo wazna przy zapłodnieniu....kiepski wynik wyszedl więc od miesięcy suplementuje

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
No ja właśnie też tak czytałam dlatego zrobiłam wtedy i zaczęłam suplementacje a on się pyta po co robiłam. Może czytali inne publikacje ;). Z tymi lekarzami to jakaś magia a ja czasem się czuje jak psychol jak idę do nich z dodatkowymi wynikami badań bo się jeszcze muszę tłumaczyć. Może ich to wkurzam bo to trochę jakby podważać ich kompetencje? I na kolejnej wizycie znowu ja będę cisnela o pomiar szyjki i zapytam o te przepływy tętnicy macicznej, które miałaś bo nie wiem czy to było badane. Ciekawe co powie ;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja właśnie też tak czytałam dlatego zrobiłam wtedy i zaczęłam suplementacje a on się pyta po co robiłam. Może czytali inne publikacje ;). Z tymi lekarzami to jakaś magia a ja czasem się czuje jak psychol jak idę do nich z dodatkowymi wynikami badań bo się jeszcze muszę tłumaczyć. Może ich to wkurzam bo to trochę jakby podważać ich kompetencje? I na kolejnej wizycie znowu ja będę cisnela o pomiar szyjki i zapytam o te przepływy tętnicy macicznej, które miałaś bo nie wiem czy to było badane. Ciekawe co powie ;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno mialas badane po prostu jak są ok to nic nie mówią [emoji6] nie stresuj się. Moja przyjaciółka też się zaczęła zastanawiać po moich wiadomościach i panikowac, ze Jej lekarz tego nie badał, po czym spytała i okazało się, że oczywiście badał [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja robiłam Wit D3 w tamtym roku. 45 zł płaciłam.
Dziewczyny powodzenia na wizytach. Ja niedawno dopiero wróciłam od syna ze szkoły na 9 go zawiozłam i jeszcze latwilam autokar bo nie będę codziennie po 2 razy jeździła a autobus pod domem(przestanek). Weszłam do koleżanek porozmawiać i tak zeszło.
Mam pytanko chyba któraś mama kiedyś tu pisała że sama piecze chleb. Gdyby mogła się odezwać. Miłego dnia wszystkim życzę, choć u mnie pogoda straszną od 3 dni pada całymi dniami.:happy2: z jednej strony się cieszę bo może w końcu moje ukochane grzyby się u nas pojawia. A z drugiej przy takiej pogodzie nic mi się nie chce:no:.

To ja [emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Mamusie które będą miały dziewczynki !!!
Tak mi się przypomniało bo akurat mnie nikt nie ostrzegł!
Nie przerażajcie się jeśli przez pierwsze dni życia wasze córeczki będą miały wydzielinę z pochwy podbarwiona krwią. To normalne z powodu naszych hormonów!
Ale ekspertem nie jestem wiec poczytajcie o tym, pogadajcie z położna.
Ważne żeby nie panikować. [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mamusie które będą miały dziewczynki !!!
Tak mi się przypomniało bo akurat mnie nikt nie ostrzegł!
Nie przerażajcie się jeśli przez pierwsze dni życia wasze córeczki będą miały wydzielinę z pochwy podbarwiona krwią. To normalne z powodu naszych hormonów!
Ale ekspertem nie jestem wiec poczytajcie o tym, pogadajcie z położna.
Ważne żeby nie panikować. [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wow! Ja akurat będę miała chłopca ale też bym się wystraszyła widząc coś takiego u córeczki.
Może ktoś kto miał chłopca podzieli się jakimiś rewelacjami, żebym w pierwszej dobie po powrocie do domu z noworodkiem nie zeszła na zawał [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow! Ja akurat będę miała chłopca ale też bym się wystraszyła widząc coś takiego u córeczki.
Może ktoś kto miał chłopca podzieli się jakimiś rewelacjami, żebym w pierwszej dobie po powrocie do domu z noworodkiem nie zeszła na zawał [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No ja podbijam.
Będę miała chłopca i sama higiena jego narządów płciowych mnie przeraża.
Ano właśnie dziewczyny-jak to wykonywać poprawnie ? Za każdym razem kiedy go kąpiesz trzeba obciągnąć skórkę i jak to jest ze stulejka o tym tez słyszałam.
Boje się ze zrobię dziecku krzywdę.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Idę dziś na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia. Pytałam czy mogę być z mężem i polozna powiedziała, że nie zabrania ale czasem jest tak dużo pań, że mężczyźni muszą wychodzić, żeby przyszłe mamy się zmieściły;). Zobaczę jak faktycznie będzie. Rozważamy też w takim wypadku płatna szkołę rodzenia bo mąż przecież musi być wprowadzony;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idę dziś na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia. Pytałam czy mogę być z mężem i polozna powiedziała, że nie zabrania ale czasem jest tak dużo pań, że mężczyźni muszą wychodzić, żeby przyszłe mamy się zmieściły;). Zobaczę jak faktycznie będzie. Rozważamy też w takim wypadku płatna szkołę rodzenia bo mąż przecież musi być wprowadzony;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie mój mąż wczoraj zasmucil... mówię mu o szkole rodzenia że dzwoniłam itd. I że fajnie będzie jak pójdzie ze mną ale go nie zmuszam, myślałam że powie od razu że nie ma mowy i oczywiście chce chodzić a on: Tak? To ja kochanie odpadam... super ;/
Nie wiem czy go na siłę ciągnąć czy odpuścić ?
 
reklama
To ja [emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
Michasia a możesz zdradzić mi przepis i podpowiedzieć jak go wykonać, co muszę mieć. Nigdy nie robiłam a mam wielką ochotę zrobić i jak by mi wyszedl robiła bym częściej.
Ja mam już w domu chłopca. Ja obciagalam przy każdej kąpieli w wodzie delikatnie. Też bardzo się tego bałam i powiem wam że długo długo nie chciał mu zejść już się bałam że będzie musiał mieć zabieg. Ale jeszcze powalczylam trochę mocniej czasem kilka razy poczuł, tzn nie płakał czy coś ale jednak poczuł no ale się udało. Jak jeszcze przyjechałam do domy że szpitala i tak na spokojnie się przyjrzałam to stwierdziłam że ma duże przyrodzenie:D no i ma :biggrin2::);)
Też teraz myślę nad tą siusiunia dobrze że napisałaś bo jak bym zobaczyła ta wydzielinę napewno bym w panikę wpadła.:o. no ale mam nadzieję że będzie dobrze i że dam radę. Choć mówią że z dziewczynkami gorzej, tzn z siusia.:p
 
Do góry