reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Lovi23
1504549278-aaaaaa.png


07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Oj jeszcze bym zapomniała, łożysko się podniosło, jest bardzo wysoko i daleko od szyjki (było 1 cm od szyjki).
A termin porodu wg 2 różnych lekarzy i USG to jednak 6 stycznia, więc biorąc pod uwagę powtórkę z porodem córki.... Widzimy się w Sylwestra na porodówce zresztą już mi się śniło że 3 razy, że mi wody w nocy w Sylwestra odchodzą
 
@aleksandra.a @Parkolka przerazajace to jest nie wyobrażam sobie faszerowac sie bez badania i antybiogramu. Przecież można mieć np bakterie tlenowe a można beztlenowe i to są zupełnie inne metody leczenia...nie mówiąc o tym ze niektóre poważne bakterie nie daja żadnych objawów

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Właśnie.


Ale powiem Ci, że moja doktorka też jakoś strasznie nie chciała robić tych posiewow. Ale dostała wytyczne i stosuje się już - na szczęście.
Teraz co miesiąc mam mieć robiony posiew i koniec kropka. [emoji3]
 
Oj jeszcze bym zapomniała, łożysko się podniosło, jest bardzo wysoko i daleko od szyjki (było 1 cm od szyjki).
A termin porodu wg 2 różnych lekarzy i USG to jednak 6 stycznia, więc biorąc pod uwagę powtórkę z porodem córki.... Widzimy się w Sylwestra na porodówce zresztą już mi się śniło że 3 razy, że mi wody w nocy w Sylwestra odchodzą
No to będziesz balowac [emoji16] na porodowce [emoji16]

Ja nie wiem czy dotrwam do terminu... Ale różnie z tym bywa... A termin mam na nowy rok [emoji23]
 
Oj jeszcze bym zapomniała, łożysko się podniosło, jest bardzo wysoko i daleko od szyjki (było 1 cm od szyjki).
A termin porodu wg 2 różnych lekarzy i USG to jednak 6 stycznia, więc biorąc pod uwagę powtórkę z porodem córki.... Widzimy się w Sylwestra na porodówce zresztą już mi się śniło że 3 razy, że mi wody w nocy w Sylwestra odchodzą
Mój mąż urodził się 1 stycznia ;)!
 
Oj jeszcze bym zapomniała, łożysko się podniosło, jest bardzo wysoko i daleko od szyjki (było 1 cm od szyjki).
A termin porodu wg 2 różnych lekarzy i USG to jednak 6 stycznia, więc biorąc pod uwagę powtórkę z porodem córki.... Widzimy się w Sylwestra na porodówce zresztą już mi się śniło że 3 razy, że mi wody w nocy w Sylwestra odchodzą
Ja mialam na 6 stycznia urodziłam 25 grudnia, robiłam wszystko żeby już urodzić a tak wysprzatanego mieszkania jak wtedy na święta to nigdy nie miałam :D
 
@kasia2309 jak M bedzie wyglodzony po 8 miesiacach to bedzie musialo sie jakos dac hehe[emoji23]wiesz moj od 4 tyg nie mial sexow wiec bede musiala ,a potem chce wywolywac porod wiec mi tez bedzie zalezalo[emoji4]ale to tak po nowym roku dopiero[emoji4]

@kass.es nie no przy stawianiu brzuszka to nie ma co ryzykowac:/
A jak w ogole?uspokil sie juz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zaczął mi się stawiać po całym dniu, w okolicy godziny 17, jak po fryzjerze porobiłam zakupy i na szczęście szwagierka po mnie przyjechała bo maz zabrał auto dziś. Położyłam sie i na szczęście przeszło. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry