reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dreamcomtrue- dziekuje!!! :-) i nie martw sie ta Zosia to twoja Zosia i twoja ciaza i wszystko jest i bedzie ok!! Nie warto czytac takich wpisow ,to tak jakby wejsc na forum o raku a potem cale zycie bac sie czy dostane raka...Zosia jest zdrowa juz polowa za toba:happy2:

Lece synka do szkoly zaprowadzic potem praca:cool2:

Powodzenia dziewczyny na waszych wizytach buziaki milego dnia dla wszystkich mamus:rofl2:
 
Dzien dobry dziewczyny, ja rowniez slaba noc. Koszmary i pobudki. Chyba po tym wpisie u MamaGinekolog dotknela mnie podswiadoma panika. A dzisiaj jeszcze wizyta a potem wypad nad morze, ponad 400 km.

Zycze Wam Milego dnia dziewczyny! A wizytujacym pieknych widokow!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamaginekolog chyba nie zdawala sobie sprawy jak dobije ciężarne tym wpisem.... ale mamy po stracie tez maja prawo i dobrze ze sie wypowiadają....najgorzej to dusić w sobie @kingaa25 ajj zazdroszczę morza, mój M ma męski wypad nad morze w weekend....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dzień dobry , ja dzień zaczęłam od wymiotow.. chyba zaszkodziła mi wczorajsza sałatka, która jadłam na wieczór. A tak miałam na nią ochotę, no cóż [emoji19]


Kciuki za wizyty dziewczyny [emoji5]
 
reklama
mamaginekolog chyba nie zdawala sobie sprawy jak dobije ciężarne tym wpisem.... ale mamy po stracie tez maja prawo i dobrze ze sie wypowiadają....najgorzej to dusić w sobie @kingaa25 ajj zazdroszczę morza, mój M ma męski wypad nad morze w weekend....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Oczywiscie. Tez uwazam, ze warto o takich sprawach rozmawiac. Chociaz to temat trudny i bolesny.

Tez sie ciesze. Chociaz na kilka dni wyrwe sie z Warszawy i bede oddychac innym powietrzem [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry