reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja mam październikowa córcię wiec zima mi nie straszna ;) wole kombinezon i przykryć kocykiem niż taki obszerny śpiworek.

W takim kombinezon ubierałam body na długi, spodenki skarpetki bach w kombinezon do gondoli przykrywała kocykiem takim z minky ocieplanym i morozy nie były nam straszne ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja planuje pracowac do konca pazdziernika. Natomiast bylam pewna ze pojde na pol roku macierzynskiego plus miesiac urlop ale ostatnio tak myslalam i chyba skorzystam z rocznego macierzynskiego. Temat do zastanowienia sie
 
@AnnieQ. Wow! Ja mam kilka ubranek i.... To tyle :D w koszyku allegro wrzuconych kilka higienicznych produktów około porodowych i zamowiony materiał na pościel, która ambitnie sama planuje uszyć :) chyba musze się za to zabrać

Rozmiar ubranek 56-62 te pierwsze to kilka kompletow reszta raczej na 62 jeśli okaże się malutka to będę dokupywać po narodzinach. Z mlodym mialam mnóstwo ubranek na 56, ktorych nawet nie zdążył ubrać.

@Parkolka gdzie są organizowane takie targi??

Dziewczyny, wiecie czy jest na Śląsku jakaś mega hurtownia, gdzie naprawdę można pooglądać i porównać wózki nie biegając od sklepu do sklepu gdzie jest 10wozkow na krzyż? ?
O hurtowni nic nie wiem, ale jeszcze oprócz wspomnianego Boćka w Zabrzu znalazłam jeszcze duży sklep w Będzinie na ul. Kołłątaja. Jeszcze tam nie byłam, ale jak przyjdzie czas to zamierzam właśnie tam się wybrać.
mamaginekolog dodała wpis o stracie swojej ciąży i zaczęłam czytać komentarze i juz łzy w oczach....znowu naszedl mnie lęk[emoji45] a jeszcze wpis kobiety która w 33tc straciła córkę Zosię aż mnie ciarki przeszły....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Czytałam. I też przeczytałam komentarze... Naszła mnie po tym taka myśl, że trzeba codziennie i do samego końca modlić się o zdrowie naszych dzieci i szczęśliwe rozwiązanie [emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1504120547-aaaaaa.png


07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
@Kejka w Niemczech 6 tyg przed i 8 tyg po macierzynski tylko. 100% platny. Po maciezynskim do roku czasu dziecks mozna wziac wychowawczy - 67% platny. A jak ktos nie pracowal to tak czy siak 300€ dostaje. Nie jest zle. Po roczku juz bedzie nas zlobek pewnie czekal
 
Do góry