reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Tak , ja pytałam [emoji3]
Jak sprawuje się sąsiadce? Opinie w Internecie są różne
Nie mam pojęcia to jest w ogóle jakas dziwna akcja oni sa duzo starsi od nas maja córkę myślę 12,13 lat i nagle to małe dziecko....chyba adoptowali czy co...jestem z nimi na dzień dobry więc Ci nie powiem

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
@AnnieQ. Wow! Ja mam kilka ubranek i.... To tyle :D w koszyku allegro wrzuconych kilka higienicznych produktów około porodowych i zamowiony materiał na pościel, która ambitnie sama planuje uszyć :) chyba musze się za to zabrać

Rozmiar ubranek 56-62 te pierwsze to kilka kompletow reszta raczej na 62 jeśli okaże się malutka to będę dokupywać po narodzinach. Z mlodym mialam mnóstwo ubranek na 56, ktorych nawet nie zdążył ubrać.

@Parkolka gdzie są organizowane takie targi??

Dziewczyny, wiecie czy jest na Śląsku jakaś mega hurtownia, gdzie naprawdę można pooglądać i porównać wózki nie biegając od sklepu do sklepu gdzie jest 10wozkow na krzyż? ?
 
@dreamscometrue :D mi też się zdarza i właśnie obawiam się takiej akcji.

Co do tego ptaka i "robienia" na odzież to podobno wróży kasę :D

@Lovi23 moja koleżanka ma, podpytywałam ją i ogólnie chwali bardzo, ale sprzedają teraz bo gondola zajmuje im za dużo miejsca w aucie. Oni też kupili 2 w 1. Dzisiaj druga mi pisała o Bebetto, mieli przy 1 dziecku i powiedziała, że odradza, narzekała ma stelaż (a wydawał mi się porządny) i że ten wózek jest jak czołg ;-) Chyba tyle ilu użytkowników tyle opinii bo na każdy znajduje jakiegoś haka :p
 
Laktator na początek kupuję reczny, jeśli bedzie to zbyt uciążliwe, a sytuacja bedzie wymagała odciagania wiekszej ilości wtedy zainwestuje w elektryczny. Co do marki czytałam, że avent jest bardzo chwalony- Pani w sklepie podpowiedziala, że canpol baby niczym praktycznie sie nie różni, a jest o połowę tańszy i na poczatek chyba z niego skorzystam, jak sie nie sprawdzi - mala strata.

Czy luteina może powodować swedzenie krocza?! Cholera ! Od wczoraj najchetniej usiadła bym na jakiejś tarce! Albo zatrudniła mojego przystojniaka do drapania :p tylko, że wyjechał i chyba stąd moj kiepski stan... :(
 
upload_2017-8-30_18-37-43.png

Dziewczyny wy tak piszecie o tych ubrankach ze i ja znalzlam cos dla swojej Niuni. może nie praktyczne ale urocze do sesji zdjęciowej a potem Starsza będzie miała dla swoich lalek.
 

Załączniki

  • upload_2017-8-30_18-37-43.png
    upload_2017-8-30_18-37-43.png
    269 KB · Wyświetleń: 352
@malinka1000 też zabieram książkę na krzywą , a najchetniej jeszcze poduszke i jak nie bedzie za dużo ludzi to sie położe. Zresztą od razu zapytam czy może mnie gdzieś ulokować na kozetke, bo nie wysiedze 2h na tej desce (lawka w poczekalni płaska prosta decha) :/

Zaraz tworzę listę, choć zacząć muszę od komody, aby mieć gdzie to wszystko pakować.
Od kilku dni pilnuje magnezu, i dziś mimo kilky wędrówek dopiero i na szczęście 2 razy stwardniał brzuch, czytałam że niedobór progesteronu miedzy innymi powoduje takie skurcze macicy.
 
Laktator na początek kupuję reczny, jeśli bedzie to zbyt uciążliwe, a sytuacja bedzie wymagała odciagania wiekszej ilości wtedy zainwestuje w elektryczny. Co do marki czytałam, że avent jest bardzo chwalony- Pani w sklepie podpowiedziala, że canpol baby niczym praktycznie sie nie różni, a jest o połowę tańszy i na poczatek chyba z niego skorzystam, jak sie nie sprawdzi - mala strata.

Czy luteina może powodować swedzenie krocza?! Cholera ! Od wczoraj najchetniej usiadła bym na jakiejś tarce! Albo zatrudniła mojego przystojniaka do drapania :p tylko, że wyjechał i chyba stąd moj kiepski stan... :(


No właśnie o tym dziś pisałam, że miałam coś zbyt dobry humor. A okazało się że zapomniałam zaaplikowac :)
 
reklama
wiecie i chyba poszukam czegos w klimacie swiatecznym dla MOJEJ TROJECZKI ( bo najprawdopodobniej cesarkę bede miała tydzień przed swietami wiec jak Bóg pozwoli to na swieta będziemy w dociu ). oj to przez WAS! az mi się zachcailo szukac ubranek a miałam to robic dopiero w listopadzie !
 
Do góry