reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@kass.es ja właśnie poluje na ten szary, moim zdaniem to bardzo praktyczne i ładne :-) Patrzę jeszcze na Lela Blanc, też mają bardzo ładne takie śpiworki i super jakościowo. Kupowałam dla córeczki siostry ciotecznej na prezent.

@Lovi23 zastanawiamy się nad tymi samymi ;-) przy czym ja bardziej Anex Sport, mąż Bebetto Bresso, ale Anex też mu się podoba. Musisz sobie pomacać, ja wczoraj 40 minut macałam i się nie zdecydowałam, ale wybór padnie na któryś z tych dwóch :p
Zastanawiacie się nad wersją 2w1 czy 3w1?
 
Ja dzis weszlam na wage i patrze 4.3kg na plusie od poczatku ciazy;) do 16 tygodnia bylo 1.5kg do przodu. Nadrabiam;p haha
Ostatnio przesadzam z brzydkimi rzeczami ;)
Tak jak odrzuca mnie od slodkiego, tak ciagnie do słonego;p haha
Ja +5.100 :errr: za dużo słodkiego u mnie :hmm:ale nie umiem się powstrzymać, przed ciążą w ogóle nie musiałam jeść słodyczy. Raz na rok.
 
Wizyta super, wszystko spoko. Mam jakiś wyciek z piersi ale to już przed ciążą też miałam bo miałam wysoka prolaktynę. Teraz w ciąży, jest jeszcze wyższa więc lekarz mówi że to może niestety tak być ;)

Sprawa z ZUS... Poszłam, wzięłam numerek o dziwo byłam 1 w oczekiwaniu i zaraz weszłam.
Pani miła. Przypieczętowała, że odebrała pismo, kazałam jej to zrobić żeby nie było jaj pozniej :) Mówi ze wyjaśnienie wystarczy nic więcej nie trzeba, screen z rozmowy też nie potrzebny. Powiedziała, że Panie na kontroli nie czekają. Dzwonią, nie otwierasz to idą. Pytałam co w razie gdybym brała prysznic, nie słyszała dzwonka itd. Mówi, że to trudno i pisać wyjaśnienie zgodne z prawdą. Pytałam również o wstrzymanie zasiłku. Powiedziała, że Zus czeka na moje wyjaśnienie i że dyspozycja wyplaty jest na 1 września więc raczej nie będzie wstrzymane. Wypisałam jeszcze jakiś świstek o nr konta bo mówiła że nie widzi w systemie :)
Mówiłam o kontroli lekarzowi, powiedział, że to chore, że kontrolują ciężarne i że to lekarzy powinni kontrolować nie nas. Zwolnienie mam chodzone, lekarz powiedział, że to oznacza że ja mogę wyjść gdzie chce i mam się nie stresować tym zusem. Lekarz młody więc chyba wie co mówi ;)

Przy okazji założyłam konto epuap (5 minut) w okienku obok, Pani sama wszystko wklepala i już mogę korzystać :)
Pozdrowki :*

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,

Ja też kliknąlam śpiworek :) czeka do odbioru. Ale waham się jeszcze z kolorem. Mój jest bez futerka, ale przyznam że te z futerkiem wyglądają super :) ja zamówiłam Powder Pink z Elodie details, były w Smyku.

@dreamscometrue podwoiło mi posta. Usuniesz jednego? Pliss [emoji6]

Miłego jeziorka. Trzeba korzystać z ostatnich promieni słońca. My dziś pędzimy na działkę z koleżanką, dziewczynki się pobawia a ja zjem 3 grila w tym tygodniu haha

@Veronique [emoji3] ale chłopa wyrwalas :-D jak po burakach wczoraj? Spokojnie?

Chyba na swoje pryszczate blade lico :)))
Buraczki weszły koncertowo, dziś zaryzukuje może marchewke z groszkiem.

Mnie na widok kiełbasy i mięsa mdli, a zawsze byłam miesozerna. Teraz jem hummus :D

Mnie na początku ciąży, kiedy jeszcze nie wiedziałam o niej, wykrecilo po hummusie i nie mogę patrzeć :)
 
Czekam na wieści z Waszych wizyt :)

Ale się naczytałam, chyba muszę wchodzic na forum jeszcze zanim wstaje z łóżka.
Kosmówka to to samo co łożysko, na badaniu USG z I trymestru też tak miałam napisane. Dopiero na połówkowych już łożysko.
Ja swojej wagi nie potrafie rozszyfrować. Ważyłam się wczoraj rano na czczo to miałam kg mniej niż tydzień wcześniej. U lekarza już +1,5 kg od wagi z rana. A wcale nie jadłam niewiadomo co i ile w ciągi dnia.
Ja ruchy zaczęłam czuć dość wcześnie jak na I ciąże, koło 17-18 tc. Delikatne pukanie, ale długi czas nie było to regularne. Dopiero tydzień temu B złapał Małą, co wcale nie jest łatwe. Od tygodnia w brzuchu mam istną impreze.
Muszę dziś jechać do zakładu że zwolnieniem, a po południu jedziemy na wieś. Będziemy się z Majką wędziły przy teściowej.
 
@Parkolka ja kalendarz wrzucam z łóżka[emoji16] budzę się. Euthyrox. Kalendarz. Dopiero wstaję[emoji16] ogólnie to mam juz problem z DEBILACJĄ okolic intymnych[emoji57][emoji57][emoji57]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry