reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
My się wybraliśmy na spacer piękna pogoda [emoji172] zobaczyłam kogoś z zapiekanka i pol miejscowości schodzilismy żebym mogła ją zjeść [emoji16] i się udało a teraz ze zmęczenia zalegam na kanapie ale super było [emoji6] tak myślę ze wczoraj moglo to mieć coś wspólnego z niestrawnościa...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Dziś rzygnęłam w sklepie do reklamówki z bananami, taki śmierdzący facet przede mną stał że nie wytrzymałam. Później był problem jak te banany policzyć :D, więc żeby nie grzebać zważyłam z moją zawartością te banany i wywaliłam, więc wyszło że kupiłam swój bełt :D
Wygrałaś :D.
Co jak co ale dziś chyba jakiś ogólny dzień nudności bo mnie też dzisiaj ciągnęło ale udało się zatrzymać ;)
 
Właśnie też się ostatnio zastanawiałam ile bobo może ważyć [emoji3] przy porodzie [emoji3] u nas 19t4d - 276 gram. Sama nie wiem czy to dużo czy mało?

Hmm, ciezko stwierdzić bo nasz Bruno w 20+0 wazy 388g a jest starszy o trzy dni. Nie wiem w jakim tempie dzieciaki przybierają na wadze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wygrałaś :D.
Co jak co ale dziś chyba jakiś ogólny dzień nudności bo mnie też dzisiaj ciągnęło ale udało się zatrzymać ;)

Ja przez całą ciąże nie czułam sie tak zle pod katem mdłości jak dziś :/ Apetyt mam normalny, ale tak jakos mi dziwnie i w ogóle strasznie zmięta jestem, nic mi sie nie chce. I wkurza mnie slonce, chce deszcz i okropna pogodę żebym nie miała wyrzutów sumienia że w domu cały dzien siedze [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie śmiejcie się, ale ja jak złapałam wirusa to chciałam w tramwaju do nowej torebki wymiotować bo nic innego nie miałam pod ręką,na szczęście mój mąż wyciągnął mnie na przystanek bo tramwaj stanął :D Masakra... @KorneliaTek rozbawiłaś mnie tą sytuacją mimo, że to nic przyjemnego.

Coś gdzieś czytałam że zgaga może prowadzić do nudności.

@Veronique o widzisz, ja sobie też może odpalę filmiki jakieś,może mi pomogą ;-)
 
Hmm, ciezko stwierdzić bo nasz Bruno w 20+0 wazy 388g a jest starszy o trzy dni. Nie wiem w jakim tempie dzieciaki przybierają na wadze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

w tych tygodniach do głosu dochodzą już indywidualne cechy naszych dzieci :) Więc teraz to już nie ma sensu się porównywać :) Najważniejsze, żeby rosło symetrycznie, czyli żeby glówka nie była wielkościa "młodsza" o trzy tygodnie, a kosć udowa "starsza" o trzy :)

moje niby młodsze, a ważyło wczoraj 400 na prenatalnych :D więc nie ma generalnie reguły :)
 
Myślę, że lepiej, ale będę wiedziec na pewno jak wrócę z pracy, dziękuję :)
Ja juz od jakiegos czasu się zastanawiam, czy ja po prostu ładnych parę lat temu nie przestałam sie mojemu mężowi podobać. A skoro przestałam, to i co on ma komplementować, na siłę wymyślać?
Od Was tu na forum wiecej miłych słów usłyszałam niz od niego przez ostatnie 5lat, taka prawda.
Taka laska miałaby się przestać podobać??? Weeeź...:)
 
Zachciało mi sie żurku, bo niedawno ukisiłam mąkę na żur, wyszło mi całe 5 litrów i mi zapachniało jak otworzyłam spizarkę na korytarzu. Teraz siedze z wywieszonym jęzorem nad garnkiem i czekam, aż się ziemniaki miękkie zrobią :D Od kilku dni jestem ciągle głodna i spełniam każda zachciankę żywieniową. Dobrze, że nie nachodzi mnie na słodkie, bo w poprzedniej ciąży piekarnik chodził non stop. Mąż z sentymentem wspomina ten okres codziennych ciast :D Przybrało mu się wtedy :D teraz musimy częściej butlę z gazem kupować, ale mają przynajmniej dwudaniowe obiady :D
 
reklama
Ale jestem zła... byłam na tej poczcie , usłyszałam "Nie ten oddział " -.- no to ładnie, teraz będę oddziałów szukać.


Trzeba to jutro załatwić.

Wróciłam taka zła... że z tych nerwów już jem 3 bułkę z szynka i ketchupem [emoji23]
 
Do góry