reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Byliśmy zobaczyć wózek i gdyby nie moje nie zdecydowanie to byśmy go zamówili...

Zastanawiam się nad Bebetto Tito (wersja pikowana biel + czarny + szary z rudą rączką) i nad Anex Sport (krem z szarością), wersje 2 w 1, znaleźliśmy też fajny fotelik/nosidło, ale zapomniałam nazwy. Jak dotykałam sobie to Anex bardziej mi leży, znowu Bebetto ma 2 lata gwarancji i jakoś tak ten stelaż jest mocniejszy, ale sam Bebetto jest dla mnie cięższy i w obsłudze też mi gorzej szło niż z Anexem także teraz się zastanawiam między tymi dwoma. Mężowi podobał się bardzo Adamex, patrzyliśmy też na Mutsy i Cybex, ale chyba skłaniam się ku Anexowi. Jeszcze dziś popatrzę w sieci i chyba muszę coś wybrać.

U nas przy pierwszym dziecku jak mówiliśmy że prawdopodobnie dziewczynka to też słyszałam już teksty o tym, że dziewczynka, a pewnie chłopaka byście chcieli... Pewnie że mąż byłby przeszczęśliwy, ale chcieć to sobie można. Najważniejsze że jest i jest zdrowe, a strasznie mnie irytują takie teksty dotyczące płci i nie rozumiem ludzi @marta64

@Lovi23 wydaje mi się, że jak na 19 tc to jest w sam raz ;-)
 
reklama
Byliśmy zobaczyć wózek i gdyby nie moje nie zdecydowanie to byśmy go zamówili...

Zastanawiam się nad Bebetto Tito (wersja pikowana biel + czarny + szary z rudą rączką) i nad Anex Sport (krem z szarością), wersje 2 w 1, znaleźliśmy też fajny fotelik/nosidło, ale zapomniałam nazwy. Jak dotykałam sobie to Anex bardziej mi leży, znowu Bebetto ma 2 lata gwarancji i jakoś tak ten stelaż jest mocniejszy, ale sam Bebetto jest dla mnie cięższy i w obsłudze też mi gorzej szło niż z Anexem także teraz się zastanawiam między tymi dwoma. Mężowi podobał się bardzo Adamex, patrzyliśmy też na Mutsy i Cybex, ale chyba skłaniam się ku Anexowi. Jeszcze dziś popatrzę w sieci i chyba muszę coś wybrać.
Na fb jestem w grupie bebetto i Anex i powiem Ci ze często pojawiają się Komentarze o.reklamacjach. Wiem że był w którejś serii problem ze stelażem któregoś Anexa. Ja osobiście jestem za bebetto, ale wiadomo że zależy jak się trafi :) jednym będzie się coś ciągle Psulo a inny będzie zadowolony
 
Co do mężów, mój... cóż możnaby określić go też ideałem, ale jak każdy ma swoje wady. Któraś pisała o bałaganie, ja też ogarniam cały bajzel bo moje kochanie jak zrobi tak zostawi. Nie mogę narzekać, bo w sumie sam nakłonił mnie do rezygnacji z pracy i wziął na swoje barki utrzymanie nas. Moja mała działalność co prawda jest, ale wiadomo nie jest ogromna. On za to w domu ma zawsze posprzątane, poprane i ugotowane.

Gratuluję córeczki :)

Dziewczyny, Wasi faceci to szczęściarze. Już kolejna pisze o sprzątaniu, gotowaniu. Ze mnie kiepska pani domu. Wstyd przyznać, ale w naszym związku to ja jestem większą bałaganiarą i nienawidzę gotować. Ale... pracuję nad tym i może do ślubu się poprawię. Mniejsza z tym, że ślub za niecały miesiąc :D
 
@szarotka27 ja miałam 2600g jak się urodziłam :)

Mi się zmieniają typy wózków. Byłam przekonana, że Cybex to ten jedyny, potem myślałam też o stokke a ostatnio prowadziłam mutsy i też było ok, tylko nie polubiłam w nim tej a la skórzanego obicia na rączce.
 
Na fb jestem w grupie bebetto i Anex i powiem Ci ze często pojawiają się Komentarze o.reklamacjach. Wiem że był w którejś serii problem ze stelażem któregoś Anexa. Ja osobiście jestem za bebetto, ale wiadomo że zależy jak się trafi :) jednym będzie się coś ciągle Psulo a inny będzie zadowolony

Właśnie poruszałam ten temat z Panem, ja znowu czytałam o kołach w Anexach. Powiedział, że u nich w większości przypadków awarii wózków ogólnie kończy się na tym, że poprawiaja coś w sklepie ;-) I nigdy nie mieli problemów z Anexem z reklamacjami jeśli działo się coś większego. W sumie to powiedział, że on by wziął Bebetto choć sam ma w domu Anex, ale jeśli chodzi o porównanie to na prawdę są bardzo zbliżone. Kółka nawet identyczne przy czym Bebetto ma chyba więcej bajerów i kółka w momencie uniesienia do góry przodu wózka w Bebetto zastygają w miejscu, a w Anexie się obracają. U mnie kwestia wizualna nie pozwoliła mi zadecydować więc ostro myślę :p ale myśle, że tak jak piszesz ilu użytkowników tyle opinii, bo sporo moich koleżanek korzysta z Anexa i są bardzo zadowolone. Bebetto ma bardzo dobre opinie i faktycznie ten stelaż jest inny, lepszy jakościowo.
 
@angelka90 probiotyki wzmacniają,a co za tym idzie- jest mniej infekcji intymnych :) A jogurciki ne słodkie,tylko naturalne :D Ewentualnie dodaj sobie jakiegoś świezego owocu doo niego :D

@szarotka27 gratulacje, cieszę się, że wszystko dobrze z maleństwem :)

@dreamscometrue też pomyślałam, że może zgaga ci się przytrafiła? Palący taki ból?

@malinka1000 mój lekarz mówił, że to ciaża wysokiego ryzyka, ale po prostu mam sie oszczędzać. Pyta co wizytę, czy szwy mnie ciągna, ale odkąd nie pracuję na etacie nic takiego nie odczuwam. Łożysko mam wysoko na tylnej ścianie, wiec też jest z nas zadowolony :) Powiedział mi że macica jest bardzo elastyczny organem, a rozejście szwów zdarza się tylko przy akcji porodowej, przy skurczach. Dlatego cc będzie planowane z 1-2 tgodniowym wyprzedzeniem, żeby nic takiego nie miało miejsca i mam się tym nie martwić :) I że skurcze przepowiadjące nie są na tyle silne, żeby rozerwały bliznę :)

Kurcze z tymi kurierami i listonoszami. U nas też takie akcje się dzieją. Mieszkamy dalej od drogi i listonoszowi się nie chce do nas przychodzić. Albo idzie już z wypisanym awizo xD
 
@szarotka27 ja miałam 2600g jak się urodziłam :)

Mi się zmieniają typy wózków. Byłam przekonana, że Cybex to ten jedyny, potem myślałam też o stokke a ostatnio prowadziłam mutsy i też było ok, tylko nie polubiłam w nim tej a la skórzanego obicia na rączce.

Ojej to maleństwo :-) Ja się nie mieściłam w becik podobno :D ale było mnie 2 kg więcej ;-)

Patrzylam też na Stokke dziś, Cybex odrzuciłam a dziś stwierdziłam, że jest całkiem spoko, Mutsy też mi się bardzo podobały jednak wybór chyba zapadnie między Bebetto a Anex :-)
 
reklama
Ojej to maleństwo :-) Ja się nie mieściłam w becik podobno :D ale było mnie 2 kg więcej ;-)

Patrzylam też na Stokke dziś, Cybex odrzuciłam a dziś stwierdziłam, że jest całkiem spoko, Mutsy też mi się bardzo podobały jednak wybór chyba zapadnie między Bebetto a Anex :-)

Mi się na poczatku cybex najlepiej prowadził i wydawał stabilny, a potem się okazało że jak inne wózki maja założone kółka miejskie a nie trekkingowe to też jest spora różnica w prowadzeniu :))) bądź tu człowieku mądry. Poogladalam filmiki na yt nt mutsy nawet :)
Zaraz sobie wyguglam Twoje typy :)
 
Do góry