reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No bardzo, tym bardziej że miałam do wyboru jeszcze jednorazówkę z cukierkami, więc myślę że to dobry wybór :D
Jeszcze facet spojrzał na mnie ze smutkiem i rzekł: Tak to w ciąży bywa.... z miną znawcy i jak by urodził już dziesięcioro dzieci :D

Aż mi się przypomniał I trymestr i rzyganie gdzie popadnie <3 Łezka w oku :D
 
reklama
Wiesz, jeszcze biorąc pod uwagę, ze jestesmy 7 lat po ślubie a ja mam zmasakrowana tarczyce no i sie udalo bez leczenia, zmieniłam prace i otoczenie i niespodzianka po tylu latach. No ale jak sie klepie co ślina na język przyniesie to trudno. Nam to w ogóle wszystko spada z nieba cale życie. Pal licho, ze skonczylam kilka podyplomowek kiedy inni balowali, żeby teraz sobie pracować spokojnie a mąż zapieprza za granica. My mamy i juz. Wiem, ze ludzie zawsze pierdziela, ale w ciąży jakos jeszcze bardziej mnie to wkurza.
Ta też słyszę że szczesciara jestem, taaaa.... Tylko szkoda że nic mi samo nie spada a wszystko co mamy to tylko sami sobie zawdzięczamy.
 
1504005604-aaaaaa.jpeg
przyszedł mi komplet z Ali. Nawet spoko tylko śmierdzi... o co chodzi z tymi wycieciami?! [emoji16]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Też słyszę o tym 500 + to mnie krew zalewa, "ooo 1500 już będzie, niestety jesteś rok w plecy! " No masakra jakaś....
Nie współczuj mi , ja wymiotowałam i się śmiałam, mój małż z dziećmi uciekł ze sklepu i powiedział że nigdy tam już nie pójdzie, nawet w nocy jak tylko tu będzie otwarte :D :D
U mnie też gadanie że 1500 będzie, tylko sory jakby nasze zarobki były takie ze 500 przyslugiwaloby mi na pierwsze dziecko to nie zdecydowalabym się na następne.
Moja koleżanka kiedyś poszła z córką do biedronki i młoda źle się poczuła i zaczęła wymiotowac na środku alejki a moja koleżanka zaczęła łapać to w ręce...
 
Może to nie ma takiej różnicy? Grunt,że jest ten wymaz robiony

Ja w pierwszej ciąży nie miałam zrobionego wymazu (doktorka to olala) i szyjka się skrocila. Ale teraz już trzymam na tym łapę [emoji19]

I wy też dziewczyny pilnujcie tego, chociaż te 2-3 razy przez całą ciążę żeby był zrobiony ten wymaz...
Niektóre infekcje nie dają żadnych objawów, a z własnego doświadczenia wiem, że jak nic się nie dzieje to lekarz ma to gdzieś albo idzie na łatwiznę i przepisuje leki bez wymazu

Antybiotyki bez wykonania posiewu i antybiogramu to jest jakaś plaga. Pilnujcie tego wszystkie, bo to serio może bardziej zaszkodzić niż pomóc.
 
Dziewczyny , ja już przestałam się przejmować tym co ludzie mówią [emoji3] na prawdę, szkoda moich nerwów.

Ale tak wprost nie słyszę żadnych uwag - bo chyba wiedzą, że mogłabym coś odszczekac [emoji3]
 
U mnie też gadanie że 1500 będzie, tylko sory jakby nasze zarobki były takie ze 500 przyslugiwaloby mi na pierwsze dziecko to nie zdecydowalabym się na następne.
Moja koleżanka kiedyś poszła z córką do biedronki i młoda źle się poczuła i zaczęła wymiotowac na środku alejki a moja koleżanka zaczęła łapać to w ręce...
Fajny miała odruch koleżanka :D:rofl2::laugh2::-) :)
 
reklama
U mnie też gadanie że 1500 będzie, tylko sory jakby nasze zarobki były takie ze 500 przyslugiwaloby mi na pierwsze dziecko to nie zdecydowalabym się na następne..

Dokładnie.

Ahaha koleżanka dobra :D Ja niestety z rzygańskiem jestem na bakier- nawet po dzieciach mąż sprząta, bo ja bym do dzieciowych dołożyła swoje.:p

@dreamscometrue jakie wycięcia? :D Ale ładny komplecik, wymocz go najpierw w płatkach mydlanych, a później upierz :) Nie powinno już czadzić :)
 
Do góry