reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
SmartSelectImage_2017-08-28-22-53-21.png


A propozycje długości szyjki https://mamaginekolog.pl/usg-polowkowe-ciazy/

Bo w zasadzie nie są. Wskazań jest kilka - wiek ciężarnej powyżej 35lat, występowanie w rodzinie wad genetycznych i szeroko pojęte nieprawidłowości w obrazie usg
emoji6.png
ciekawe pod co mnie podciągnął, bo 35 nie mam
 

Załączniki

  • SmartSelectImage_2017-08-28-22-53-21.png
    SmartSelectImage_2017-08-28-22-53-21.png
    85,8 KB · Wyświetleń: 292
reklama
@Ola1986 czytałam ten tekst przed wyjściem na dzisiejsze połówkowe. Szyjkę mi zmierzyła przez brzuch bo mówi, że ją widać, u mnie długość zawrotna 4,48 z tego co pamiętam :D :

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo właśnie to jest żałosne. Wychodzą z założenia, że jeśli możesz normalnie chodzić to i możesz pracować. Jak nie na swoim stanowisku to innym. I rozumiem, że dostosują mi godziny pracy jak się wyśpię, ni w nocy spać nie mogę, klientów będę obsługiwać na leżąco i stres mi w ogóle wyklucza. A teraz zakładamy źle się poczułam i idę do domu, jak to jest liczone ? Z urlopu ?
No a jak jestem w domu i sie kapie? Chodzi wentylator, hałas i nie ma szans, żebym usłyszała dzwonek. Albo śpię i nie mam ochoty lecieć ledwie obudzona i półnaga do drzwi zwłaszcza jak sie nikogo nie spodziewam?
 
W środę się do nich wybieram po lekarzu, wszystkiego dopytam co w razie jak: będę się kąpać, będę spać, będę sr@ć, będzie awaria domofonu, będę na spacerze, będę w sklepie ale nie będzie tego co chciałam, więc nie kupię nic etc i czy przy kontroli nie mają obowiązku poczekać np chwili aż ktoś faktycznie usłyszy pukanie czy domofon. Ja tak czułam, że oni do mnie przyjdą :D jestem pod tym względem "szczęściarą" [emoji23]

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zrob bo to przecież absurd jest. Hehe, rozbawil mnie Twój post ale masz święta racje z tymi wszystkimi sytuacjami! Zycze Ci, zeby sie to wyjaśniło i żebyś miała juz spokój.
 
Bo właśnie to jest żałosne. Wychodzą z założenia, że jeśli możesz normalnie chodzić to i możesz pracować. Jak nie na swoim stanowisku to innym. I rozumiem, że dostosują mi godziny pracy jak się wyśpię, ni w nocy spać nie mogę, klientów będę obsługiwać na leżąco i stres mi w ogóle wyklucza. A teraz zakładamy źle się poczułam i idę do domu, jak to jest liczone ? Z urlopu ?
Ja pracuję w przedszkolu jako nauczyciel, mało jest takich w połowie ciąży, nie wiem jak będzie ze mną. Czuję się świetnie, mam siły do pracy, bardziej martwię się o wszystkie zarazy, jakie dzieciaki roznoszą... Jak przyjdzie ZUS na moim L4 to mogę być w Londynie, planuję weekend w najbliższym czasie. Byłoby komicznie jakby zapytali co robię, już teraz pomyśleć trzeba jakichś lewych transakcjach na kartę w wiejskim sklepiku (na wszelki wypadek) [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zus na "dwójce" fatyguje się do domu?!
Naprawdę się nudza ;/ @Karla90 z jakiego regionu jesteś? To dla mnie szok, 2 razy bylam na "dwojce" w tym po operacji kręgosłupa, gdzie wskazaniem rehabilitacyjnym byl basen i... Jakbym sie z tego tłumaczyła? ! za każdym razem dostałam listowne wezwanie na stawienie się u nich z dokumentacja. Pan sobie wklepał cos w komputer i pożegnał ozięble.
Mam nadzieję, że bez problemu się wytlumaczysz i żaden nieludzki służbista nie bedzie stresował ##
Swoją drogą to jest chore, aby kontrolować ciężarne.
Oczywiście jesli ktoś chce i może niech pracuje, ale jeśli praca jest nawet nie fizyczna , ale stresujaca, albo poptostu trudno wysiedziec 8h za biurkiem .... Polityka prorodzinna powinni sie cieszyć z nowych podatników#!
Ale się zdenerwowałam :/
 
reklama
Bardzo intensywny dzień.
Kupiłam pierwsze "dziewczyñskie" ubranka, a wy tu opowiadacie historie, że dziewczynki jeszcze stały się chłopcami. ..
Mama tez mi dziś wspomniała, że mój kuzyn do 7 miesiaca był dziewczynka ;)
Dobranoc
Spokojnej i przespanej nocy :)
 
Do góry