reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja tez cierpię na tachykardie i zdarzają się ataku arytmii,straszne uczucie. Przy pierwszym porodzie kardiolog dał zaświadczenie ze nie ma przeszkód do porody SN,jednak zaraz po porodzie przeżyłam koszmar,myślałam ze umrę:(. Przy drugim porodzie bede chciała zabezpieczyć się lekami na obniżenie tętna,bo nie chce drugie raz tego przezywać.
Ja
U mnie tez straszne, czasem mam wrazenie ze serce zaraz stanie az czlowiek zaczyna sie bać, lekow nie mam wiec pomaga mi chodzenie i glebokie oddychanie.
 
reklama
@Parkolka rozmiar rodziców po urodzeniu, czasem nie ma nic do rzeczy i maluch płata figla;)
przykład: kobieta 2,7kg mężczyzna drobniutki 2,5kg, tak i ta kobieta kiedy już miała zostać mama nastawiła sie na małe dziecko - córka 3700 i 59cm, później syn 4300 63cm :o
Kiedy usłyszałam, że urodziła go naturalnie przy swoich niewielkich gabarytach bo 154cm wzrostu oniemiałam.

Koleżanka ostatnio też rodziła ponad 4kg usg nie wykazywało tak dużej wagi i nie bylo wskazan na Cc :o

Poogladam te śpiworki do spania. One są jakoś ocieplane jak kolderka? Czy tylko bawełna cieniutka, a pod to jakis cieplejszy pajacyk?
Młody od poczatku spal w pościeli i. Nigdy się nie nakrył, sądzę że 99% z nas tak spało i było bezpieczne. Naprawde dziecko może sie udusić pod kołderkA? System obronny podpowiada mi, że jak miał sile ja zarzucic to i w sytuacji zagrożenia ja skopie. Oczywiście należy unikać takich stresowych sytuacji! Ale z mlodym mialam problem w druga strone, śpiwór go denerwował, a pościel zawsze skopał, po kilku probach przykrycia go doszłam do wniosku, że woli byc odkryty i ubierałam mu jedynie długie śpiochy.
Moje dziewczyny spaly.cieplej ubrane bo się rozkopywaly, w zimę młodsza jak była mała spala w śpiworku takim cienkim ale "na ramiączkach", a tak to ewentualnie lekki kocyk. Mimo że w grudniu skończy 3 lata to kołderke wyjme dopiero na tą zimę.
Jak dla mnie nie wygodna była bo wielka, a dziecko takie maleńkie
 
Hej Dziewczyny

Trzymam kciuki za wasze osiem polowkowych! Moje wydaje sie tak dawno temu bo prawie 2 tyg ze tez juz mysle czy nie umowic sie na kolejna wizyte szybciej, bo ciezko wyczekac do 11.09.

Tak piszecie o kupowaniu wiekszych ciuszkow a jak mi powiedzieli o wysokim prawdopodobienstwie porodu przedwczesnego to chce kupic rozmiar 'tiny baby' czyli jeden przed 'new born'. Nie mam pojecia jak to wyglada w UK odnosnie ilosci wymaganych ciuszkow ale to dopytam. Tak w ogole to nie mam jeszcze nic procz koszyka Mojzesza ;).

Wczoraj pojechalismy z mezem na marine, obiadek i sporo pochodzilsy bo byl upal a od wieczora I w nocy mocny bol biodra w tyle... jak zmienie pozycje to przechodzi z czasem ale chyba to nie jest nic niepokojacego....

Tak piszecie o problemach kardiologicznych... nie jestem zdiagnozowana ale od czasu to czasu czuje jak serce nierowno bije, arytmie ale tez czytalam ze to czeste w ciazy.

Ciesze sie ze piszecie o tym ubieraniu i nieprzegrzewaniu - tez nie zamierzam tego robic.

Milego dnia wszystkim a ja zamierzam korzytsac chyba z ostatniego upalnego dnia tego lata.
 
Hej Kobietki [emoji8] Powodzenia na wizytach!! Trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji4] My z mężem wczoraj zamówiliśmy łóżeczko bo stwierdziliśmy, że skoro to nasze pierwsze dziecko i nie mamy kompletnie nic to najwyższy czas powoli coś już zacząć kompletować. Dodaję Wam na dole fotę. Do łóżeczka w zestawie jest już materac, pościel, osłonki na boki łóżka, poszewki, prześcieradło, mata na materac chroniąca przed przemoczeniem i rożek w kolorze pościeli, który jest konieczny do wyprawki w moim szpitalu. Także w sumie chyba dobry zakup, mam tylko nadzieję, że na żywo prezentować się będzie równie fajnie jak na zdjęciu. Dodatkowo łóżeczko ma funkcję tapczanika. Napiszcie co sądzicie o takich rozwiązaniach, buziaki [emoji8]
1503913797-aaaaaa.jpeg
1503913811-aaaaaa.jpeg
 
Hej Kobietki [emoji8] Powodzenia na wizytach!! Trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji4] My z mężem wczoraj zamówiliśmy łóżeczko bo stwierdziliśmy, że skoro to nasze pierwsze dziecko i nie mamy kompletnie nic to najwyższy czas powoli coś już zacząć kompletować. Dodaję Wam na dole fotę. Do łóżeczka w zestawie jest już materac, pościel, osłonki na boki łóżka, poszewki, prześcieradło, mata na materac chroniąca przed przemoczeniem i rożek w kolorze pościeli, który jest konieczny do wyprawki w moim szpitalu. Także w sumie chyba dobry zakup, mam tylko nadzieję, że na żywo prezentować się będzie równie fajnie jak na zdjęciu. Dodatkowo łóżeczko ma funkcję tapczanika. Napiszcie co sądzicie o takich rozwiązaniach, buziaki [emoji8]
1503913797-aaaaaa.jpeg
1503913811-aaaaaa.jpeg
Jak dla mnie bomba [emoji3] Ślicznie to wygląda.

Ale wiem,że tych ochroniaczy się nie poleca... bynajmniej w Internecie tak piszą. :)
 
Hej Kobietki [emoji8] Powodzenia na wizytach!! Trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji4] My z mężem wczoraj zamówiliśmy łóżeczko bo stwierdziliśmy, że skoro to nasze pierwsze dziecko i nie mamy kompletnie nic to najwyższy czas powoli coś już zacząć kompletować. Dodaję Wam na dole fotę. Do łóżeczka w zestawie jest już materac, pościel, osłonki na boki łóżka, poszewki, prześcieradło, mata na materac chroniąca przed przemoczeniem i rożek w kolorze pościeli, który jest konieczny do wyprawki w moim szpitalu. Także w sumie chyba dobry zakup, mam tylko nadzieję, że na żywo prezentować się będzie równie fajnie jak na zdjęciu. Dodatkowo łóżeczko ma funkcję tapczanika. Napiszcie co sądzicie o takich rozwiązaniach, buziaki [emoji8]
1503913797-aaaaaa.jpeg
1503913811-aaaaaa.jpeg
Swietne ;) ! Mozesz podać linka ? Albo wymiary jakie ma ? Ja szukam takiego długiego na 110 cm
 
reklama
Hej Kobietki [emoji8] Powodzenia na wizytach!! Trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji4] My z mężem wczoraj zamówiliśmy łóżeczko bo stwierdziliśmy, że skoro to nasze pierwsze dziecko i nie mamy kompletnie nic to najwyższy czas powoli coś już zacząć kompletować. Dodaję Wam na dole fotę. Do łóżeczka w zestawie jest już materac, pościel, osłonki na boki łóżka, poszewki, prześcieradło, mata na materac chroniąca przed przemoczeniem i rożek w kolorze pościeli, który jest konieczny do wyprawki w moim szpitalu. Także w sumie chyba dobry zakup, mam tylko nadzieję, że na żywo prezentować się będzie równie fajnie jak na zdjęciu. Dodatkowo łóżeczko ma funkcję tapczanika. Napiszcie co sądzicie o takich rozwiązaniach, buziaki [emoji8]
1503913797-aaaaaa.jpeg
1503913811-aaaaaa.jpeg

Super :)))
 
Do góry