reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jaki przepiękny frenchyk! [emoji7] Ja od półtora roku bawię się hybrydami, robie sobie i każdej kobietce w mojej rodzinie oraz koleżankom. Teraz rzadziej - niestety bolą mnie plecy od dłuższego siedzenia i puchną stopy. Nawet jak sobie robie, to potem troszke cierpię. Ale sprawia mi to ogromna przyjemność :) Te robiłam teraz w czwartek :)

Ps. Bruno jak zwykle budzi sie do życia po 22. Codziennie o tej samej porze jest jazda :)
1503346686-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaki przepiękny frenchyk! [emoji7] Ja od półtora roku bawię się hybrydami, robie sobie i każdej kobietce w mojej rodzinie oraz koleżankom. Teraz rzadziej - niestety bolą mnie plecy od dłuższego siedzenia i puchną stopy. Nawet jak sobie robie, to potem troszke cierpię. Ale sprawia mi to ogromna przyjemność :) Te robiłam teraz w czwartek :)

Ps. Bruno jak zwykle budzi sie do życia po 22. Codziennie o tej samej porze jest jazda :)
1503346686-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne uwielbiam takie kolorki.
 
Macie może takie bóle cykliczne tzn. takie pojedyncze w kilku seriach w różnych częściach brzucha i podbrzusza? Mnie co jakiś czas zaboli, nawet tak lekko piekąco. Nie jest to jakiś silny ból.
 
Seria nazywa się La Boom. Te też są tej serii.polecam jak za takie pieniądze. Takich po 4 zł to chyba bym nie kupiła i powiem że nawet nie widziałam takich u mnie w okolicy.
A normalnie schodzą po acetonie? Te z La Boom? Czy Ty hybrydy ścierasz pilnikiem? Ja używam lakierów neonail i są ekstra. Ale dziś robiłam koleżance i zmycie jej poprzednich hybryd to był dramat - 1,5h się meczylysmy. Niestety nie wiedziała jakiej firmy były lakiery.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A normalnie schodzą po acetonie? Te z La Boom? Czy Ty hybrydy ścierasz pilnikiem? Ja używam lakierów neonail i są ekstra. Ale dziś robiłam koleżance i zmycie jej poprzednich hybryd to był dramat - 1,5h się meczylysmy. Niestety nie wiedziała jakiej firmy były lakiery.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
A spiłowałaś top ? To zawsze mocno sktaca czas zdejmowania
 
Co do paznokci - podziwiam Was dziewczyny za precyzję i cierpliwość.
Mi starcza cierpliwości na max dwie warstwy normalnego lakieru, a najlepiej bezbarwnego [emoji23]

Choć bardzo lubię mieć kolor na paznokciach, to jednak brakuje mi motywacji.
 
reklama
A normalnie schodzą po acetonie? Te z La Boom? Czy Ty hybrydy ścierasz pilnikiem? Ja używam lakierów neonail i są ekstra. Ale dziś robiłam koleżance i zmycie jej poprzednich hybryd to był dramat - 1,5h się meczylysmy. Niestety nie wiedziała jakiej firmy były lakiery.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Najpierw najlepiej jest spiłować top, a następnie nałożyć aceton. Choć ja od jakiegoś czasu piłuje... pilowalam, jak robiłam komuś :) Sama sobie nie ściągam acetonem bo nie mam cierpliwości, po prostu piłuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry