reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@dreamscometrue Jak już pisałam termin mam na 20 stycznia, płci nie znam, ale chciałabym dziewczynkę, ponieważ mam już dwóch chłopców. Będzie Laura albo Gabriel <3
Na wizytę idę dzisiaj, ze względu na marne wyniki, a następną mam na 8 września, połówkowe.
Wrzuciłam gdzieś tu nawet zdjęcie brzuszka, ale znaleźć nie mogę :)
Dziękuję za ciepłe przyjęcie i zainteresowanie :*
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy jak dlugo cos robicie w pozycji stojące np: przy garach w kuchnij to czujecie ciagniecie w dole brzucha, takie miesiączkowe?
 
Ja już po wizycie ;) dzidzia waży 157g, nie chciała się obrócić;p ale chyba z chłopca będzie dziewczyna, polowkowe wszystko rozstrzygną;)
Szyjka długa, mówiła że nie mam się czym martwić, że widocznie bolał mnie brzuch przez rozciągająca macie i wiezadla. Ale mówi że zawsze mam dzwonić jak by mnie coś niepokoilo.
Tsh spadlo ale ft4 wyższe więc eutyrox 50g.
Usg polowkowe 11.09 ;)
Ps. Teraz będę rozkminiac imiona dla dziewczynki ;)
gratuluje!
Widze ze mamy te same terminy wizyt.
 
gratuluje!
Widze ze mamy te same terminy wizyt.
Faktycznie! Teraz zauważyłam ;)
Też gratuluję dobrych wieści ;)!
I teraz miesiąc czekania, ja tez za 3 dni znowu zacznę się nakrecac że coś nie tak ;)
Ps. Ja jak dłużej stoję to na chwilę mnie łapie taki ból coś w stylu miesiaczkowego, albo pachwinki ciagna
 
Faktycznie! Teraz zauważyłam ;)
Też gratuluję dobrych wieści ;)!
I teraz miesiąc czekania, ja tez za 3 dni znowu zacznę się nakrecac że coś nie tak ;)
Ps. Ja jak dłużej stoję to na chwilę mnie łapie taki ból coś w stylu miesiaczkowego, albo pachwinki ciagna
właśnie ja mam tak samo. musze usiasc aby mi przeszlo.
najgorsze sa te czarne myśli ale niestety czasami u mnie pesymizm wygrywa.
 
właśnie ja mam tak samo. musze usiasc aby mi przeszlo.
najgorsze sa te czarne myśli ale niestety czasami u mnie pesymizm wygrywa.
Ja niestety przez nerwice/hipochondrie przez dłuższy czas myślałam tylko negatywnie...
Teraz nauczyłam się trochę nad tym panować, czekam na wizytę miesiąc grzecznie, kiedyś bym co tydzień chodziła ze swoim charakterem.
Musimy myśleć pozytywnie! Nie ma innej opcji ;)
 
ja w ogóle niestety co jakiś czas musze się położyć lub po prostu zmienić pozycję :/ gdy zbyt długo siedzę albo stoję zaczynają się różne bóle... w sumie nawet stwierdziłam ostatnio, że częściej mnie coś tam boli gdy długo siedzę niż gdy długo stoję.
 
Byłam na zakupach [emoji3]
Zaraz wam pokaże co upolowalam [emoji3]

1502714606-aaaaaa.jpeg
 
Byłam na zakupach [emoji3]
Zaraz wam pokaże co upolowalam [emoji3]

1502714606-aaaaaa.jpeg

Fajne, choć jak patrzę na te przekładane przez głowę wydaje mi się to niepojęte jak takie maleństwo w to się ubiera.
Trochę mnie to przeraża, bo niemowlęcia na rękach nigdy nie miałam, a co dopiero je umyć, przewinąć i ubrać...
 
reklama
Widziałam fotkę, ale tylko dlatego że mam uprawnienia. Wygląda na to ze usunięta zostala ale nie wiem dlaczego

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry