reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Nigdy euryroxu nie bralam, bralam thyrozol. Wczoraj konsultowalam jeszcze z lekarzem synek znajomej i kazal sie nie martwić. Mowil ze w ciazy lepsza nadczynność niz niedoczynność. Ale obawa i tak jest.
No to fakt, przy nadczynności w ciazy nawet leków się nie bierze bo dziecku nie grozi.


Dziewczyny powodzenia na wizytach
 
Dreamscometrue to juz wole smoka niż kciuka u dziecka..
Moja jest smoczkowa teraz przy ząbkowaniu to mogłaby miec go na okrągło w buzi, a moze przed skończonym rokiem uda nam sie odstawić :)

Paprotka dużo sił i oby szybko przeszło :*

Annie niestety te pierwsze tyg zazwyczaj tak wyglądaj, ja większość czasu przez 2 tyg przeryczalam ze jestem beznadziejna mama i sie niebadane do tej roli ;(

Szarotka tez chciałam uniknąć różu w garderobie mojej córki ale rzeczywistość jest taka ze w sklepach przeważa roz wiec czasem i roz zakaladamy ;)

Paprotka powodzenia dla koleżanki [emoji8]

Paprotka, Xssenia, Lovi powodzenia na wizytach dziewczyny !




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dreamscometrue to juz wole smoka niż kciuka u dziecka..
Moja jest smoczkowa teraz przy ząbkowaniu to mogłaby miec go na okrągło w buzi, a moze przed skończonym rokiem uda nam sie odstawić :)

Paprotka dużo sił i oby szybko przeszło :*

Annie niestety te pierwsze tyg zazwyczaj tak wyglądaj, ja większość czasu przez 2 tyg przeryczalam ze jestem beznadziejna mama i sie niebadane do tej roli ;(

Szarotka tez chciałam uniknąć różu w garderobie mojej córki ale rzeczywistość jest taka ze w sklepach przeważa roz wiec czasem i roz zakaladamy ;)

Paprotka powodzenia dla koleżanki [emoji8]

Paprotka, Xssenia, Lovi powodzenia na wizytach dziewczyny !




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też wolę smoczek niż kciuk, smoczka można wyrzucić...

A u nas z rozem różnie, bo są ubranka które moje dziewczyny mają różowe i mi też się podobają ;) nie mam uprzedzeń do kolorów po prostu kupuje to co mi się podoba w sklepie
Chociaż starsza to już przeważnie sama wybiera na zakupach, a młodsza zaczyna wyprzedzać przy ubieraniu, że to można to nie można. Starszej kolor ulubiony to miętowy, a młodszej zielony a potem niebieski więc w sumie najczęściej te kolory dominują
 
Też bym wolała smoczek niż kciuk, ale u nas nie było mowy o smoczku i kciuka też nie było, może raz miała go w buzi. Przy ząbkowaniu też nic nie było, w sumie dobrze przeszła ząbkowanie. Tyle, że pierwsze żeby jej wyszły jak miała 3.5 miesięca, więc nawet jak płakała to myślałam, że ot tak płacze a nie na zęby [emoji16]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry