reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Wieliczka, u mnie też 28 stopni, ale od strony tarasu, gdzie póki co nie ma słońca a czujnik leży pod stołem dodatkowo [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie strona Północna, tam zawsze jest w miarę znosnie, ale od strony południowej mam duży pokój i sypialnie, to tam to jak.w saunie
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Od rana boli mnie kręgosłup, plecy albo coś w tych okolicach. Nic nie dzwignelam, sprzątalam gazety psu, podniosłam się, przeszłam parę kroków i dopadł mnie taki ból że szok. Nie mogę się wyprostować, 'chodzę' oparta o ścianę, bardzo boli mnie lewą nogą gdy przenoszę na nią ciężar. Mam interniste na 12 ale jestem sama w domu, samochodem nie pojadę bo nie dam rady, mogę zamówić taksówkę ale nie wiem czy się do niej w ogóle dowleke [emoji27] rycze oczywiście cały czas raz z bólu, raz z bezsilności. Myślicie, że mi cos wypadło w kręgosłupie?

Jeśli jest to taki promieniując, rwący ból do nogi to na bank jest to ucisk na nerw. Miałas kiedyś juz takie problemy??
Zazwyczaj to dysk kręgosłupa, ale może być tez spięcie mięśni? Zamiast internisty polecam dobrego fizjoterapeute. Leki na to nie pomagaja, tzn. Moga zniwelować objawy, a nie przyczyne. I sa to silne srodki wiec watpie, że w ciąży dostępne.
Strasznie współczuje bo to okropny ból. Mam nadzieje, ze jednak tylko mięśnie i pod wplywem masażu puści :* trzymaj się mocno
 
Czytam o Waszych upałach i jeszcze bardziej mi zimno [emoji23] 15 stopni, wpadajcie dla ochłody!

Moje ubezpieczenie auta kosztuje prawie €600, z roku na rok drożeje, a ubezpieczenie zdrowotne to już w ogóle masakra, około €1000, na szczęście z tym mam spokój do lutego.

M ma samochód firmowy do użytku prywatnego, tylko musi płacić comiesięczne raty za użytkowanie. Ale paliwo i wszystko inne pokrywa firma.

@angelka90 nie wiem co ci poradzić, mam nadzieję, że to jakiś tymczasowy ucisk na nerw. Może połóż się na podłodze?
Szwagierka cierpi na różne bóle pleców i często ją widzę jak się na twardej podłodze kładzie.
 
U mnie strona Północna, tam zawsze jest w miarę znosnie, ale od strony południowej mam duży pokój i sypialnie, to tam to jak.w saunie
U mnie właśnie wszystkie okna na południe, jest dramat [emoji33] a gdzie tam do popołudnia...

@paprotna najpewniej rwa kulszowa, niestety dosyć częsta dolegliwość w ciąży...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A byłaś już na jakimś USG u Dudarewicza?

Nie byłam, po prostu naczytałam się, że ma świetny sprzęt i jest dobrym genetykiem. to mnie zachęciło do połówkowego u niego. jednak nie mogę się dodzwonić- podejrzewam, że jest na urlopie dlatego pójdę do dr Bobeff (w Zgierzu). Też ma świetny sprzęt poza tym to znajomy rodziny więc może mnie troszkę uspokoi ;)
A Ty znasz Dudarewicza, byłaś u niego?
 
@dreamscometrue z tego co opisujesz to ja mam właśnie coś w podobie, ale nawet jak siedzę i nic nie robię, ale moja gin mówiła, że to macica, a byłam w zeszłą środę i mnie takie coś martwiło wiec jej dokładnie opisałam, nie dostałam nic, żadnego magnezu itp.

@paprotna ja miałam takie bóle pleców i nogi, teraz mam takie bóle od pośladka aż w nogę, mówiłam o tym gin, ale mówiła, że to się może zdarzać, najlepiej jednak żeby Cię obejrzał lekarz. Mi się zdarza czasami w dzień, ale najczęściej w nocy.

U nas od rana było pochmurno i bez słońca, ale bardzo ciepło. Teraz wyszło słońce, jest prawie bezwietrznie i dalej leżakujemy nad zatoką.

Właśnie mama mówiła mi, że zdążyła dojechać do pracy i rozpętała się burza i nie wie jak wróci do domu bo pociągi w Warszawie stanęły.
 
reklama
Do góry