reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja juz stacjonuje u rodziców, mam jak w sanatorium[emoji6] śpię w swoim "nastoletnim" łóżku hehe. Podróż nie powiem męcząca i przez to stresująca dla mnie ale ufff bez plamienia. Jedyne co zalamuje mnie waga parę dni temu 58,2 dzisiaj wieczorem! 58. Zobaczę co będzie rano. Tyle to miałam na początku ciąży. Z drugiej strony mam 158cm dla mnie dobra waga to tak około 54kg no ale nie w 5 tym miesiącu....Moze przesadzam i powinnam się cieszyć

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Powinnaś się cieszyć, narazie jeszcze nie musi rosnąć waga, przyjdzie czas to będzie rosła ;)
 
Ja się boję rozstania z synem na czas szpitala. 99% czasu spędza ze mną, nie rozstawalismy się na dłużej jak 3 godz. Teraz idzie od września do przedszkola więc może to nam ułatwi trochę sprawę. Generalnie staram się o tym nie myśleć :(:hmm:
U mnie córcia do przedszkola. Jak miała 9 miesięcy musiałam z pracy wyjechać na tydzień, jak ja to przeżyłam wtedy... Ogólnie mama jest od Wszystkiego ;) wczoraj położyłam się spać o jakiejś 17, wstałam przed 9 położyć spać core i zjeść coś bo mnie ssalo.
Głowa dziś mnie dalej boli, nie mam siły i nadal gardło drapie
 
Ja juz stacjonuje u rodziców, mam jak w sanatorium[emoji6] śpię w swoim "nastoletnim" łóżku hehe. Podróż nie powiem męcząca i przez to stresująca dla mnie ale ufff bez plamienia. Jedyne co zalamuje mnie waga parę dni temu 58,2 dzisiaj wieczorem! 58. Zobaczę co będzie rano. Tyle to miałam na początku ciąży. Z drugiej strony mam 158cm dla mnie dobra waga to tak około 54kg no ale nie w 5 tym miesiącu....Moze przesadzam i powinnam się cieszyć

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Fajnie, ze wyjechałaś. Zmiana otoczenia jest dobra co jakiś czas. My teraz nad morzem i pomimo tego, ze uwielbiam nasz domek to tu inaczej odpoczywam.
Z waga tez u mnie w dół...Na wizycie w 10 tc było 54,5 potem za miesiąc 53,5. Jak szlam do szpitala 53 a teraz nie wiem bo nie mamy tu wagi ;). Mam nadzieje, ze cos przybieram.
 
Fajnie, ze wyjechałaś. Zmiana otoczenia jest dobra co jakiś czas. My teraz nad morzem i pomimo tego, ze uwielbiam nasz domek to tu inaczej odpoczywam.
Z waga tez u mnie w dół...Na wizycie w 10 tc było 54,5 potem za miesiąc 53,5. Jak szlam do szpitala 53 a teraz nie wiem bo nie mamy tu wagi ;). Mam nadzieje, ze cos przybieram.
Cieszcie się że nie tyjecie, u mnie już 5,1 kg na plusie. Jak z dzidzia wszystko ok to tylko się cieszyć, przynajmniej po ciąży łatwiej wam będzie wrócić do swojej wagi:) powodzenia wszystkim wizytującym:) ja za niedługo wybieram się zrobić badania kontrolne ale tak strasznie mi się nie chce, do tego na złość siku mi się nie chce i muszę czekać. Głowa też niestety od wczoraj pobolewa:/ eh takie życie...
 
reklama
Do góry