reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Odebrałam wyniki morfologii ;) wszystko ok , ale zastanawia mnie że ostatnio miałam płytki krwi na poziomie 222 a dziś 183, wszystko w normie ale zastanawiam się czy w ciąży może spadać. Hemoglobina tez spadla o 1. Czytałam że jak mocno spadnie to można dostać krwotoku przy porodzie.
Ja mam już dwa rodzaje żelaza...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Haha też też je kupiłam. Jak będą dobre to zamówię jeszcze niebieskie



Mi wyszło, że dziewczynka a będzie chłopiec.

@Lovi w mojej lodówce tylko nabiał,owoce i warzywa. Kupiłam szynkę to mi smierdzialo ryba i wywaliłam, kotleta zjem ale go raczej tak żeby zapachu nie poczuć.

@dream, byłam chwilę na zamkniętym i inaczej siebie ciebie wyobrażam[emoji6] ciągle piszesz, że lezysz więc ogólnie twoje zdjęcia na stojąco wbiło mnie w zdziwienie [emoji3] wiem, to głupie [emoji12]

Wrzucę tam coś swojego jak mi.minie dół psychiczny. Codziennie rycze o coś innego, eh. Koleżanka mnie pociesza, że jeszcze trochę i zamiast łez będzie tylko.i wyłącznie w**rw. Nie mogę się doczekać [emoji7]
Hehe no teraz trochę chodzę[emoji6] inaczej tzn jak? Ładniej? [emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Po żelazie możesz tak często do toalety chodzic.
Ja miałam po porodzie tardyferon, to co prawda mnie zatwardzal ;) ale znajoma na żelazo reagowała właśnie biegunkami

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak miałam anemie kiedyś to właśnie szprycowali mnie zelazem po którym nie mogłam usiąść tak bolała ;p haha
Więc potwierdzam może powodować biegunki, często zielone
 
Do góry