reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@mamaincogito dziekuje za odpowiedz[emoji4] ja to w ogole sie nie znam na fotelikach,no i od dawna wiem ,ze jestem w kropce bo ja najprawdopodobniej nie mam isofixa ,M chyba tez nie,mimo ,ze ma dobry samochod.
Ale planujemy chyba zmienic auto ,jedno na pewno ,o ile nie dwa.
I na pewno w jednym bedzie ten isofix wiec gdyby moje nadal bylo bez to musze miec fotolik na to i na to.
I teraz tak ja myslam ,ze moge wozic dzidzi z przodu u mnie,bo mam 3 drzwiowe,moggee???[emoji4]czy nie bo juz sie gubie[emoji53]
I dwa czy ta baza esayfix co piszecie to jak kupie ja to moge zamontowac w moim aucie bez isofixa i tylko wlansie tak wpinac ten fotelik?

A foteliki cybex? Kilka kolezanek ma.
Ja nic nie wiem o nich,moze Wy cos wiecie[emoji5]

Zamowilam wczoraj detektor dla spokoju,zeby czasem przez 2 sek posluchac dzidzi i sie uspokoic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Easyfix możesz zamontować też na pas, ale nie wiem czy dostaniesz gdzieś jeszcze nowa, bo teraz już sprzedają familyfix. Chociaż używanych jest dużo do kupienia.

Możesz wozić z przodu TYLKO I WYLACZNIE jeśli NIE MASZ poduszki powietrznej lub ja WYŁĄCZYSZ.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
@mamaincogito dziekuje za odpowiedz[emoji4] ja to w ogole sie nie znam na fotelikach,no i od dawna wiem ,ze jestem w kropce bo ja najprawdopodobniej nie mam isofixa ,M chyba tez nie,mimo ,ze ma dobry samochod.
Ale planujemy chyba zmienic auto ,jedno na pewno ,o ile nie dwa.
I na pewno w jednym bedzie ten isofix wiec gdyby moje nadal bylo bez to musze miec fotolik na to i na to.
I teraz tak ja myslam ,ze moge wozic dzidzi z przodu u mnie,bo mam 3 drzwiowe,moggee???[emoji4]czy nie bo juz sie gubie[emoji53]
I dwa czy ta baza esayfix co piszecie to jak kupie ja to moge zamontowac w moim aucie bez isofixa i tylko wlansie tak wpinac ten fotelik?

A foteliki cybex? Kilka kolezanek ma.
Ja nic nie wiem o nich,moze Wy cos wiecie[emoji5]

Zamowilam wczoraj detektor dla spokoju,zeby czasem przez 2 sek posluchac dzidzi i sie uspokoic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Fajnie, że pytasz o cybex, wczoraj właśnie się nimi zainteresowałam:))
 
Ale czopek że mnie, leżę na kanapie przed telefonem Bardo skupiona i brzuch mi skacze tak mocno, raz drugi trzeci takie łup że aż telefon mi Podskoczyl a ja leżę i myślę oooooo Będzie chyba rewolucja zoladkowa bo te jelita jakoś dziwnie mocno mi szaleją, dopiero po chwili załapałam że to dzidek tak szaleje. Szok pierwszy raz aż tak mocno
 
@mamaincogito wlansie o tym M mi mowil,no i powiedzial,ze nie wie czy sie bedzie dalo,wiec jakbym dalej miala ten samochod i nie wylaczymy poduchy to bede wozila z tylu[emoji4]
Familyfix oki zapamietam i musze tez podjechac do sklepu obejrzec na zywo te foteliki.

@Veronique i co wiesz cos o nim[emoji16]ja sie dowiem od kolezanek ale to jak sie zobaczymy[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie jestem (prawie) po zakupach - kupiłam dwie pary spodni ciążowych, jejku jakie one wygodne!
Nie były tanie, ale w pracy muszę się jakoś prezentować.

Jedyny minus - prawie zemdlałam w przymierzalni, a wcale nie było dużo ludzi.
Ledwo doszłam do sklepu po jakąś sałatkę owocową, a szukając miejsca siedzącego by ją zjeść - znalazłam fryzjera [emoji23]
Trafiłam na super fryzjerkę (Polkę) i chyba już mój brzuszek widać, bo od razu poruszyła delikatnie tematy dziecięce [emoji23]

Po fryzjerze sił mi jednak zabrakło na dojście do domu, więc właśnie jestem w polskiej knajpce na pierogach. Oj, brzuch mi wieczorem wywali, ale jakie pyszne!!!
 
Dziewczyny wpadam sie pochwalić nasza wizyta :)
Mamy cudownego zdrowego synka [emoji7] dzis płeć potwierdzona na 100% :) bardzo sie cieszę :)
Wazy całe 283g :) i jest idealny :)
Mamy zezwolenie na wyjazd ma wakacje wiec nie pozostaje mi nic innego jak nas pakować i w sobotę wyjeżdżamy [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wpadam sie pochwalić nasza wizyta :)
Mamy cudownego zdrowego synka [emoji7] dzis płeć potwierdzona na 100% :) bardzo sie cieszę :)
Wazy całe 283g :) i jest idealny :)
Mamy zezwolenie na wyjazd ma wakacje wiec nie pozostaje mi nic innego jak nas pakować i w sobotę wyjeżdżamy [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super wieści :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry