reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kto jutro wizytuje razem ze mna? [emoji3]

@Lovi23 gratuluje b dobrych wynikow!
Ja wprawdzie nie jutro ale pojutrze mam usg polowkowe I klinike. Bardzo juz chce to badanie bo co ostro kluje mnie w prawej stronie od czasu do czasu I zaczelam sobie wkrecac mozliwosc zapalenia wyrostka a czytam ze w ciazy to wcale nie takie rzadkie :( ale mam apetyt to pocieszam sie ze moze to tylko dzidzi ruszajaca sie I rosnaca macica.

@bbubbka daj znac jak po wizycie!
 
Dziewczyny 5 sekund po zrobieniu siusiu boli mnie okolo 1 min brzuch, czuje cały czas jak bym chciała dalej siusiac, miesiąc temu wyniki moczu bez zarzutów, jutro właśnie idę robić kolejne ale wizyta u ginekologa za tydzień. Zrobic jeszcze jakies badania ? Zastanawiam się czy to może być zapalenie pęcherza, ale nie czuje pieczenia... I dopiero ból po oddaniu moczu.
 
Dziewczyny 5 sekund po zrobieniu siusiu boli mnie okolo 1 min brzuch, czuje cały czas jak bym chciała dalej siusiac, miesiąc temu wyniki moczu bez zarzutów, jutro właśnie idę robić kolejne ale wizyta u ginekologa za tydzień. Zrobic jeszcze jakies badania ? Zastanawiam się czy to może być zapalenie pęcherza, ale nie czuje pieczenia... I dopiero ból po oddaniu moczu.
A idziesz od razu jak Ci się chce czy wstrzymujesz? Ja tam mam jak wstrzymuje jakiś czas, macica naciska na pęcherz a do tego jeszcze wstrzymuje i potem mnie boli. Wyniki ma aktualne ok.
Ale też może się coś zaczynać, możesz sobie pić sok żurawinowy do czasu wyników moczu. Nie zaszkodzi a może zahamować jakby coś się miało zaczynać

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny 5 sekund po zrobieniu siusiu boli mnie okolo 1 min brzuch, czuje cały czas jak bym chciała dalej siusiac, miesiąc temu wyniki moczu bez zarzutów, jutro właśnie idę robić kolejne ale wizyta u ginekologa za tydzień. Zrobic jeszcze jakies badania ? Zastanawiam się czy to może być zapalenie pęcherza, ale nie czuje pieczenia... I dopiero ból po oddaniu moczu.
Tez tak mam jak mam pełen pecherz i go oproznie a wyniki ok

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
A idziesz od razu jak Ci się chce czy wstrzymujesz? Ja tam mam jak wstrzymuje jakiś czas, macica naciska na pęcherz a do tego jeszcze wstrzymuje i potem mnie boli. Wyniki ma aktualne ok.
Ale też może się coś zaczynać, możesz sobie pić sok żurawinowy do czasu wyników moczu. Nie zaszkodzi a może zahamować jakby coś się miało zaczynać

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Rano i teraz po pracy wstrzymywalam, zobaczę jak będzie po południu;)dzięki za radę
 
Dream proszę wpisz mi połówkowe usg na 14 sierpnia.
Dodzwoniłam się w końcu do tych dziadów! Mój list zaginęła w akcji i gdybym nie zadzwoniła to by mi przepadło usg.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mamaincogito dziekuje za odpowiedz[emoji4] ja to w ogole sie nie znam na fotelikach,no i od dawna wiem ,ze jestem w kropce bo ja najprawdopodobniej nie mam isofixa ,M chyba tez nie,mimo ,ze ma dobry samochod.
Ale planujemy chyba zmienic auto ,jedno na pewno ,o ile nie dwa.
I na pewno w jednym bedzie ten isofix wiec gdyby moje nadal bylo bez to musze miec fotolik na to i na to.
I teraz tak ja myslam ,ze moge wozic dzidzi z przodu u mnie,bo mam 3 drzwiowe,moggee???[emoji4]czy nie bo juz sie gubie[emoji53]
I dwa czy ta baza esayfix co piszecie to jak kupie ja to moge zamontowac w moim aucie bez isofixa i tylko wlansie tak wpinac ten fotelik?

A foteliki cybex? Kilka kolezanek ma.
Ja nic nie wiem o nich,moze Wy cos wiecie[emoji5]

Zamowilam wczoraj detektor dla spokoju,zeby czasem przez 2 sek posluchac dzidzi i sie uspokoic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry