reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Udało mi sie was nadrobić :)
Witam sie z pracy :) wczoraj byłam na poszukiwaniach kurtki, butów i wróciłam z majtkami [emoji23].
Miałam mieć wizytę w piątek ale mój lekarz gdzieś wyjeżdża i malucha zobaczę dopiero za tydzień [emoji22]. Jak często macie wizyty?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kamila_9 , ja mam wizytę co miesiąc.

Dziewczyny, mam pytanko apropo dokumentów do becikowego. Zmieniłam lekarza a wiem, ze trzeba miec zaświadczenie,ze ciaza stwierdzona została przed 10tc. Moge dostać takie zaswiadczenie od obecnego lekarza, czy bede musiała jechać do tego co założył kartę ciazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny :)
ale narobiłyście mi smaka tymi pysznosciami :)
@kamila_9 jak na razie mam wizyty co 3 tygodnie. A od 9 miesiąca co 2 tygodnie chyba będą
@Marcje wydaje mi się ze musiałby to wystawic ten pierwszy lekarz który stwierdził ciążę. Ale to tylko moje zdanie, lepiej podpytaj kogoś kto jest w temacie ;)
@maryqska faktycznie pozno badają tą glukoze jak po 28 tyg. Wiekszosc z nas chyba juz po tym badaniu. Ale pewnie co lekarz to inne zasady.
 
Dziewczyny, dostałam wiadomosc ze możliwe ze na starym mieszkaniu znalazly sie ciuszki dzieciece mojej oliwki.
Ale bym byla szczesliwa.

Za to z rana zapomnialam wziasc lekow na nadcisnienie I tak przyrabalam kolanem w kant metalowej szafki ze do tej pory boli.

Trzymajcie kciuki za te ciuszki. Tak strasznie bym chciała zeby sie znalazly.
 
Udało mi sie was nadrobić :)
Witam sie z pracy :) wczoraj byłam na poszukiwaniach kurtki, butów i wróciłam z majtkami
emoji23.png
.
Miałam mieć wizytę w piątek ale mój lekarz gdzieś wyjeżdża i malucha zobaczę dopiero za tydzień
emoji22.png
. Jak często macie wizyty?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ja zawsze mam listę co chcę kupić, ale zawsze jest tyle innych okazji, że często wracam z czymś nadprogramowym :)

ja chodzę na wizyty co 3 tygodnie jeśli nic się nie dzieje

@shariotka jak tam Twoje bóle?

@BubblesGirl również współczuję
 
ja mam wizyty mniej wiecej co miesiac. na kazdej wizycie jest ekspresowe usg, zeby szybko podgladnac maluszka, spr. serduszko itp. a pod koniec czyli pewnie juz od list-grudnia bede miesc wizyty czesciej, co 2 tyg, pewnie polaczone z ktg
 
Udało mi sie was nadrobić :)
Witam sie z pracy :) wczoraj byłam na poszukiwaniach kurtki, butów i wróciłam z majtkami [emoji23].
Miałam mieć wizytę w piątek ale mój lekarz gdzieś wyjeżdża i malucha zobaczę dopiero za tydzień [emoji22]. Jak często macie wizyty?
Co miesiąc. A w dziewiątym miesiącu co dwa trzy tygodnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Ja dzisiaj pospałam z synkiem do 10:40, a czuję się jakbym w ogóle nie spała, jakbym mogła to cały dzień spędziłabym dziś w łóżku, nie wiem czy to ta pogoda czy co, ale sił nie mam na nico_O

Dzięki dziewczyny.

Shear jej jak to wszystko przerażająco brzmi, nie dziwie się, że nie chcesz cc, ale jak sama piszesz, będzie ciężko, ale dasz radę:tak:

Maryqska niech Mąż się też trochę wykaże ze sprzątaniem, a Ty odpocznij.

Apap no tak, trzeba się powoli szykować na nieprzespane nocki;)

MiMeMi to mój wczoraj też poszedł o podobnej porze spać, bo w dzień nam przysnął w aucie po południu, ale za to dłuuugo dziś pospał.

Kamila ja też zawsze ze sklepu wraca z czymś innym niż zamierzałam kupić:p Ja mam co jakieś 4 tygodnie, na początku miałam co 2-3, no i plus wizyty dodatkowe na badania prenatalne.

Marcje z becikowym nie pomogę, ale też wydaje mi się, że pewnie będziesz musiała mieć od pierwszego lekarza jakiś podpisik, ale dopytaj lepiej obecnego na następnej wizycie to będziesz miała pewność.

Aniya trzymam kciuki, żeby zguba trafiła z powrotem do Ciebie:)
 
reklama
Marcje ja zmieniałam lekarza w pierwszej ciąży koło 25 tyg. po połogu poszłam na kontrolę do tego drugiego i on mi wypisal zaświadczenie do becikowego na podstawie karty ciąży która on po pierwszym lekarzu kontynuował. powiedział tylko żebym nie pozbywala się karty ciąży bo on u siebie nie ma dokumentacji całej mojej ciąży więc w razie kontroli muszę ją mieć jako dowód. nie musiałam iść do pierwszego lekarza po żaden wpis czy zaświadczenie. spytaj nowego lekarza czy po prostu po porodzie wypisze Ci zaświadczenie do becikowego na podstawie wizyt z karty ciąży.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry