reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej kochane.

U mnie wczoraj niezły młyn zakupy, sprzątanie rozpakowywanie auta.

Zauważyłam, ze nawet jak w dzień dobrze się czuje i działam na pełnych obrotach to wieczorem nie mogę się ruszyć łapią mnie takie skurcze :/

Jutro mam wizytę cieszę się i zarazem cholernie boje [emoji5][emoji52]

Witam nowa mamusie [emoji8]

I wszystkim życzę miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Shaer ja tez nie wiem gdzie bede rodzic jeszcze sie nad tym nie zastanawiałam. Łózeczka tez jeszcze nie przywiezlismy nawet malowac pokoju nie zaczelismy. Na razie kupujemy takie drobne rzeczy po trochu jeszcze jest czas. Co do koleżanki to troche nie wporzadku sie zachowała tyle lat sie znacie ani nie powiedziec.

@kolorowaMama trzymam kciuki za wizyte :)
 
@kolorowaMama kciuki za wizytę.
@marysqska a jak jest u Was z płatnością za zwolnienie? Nie rezygnuj tak łatwo z kasy, która Ci się należy. Jeśli l4 jest płatne to dlaczego mają nie zapłacić?
@marlena:)powiem Ci, że akurat że smoczkiem to u nas była zakrętka jak Antek był mały[emoji4]. Nie chciał żadnego, uspokajał się i zasypiam tylko przy cycku. Wyprobowałam chyba wszystkie modele i kształty dostępne na rynku. I jak miał pół roku to kupiłam w sklepie Chicco, taki cały z kauczuku. Powiedziałam,że to już ostatni, bo szkoda kasę ciągle na smoczki wydawać. I załapał [emoji16]. Pamiętam jaka byłam szczęśliwa, bo od tego dnia życie było dużo łatwiejsze [emoji38]. Teraz dla małej też ten smoczek planuję, zobaczymy czy jej podejdzie.
@nutka13 niewiem czemu, ale uwielbiam być w Ikei. Chyba mogłabym tam mieszkać [emoji6]

Pogoda nie rozpieszcza, ale zalety l4 są takie, że zaprowadziłam młodego do szkoły, wyprowadziłam psa i teraz piszę do Was spod kołdry [emoji16]. I niech sobie pada , mnie nie przeszkadza [emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam sie z rana!
wczoraj poszlam spac o 20.30 I wstalam dzisiaj o 7.30, co daje 11 h I wkoncu czuje sie wyspana :-)
teraz praca, potem musze ogarnac troche w mieszkaniu bo kolezanka dzisiaj do mnie przyjezdza. ciesze sie choc nie wiem czy starczy mi sil na tradycyjne wieczorna pogaduchy..
marlena:) to juz ostatnie odliczanie do wielkiego dnia :)
maryqska sprobuj odsapnac troche teraz jak masz 2 tyg zwolnienia, przyda Ci sie na pewno
Shaer oby sytuacja mieszkaniowa sie u Was szybko wyklarowala I zebys mogla zaczac wszystko planowac.
kolorowamama daj znac jak po prawdziwej wizycie wkoncu :)
 
Witam się z rana,

Aaaaa, Polska złota jesień pilnie poszukiwana ...
Mieliśmy na weekend w Karkonosze wyskoczyć a tu temperatury 3-5 stopnia a w nocy przymrozki...

@Beata93 kciuki za kredyt na własny kąt i żeby szyjka się nie skracała. Tymbardziej, że za takim maluchem to naganiać się trzeba...

no widzisz , ale ja takie mam tylko jak leżę w łóżku i nic przez pół godziny nie robię, nawet nie wstaję po ciśnieniomierz, a jak mierzę w ciągu dnia, to mam ok 138/98...
No to niefajnie. A lekarz coś przepisał czy narazie obserwujesz? Luteina może mieć wpływ na ciśnienie? Ja w tych tematach to noga. Aniay obeznana. A masz opcję sprawdzenia elektrolitów? Nie zaszkodzi choć nie wiem czy pomoże. Moja lekarka zwracała uwage na poziom potasu i magnezu.
 
@KIKI83 hehe, u nas kanał YouTube okupowany przez młodego.

Wczoraj za to próbnie zamówiliśmy netflixa. I obejrzeliśmy pierwszy odcinek black list. Fajnie się zapowiada.

@Marcje gratki podglądania syneczka.

@maryqska nie ma co za szybko odpuszczać płatnego zwolnienia. A Antoni to Antek lub Antoś. Gabriel też ładne. My mamy Adasia. Nie spodziewałam się jak to ostatnio popularne imię. Niedługo wezmę się za wymyślanie imienia dla młodej.

@marlena:) gratki zakupów.
Odpoczywaj przed imprezą.

@gato a my ze smoczkiem nie walczyliśmy. Nie chciał to nie. Fakt, że cycoholik był z niego. I nawet mojego mleka z butli nie wypił. Ale też nie było problemu z odstawianiem poźniej smoka. Z tym, że spokojnym dzieckiem był i nie płakał prawie wcale. Ech, mam nadzieję że młoda też taka będzie...

Miłego dnia
 
@MiMeMi Antek na początku był rozdarciuch niestety. Nawet jak się na spacerze przebudził to musiałam go z wózka wyjmować i przy cycku uspokajać. A ze smokiem jednak łatwiej było. Ale fakt, że odzwyczaic trzeba było ,chociaż u nas szybko poszło. Ale co dziecko to inna historia. Też jestem teraz ciekawa jak z młodą będzie

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, jestem już po wizycie u diabetologa. Zwiekszyła mi leki teraz mam na sniadanie i przed snem 4 jednostki. Ale za to bardzo mnie pocieszyła ze najprawdopodobniej po porodzie nie będę miała cukrzycy i te moje wyniki nie są takie straszne jak mi się wydawało. Już się nie mogę doczekać az zapcham się słodyczami bo to chyba jedyna rzecz której mi tak naprawdę brakuje.
Pogoda w Toruniu z samego rana +5 ale odczuwalna dużo niższa wiec w ruch poszła kurtka zimowa i się dopiełam :) nawet jest miejsce dla większego brzuszka.
A jutro od rana ginekolog. I tak w koło Macieju :)
 
reklama
hej, jestem już po wizycie u diabetologa. Zwiekszyła mi leki teraz mam na sniadanie i przed snem 4 jednostki. Ale za to bardzo mnie pocieszyła ze najprawdopodobniej po porodzie nie będę miała cukrzycy i te moje wyniki nie są takie straszne jak mi się wydawało. Już się nie mogę doczekać az zapcham się słodyczami bo to chyba jedyna rzecz której mi tak naprawdę brakuje.
Pogoda w Toruniu z samego rana +5 ale odczuwalna dużo niższa wiec w ruch poszła kurtka zimowa i się dopiełam :) nawet jest miejsce dla większego brzuszka.
A jutro od rana ginekolog. I tak w koło Macieju :)
Ja świeżo po badaniach na krzywa cukrowa i odpukac nic nie wyszło ale u mojej babci wykryto cukrzycę i to dość wysoka tydzień w szpitalu spedzila zbijali jej cukier już w domu ale insuline musi sobie podawać od 8 do 14 jednostek przy śniadaniu obiedzie i kolacji przy dobrej diecie lekarz pocieszal że odstawi insulinę

Napisane na ASUS_T00J w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry