reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Najważniejsze jest cosnienie spoczynkowe, jesli nie jest podwyzszone to nie jest źle. W ciagu dnia wysiłek, stres, nerwy, kofeina, sol I inne rzeczy podnosza cisnienie w środku dnia. (ja mam bez lekow spoczynkowe 140/100 a w ciagu dnia 160/120)
Daj sie poprowadzic lekarzowi, powiedz mu o różnicy cisnienia, moze potrzebujesz lekow tylko na dzien.
Sama z siebie mozesz ograniczyć sol I kofeine I postarac sie unikac sytuacji stresowych I nerwowych ( na ile to możliwe) i postarac sie o przynajmniej pół godziny spokojnego spaceru dziennie ( to sa ogolne zalecenia dla osob z nadcisnieniem)
serdecznie Ci dziękuję za podpowiedzi. Tzrochę się uspokoiłam. Zastosuję się do Twoich rad, Ty w końcu z tym żyjesz, więc wiesz doskonale co robić :) Poradzę się również lekarza, czy cokolwiek będziemy z tym robić, czy obserwujemy tylko
 
Dziewczyny znalazłam fajny kanał na YouTube. Dziewczyna ma kilka fajnych filmików o wyprawce, o porodzie itd. Jak Wam się nudzi (szczególnie tym na zwolnieniach jak ja :p) to zawsze możecie włączyć :)
chętnie pooglądam :) Dzięki @KIKI83 za link :)

Zapomnialam jeszcze dodac żebyś nie mierzyla cisnienia czesto, rano I wieczorem wystarczy, dla wielu osob czeste mierzenie cisnienia I stres z tym zwiazany podwysza je nienaturalnie.
to samo mówił mój lekarz, więc od wczoraj mierzyłam już mniej :) on nawet mówił, że mam spróbować raz na dwa dni, żeby tak ciągle o tym nie myśleć

@Kateflower witaj :)
 
Hej dziewczyny!

U nas remont i remont... Zejdzie dłużej niz sie tego spodziewałam.. Ja juz zmęczona.. Bo nie mam własnego miejsca i wszystko porozwalane..

Dzis byłam u nowej lekarki, ta pracuje w szpitalu w którym chce rodzic . Jestem zadowolona z wizyty, podejrzałam mojego Kubusia i wazy juz ponad 900g, wiec juz całkiem spory chłopak z niego. No i dostałam l4;) Dzis tez byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, póki co zapowiada sie ciekawie :)

Miłego wieczorku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!

U nas remont i remont... Zejdzie dłużej niz sie tego spodziewałam.. Ja juz zmęczona.. Bo nie mam własnego miejsca i wszystko porozwalane..

Dzis byłam u nowej lekarki, ta pracuje w szpitalu w którym chce rodzic . Jestem zadowolona z wizyty, podejrzałam mojego Kubusia i wazy juz ponad 900g, wiec juz całkiem spory chłopak z niego. No i dostałam l4;) Dzis tez byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, póki co zapowiada sie ciekawie :)

Miłego wieczorku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W którym tygodniu jesteś? Mój robaczek 750 waży i 30 cm długi lekarz mówi że dosyć spory jak na 24 tc ale mam się nie martwić bo chłopcy zawsze są więksi [emoji3] [emoji12]

Napisane na ASUS_T00J w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa kolezanke. Co do termometru to ja ma braun do ucha. Jest super. A zeby miec pewnosc to zawsze mierze w obu uszach i pokazuje super.
Ja caly dzien mialam szal zakupow.... wydalam troche kasy na moja ksiezniczke ale co tam.... tatus zachwycony wiec jestem usprawiedliwiona [emoji23] pozdrawiam was wszystkie [emoji11]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry