reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam

Marlena gratuluje wizyty[emoji4][emoji4][emoji4]
Super ze zadne z obaw sie nie potwierdzilo na badaniach!!

Betina kciuki za wizyte[emoji4]

Dziewczyny wczoraj bylam w kinie na Zanim sie pojawiles. Film jest zajebisty! Polecam[emoji4]

Natalijka zdrowka i kciukasy za wizyte!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Ja dziś chyba umieram. Od wczoraj jakieś przeziębienie mnie złapało. I tak się dzisiaj źle czuje że zaliczyłam rano pierwsze w ciąży spotkanie z muszlą. Martwię się czy to przeziębienie nie zaszkodzi maluszkowi. Ale na całe szczęście wzięło mnie w odpowiednim czasie bo dziś wizyta u gina.


Powodzenia :*
 
Dziękuję kochane. :* mi puki co mąż przygotowuje swoją miksture herbaty lipowej z miodem. Bo nic innego nie jestem w stanie wypić. Gorączki narazie nie mam ale dobrze wiedzieć, że jak będę miała to od razu wtedy pojadę na ośrodek.
 
Ja też wstaje codziennie o 6 i juz spac nie mogę i sie przewalam po łożku do 9 jak teraz :)
Ja jakiś czas temu byłam przeziębiona i strasznie ale to strasznie bolało mnie gardło. Wyleczyłam sie bez jednej nawet tabletki. Coprawda trochę to trwało ale sie udało. Leczyłam sie miodem mlekiem czosnkiem sokiem z cebuli i sokiem z czarnego bzu. Płukanki gardła do tego i leżenie. Przeziębienie nie jest groźne dla maluszka, gorączka juz niestety moze byc niebezpieczna. Dobrze że masz dzis wizytę.
Oprocz słabości nie mam nadal objawów. Nawet mnie brzuch nie boli :( zaczynam sie martwić. A lekarz dopiero 12.07 Ahhh oszaleje
Nie martw sie wszystko bedzie dobrze.ciesz sie kochana bezobjawowa ciąża póki możesz:)
 
:) betina ciesze sie z dobrych wiesci
ciekawe która z nas pierwsza pozna płec dzidziusia :)
mi się marzy synek zresztą maz i dziadkowie tez by chcieli wnuka.
jak na razie w rodzinie dziewczynki się rodza.
 
Nie bardzo się na tym znam. Słyszałam tylko ze jak mam do końca listopada i pójdę w listopadzie na l4 to do kończą umowy płaci mi pracodawca a później przejmuje ZUS I przez rok placu mi macierzyński. Ale czy tak jest nie mam pojęcia i o dla mnie dodatkowy stres ;(
Moze jeszcze którąś z mam miała podobną sytuacje?
rozumiem , że masz umowę do listopada?....więc pracodawca musi Ci ją przedłużyć do dnia porodu...jeśli pójdziesz na zwolnienie to przez pierwsze 33 dni płaci pracodawca, a potem Zus....ale jeśli pracodawca zatrudnia w firmie więcej niż 20 osób to przez 14 dni wypłaca Ci l4 a potem przejmuję Cię Zus....a po urodzeniu dziecka będziesz dostwać zasiłek macierzyński z Zusu w wysokości 1000zł przez 12 miesięcy
 
Dziewczyny jestem już po !

Wszystko jest w porządku czyli to był alarm tylko przez moją gine poprostu zły sprzęt i nie było dokładnie widac co to jest.
Na szczescie moje dzieciatko bardzo dobrze sie czuje ale na badaniu chyba sie obraziło bo sie dupka odworcilo do nas.. jeszcze lekarz do niego nosz co za pieron sie dupa odwrocil i tak zaczelam sie smiac ze reszta badania poszla juz dobrze ...

Mam bardzo mały procent ze dzidzia bedzie chora czy cos ... na razie jest okazem zdrowia :)
Jak na 13 tydzien dzidzia ma 7 cm :) jest kochana i pierwszy raz usłyszalam dzisiaj serduszko az mi lezka w oku stanela :*
Bardzo się cieszę!!!! super!!! ale Ci lekarze potrafią nastraszyć. Teraz nic już się nie martw! i spokojnie do stycznia :happy2::happy2::happy2:
 
ja mam umowę do lutego 2017 :( mam nadzieję, że nie wyląduje na zasiłku macierzyńskim. Chyba mogą mi przedłużyć umowę podczas urlopu macierzyńskiego? czy nie?
 
reklama
Do góry