reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja mam gina dzisiaj o 19;15 i zaczynam mieć stresa czy jest wszystko okey :) i oczywiście po raz drugi zobacze swoją fasolinkę :D nie moge się doczekać :)
 
reklama
Cześć Wam,
Co Was nadrobię i chcę coś pisać, to mój urwis mi nie daje. U mnie niestety, jak w poprzedniej ciąży wraz z 6tc nadeszły okropne mdłości i fatalne samopoczucie. W dodatku synek ma trzydniówkę. Apetytu nie mam w ogóle, ale jak za długo nic nie zjem to jest jeszcze gorzej. Podobnie jak Danuśka ratują mnie jabłka. Oby pierwszy trymestr minął, bo drugi wspominam bardzo miło :)
Co do wagi, to niestety, w związku z odstawieniem w maju (albo tak sobie tłumaczę) urwisa od piersi, przytyłam 4kg i startowałam z wagą 63 kg. Teraz na pewno nie przytyłam. Może nawet być mniej, bo jedzenie jest straszne, za wyjątkiem jabłek ;)
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny :-) i ja wczoraj bylam na wizycie, słyszałam serduszko :-) lzy same lecialy bo ostatnio na tym etapie byla cisza , wiec ulga niesamowita. Wg usg termin na 2 stycznia i 9w1d , a wg om 8w6d. Pytalam o test pappa (czy jest wskazanie po poronieniu zatrzymanym) ale dr powieedzial ze beedziemy myslec jak w usg cos wyjdzie niee tak, a na chwile obecnaa nie widzi wskazan , doddal ze nie przepada za tym badaniem bo wyniki sa czesto falszywie dodatnie i jak juz lepiej zrobic badanie genetyczne. Na bol glowy najpieerw duzo wody, jak nie pomoze to troche coca coli rozgazowanej, Dziecko ma 2,49 mm i tetno 140. Jestem najszczesliwsza na.swiecie :-) lubie Was czytac i trzymam kciuki za nas wszystkie :-)
 
Madziulka890 Mamy ten sam tydzien i dzień ciąży :)
Ja dokłądnie sie dzisiaj dowiem na kiedy termin.. Mi mówiła że coś koło 5 dzisiaj będę wiedziec :)
Może będziemy miały na ten sam dzień :)
 
Kochane czytam was ale walczę sama ze sobą zeby nie zacząć wyc [emoji30] mdłości nasilają sie z dnia na dzien i wszystko co wezmę do ust rośnie [emoji85] druga ciąża a zupełnie inna od pierwszej [emoji15]

Trzymam kciuki Marlena za wizytę i czekamy na same dobre nowiny :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wam,
Co Was nadrobię i chcę coś pisać, to mój urwis mi nie daje. U mnie niestety, jak w poprzedniej ciąży wraz z 6tc nadeszły okropne mdłości i fatalne samopoczucie. W dodatku synek ma trzydniówkę. Apetytu nie mam w ogóle, ale jak za długo nic nie zjem to jest jeszcze gorzej. Podobnie jak Danuśka ratują mnie jabłka. Oby pierwszy trymestr minął, bo drugi wspominam bardzo miło :)
Co do wagi, to niestety, w związku z odstawieniem w maju (albo tak sobie tłumaczę) urwisa od piersi, przytyłam 4kg i startowałam z wagą 63 kg. Teraz na pewno nie przytyłam. Może nawet być mniej, bo jedzenie jest straszne, za wyjątkiem jabłek ;)
Pozdrawiam
To startujemy z tej samej wagi :) tylko, ze u mnie juz +1kg [emoji33]
Dziwne bo nie jem wiecej i jeszcze odrzuca mnie od slodkiego i miesa. Za to frytki ciagle za mna chodza i to pewnie powod tego dodatkowego kilograma.

Hej dziewczyny :-) i ja wczoraj bylam na wizycie, słyszałam serduszko :-) lzy same lecialy bo ostatnio na tym etapie byla cisza , wiec ulga niesamowita. Wg usg termin na 2 stycznia i 9w1d , a wg om 8w6d. Pytalam o test pappa (czy jest wskazanie po poronieniu zatrzymanym) ale dr powieedzial ze beedziemy myslec jak w usg cos wyjdzie niee tak, a na chwile obecnaa nie widzi wskazan , doddal ze nie przepada za tym badaniem bo wyniki sa czesto falszywie dodatnie i jak juz lepiej zrobic badanie genetyczne. Na bol glowy najpieerw duzo wody, jak nie pomoze to troche coca coli rozgazowanej, Dziecko ma 2,49 mm i tetno 140. Jestem najszczesliwsza na.swiecie :-) lubie Was czytac i trzymam kciuki za nas wszystkie :-)
Gratuluje serduszka! No i 2,49mm to juz. Nie kropeczka a duza kropka :) super :)

Madziulka890 Mamy ten sam tydzien i dzień ciąży :)
Ja dokłądnie sie dzisiaj dowiem na kiedy termin.. Mi mówiła że coś koło 5 dzisiaj będę wiedziec :)
Może będziemy miały na ten sam dzień :)
Powodzenia, czekam na relacje z wizyty :)

Kochane czytam was ale walczę sama ze sobą zeby nie zacząć wyc [emoji30] mdłości nasilają sie z dnia na dzien i wszystko co wezmę do ust rośnie [emoji85] druga ciąża a zupełnie inna od pierwszej [emoji15]

Trzymam kciuki Marlena za wizytę i czekamy na same dobre nowiny :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku bardzo Ci wspolczuje. Mnie wczoraj bite 12 godzin meczyly i mialam dosc, nie dalabym chyba rady tak codziennie. Bardzo bardzo mi przykro, ze sie tak meczysz :( mam nadzieje, ze niedlugo przejda :* tulam.



8tc [emoji7]
 
Kciuki za wizyty i maluszki.

Współczuje mdłości.
Ja już zaczęłam ósmy tydzień, uff, mdłości brak i mam nadzieję, że już tak zostanie.
 
reklama
Kciuki za wizyty i maluszki.

Współczuje mdłości.
Ja już zaczęłam ósmy tydzień, uff, mdłości brak i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Ja dzisiaj zaczelam 8tc i pierwszy raz mialam przywitanie z toaleta;)
Ale od rana nie jest źle ;)

Zazdroszcze wam takich duzych dzidziusiow! Ja mam wizyte dopiero w poniedzialek:)
 
Do góry