reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.


Bardzo ładne krechy :tak:

Bulkaasia bardzo się cieszę :-) :) wszystkie tutaj trzymałyśmy kciuki za twoją wizytę u lekarza. Tak jak pisałam trzeba mieć nadzieję do końca :happy:
Cayra i Bittersweet teraz czekamy na dobre nowiny od was i trzymamy za was kciuki :happy:
A ja dzisiaj ciężki dzień w pracy i padam... Do tego mam jakieś rozstroje żołądka...

Ten rozstrój żołądka to też objaw. Na początku ciąży często się to zdarza.

Ja przespałam po pracy całe popołudnie. .. nawet burza mnie nie obudziła [emoji5] czy to dobry znak?[emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo dobry :tak:

Tak, z happy endem:) synek ma 2,2 lata i póki co nawet antybiotyku nie miał ;) w rozwoju też żadnych opóźnień, cieszę się, że nie miałam wtedy internetu bo pewnie bym wyczytała Bóg wie co ..


Ale piękne kreski !


Mnie dzisiaj tak bolą cycki! I troszkę mlecznego śluzu się pojawiło :) Cieszy mnie to ogromnie :)
A jak u was z objawami ?

No to cieszę się, że synek zdrowy :biggrin2:
Gdybyś miała wtedy internet, to byś pewnie na zawał zeszła, albo wylądowała w psychiatryku.

Póki co nie mam żadnych objawów. Nawet mnie brzuch nie pobolewa. Ale to jeszcze wcześnie u mnie.
Chociaż w sumie można powiedzieć, że jeden objaw jest, zawsze tydzień przed okresem bolą mnie cycki, a teraz nic, cisza:dry:
 
reklama
Moje objawy to bóle podbrzusza, wrażliwe piersi, apetyt:dry: (kologramy do przodu!!!), miałam kilka dni mdłości ale bez wymiotów i chyba to wszystko na razie:rolleyes:

Tak patrzę, że macie suwaczki. Też bym chciała ale nie chcę zapeszać i wstawie jak wrócę z pl.
 
Czesc dziewczyny, mam nadzieje ze czujecie sie dobrze. Zycze wszytkim dobrego dnia.
Po powrocie od gina napisze co sie dowiedzialam.
 
Witam przyszle mamy! Gratuluję II kreseczek. Nieśmiało sie dolaczam. Ostatnia @ 30 marca , od 25 kwietnia testy pozytywne, 27kwiietnia bhcg 190 , 29 kwietnia 460, :-) wizyta u gin 13 maja. Tez jestem bardzo ostrozna w mowieniu o tym , poniewaz w grudniu mialam poronienie zatrzymane 9tc, wywyolywane poronienie ktore sie nie powiodlo i w koncu zabieg. W tantej ciazy dopiero w 6 tyg zrobilam tsh wyszlo 4,9. Od tamtrj pory biore eutyrox 37( po pozytwnywnym tessice dawka zwiekkszona do 50) i bromergon pol tabletki dziennie. Objawow nie mam ,.co mnie troche niepokoi bo poprzednim razem ustapienie objawow bylo zlym sygnalem, ale wszystkiego dowiem sie 13 tego na. Wizycie. Wierze ze bedzie dobrze bo to moja szczesliwa liczba : 13 sie urodzilam i bralam slub :-) i tego sie trzymam. Czekam na wiesci co u Was . Wg om to 5w6d. Termin 5 stycznia. Wytrwajmy wszystkie w takim sklaadzie :-)
 
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) U mnie też niedawno pojawiły się 2 kreseczki. Do wczoraj byłam przekonana, że to już 8 tydzień (tak wynikało z miesiączki), jednak USG pokazało zupełnie co innego około 4 - 5 tydzień. Czekam na wizytę u mojego ginekologa (niestety dopiero 15.06), bo do pani, u której byłam nie mam zaufania (podając wiek ciąży dodała chyba, więc tak naprawdę niczego się nie dowiedziałam). Mam już prawie 7 letnią córkę. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów poza powiększeniem piersi i zatrzymaniem miesiączki, tym razem niestety są mdłości, senność, huśtawka nastrojów... Ze zniecierpliwieniem czekam na koniec pierwszego trymestru ;)
 
@aniay czekam na dobre wieści :):):)
@Madziulka890 i @styczniówka17 gratulacje ! :)

Ja dzisiaj żadnych objawów, wizyta 24 maja- mam nadzieję, że zrobię sobie i rodzicom piękny prezent na Dzień Matki :) w pierwszej ciąży nie miałam żadnych obaw,zaszłam w pierwszym cyklu i jakoś w ogóle nie miałach złych myśli, a teraz wariuje ! a to nie czuję nic, a to za mocno boli ! paranoja
 
reklama
@aniay czekam na dobre wieści :):):)
@Madziulka890 i @styczniówka17 gratulacje ! :)

Ja dzisiaj żadnych objawów, wizyta 24 maja- mam nadzieję, że zrobię sobie i rodzicom piękny prezent na Dzień Matki :) w pierwszej ciąży nie miałam żadnych obaw,zaszłam w pierwszym cyklu i jakoś w ogóle nie miałach złych myśli, a teraz wariuje ! a to nie czuję nic, a to za mocno boli ! paranoja
Witam nowe styczniowki. Wciaz zasadniczo nic nie wiem ale w przyszly czwartek mam usg co tutaj sie czesto nie zdaza.
Powiedziałam hr w pracy. I pewnie w weekend powiemy rodzicom A. I moim.
 
Do góry