reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Shariotka, cześć :) fajną masz różnice wieku między dzieciakami :) między starszymi masz 1,5 roku tak? I jak wspominasz czasy gdy drugie się urodziło? Bo u mnie też taka różnica wieku będzie i trochę się martwię :p

Bardzo chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku. Wszyscy mi mówili, że jestem wariatka, żebym poczekała, to będzie lżej jak starsze pójdzie do przedszkola. A prawda jest taka, że nie odczułam większej różnicy. Być może to też kwestia dużej pomocy ze strony męża. Nawet już nie pamiętam dokładnie jak to było, więc nie mogło być źle:)

Ja osobiście dostrzegam więcej plusów niż minusów, więc myślę, że nie masz się czym martwić.
W zasadzie mój starszy syn nie pamięta momentu narodzin brata. Dla niego był od zawsze i jego obecność jest chyba tak samo naturalna jak obecność rodziców. Nie ma zazdrości, Olek wszystkim się chętnie dzieli (nawet słodyczami). Poza tym, te same zabawy, zabawki, bajki. Młodszy naśladuje starszego, chętnie się razem bawią, wygłupiają, jest wesoło i głośno. Wiadomo, że zdarzają się gorsze dni, ale komu się nie zdarzają.
 
reklama
@fasolka21 @shariotka @patrysiaczek1 - witajcie :)
@julia0903 zdjęcia prześliczne- ja po ostatnim usg (prenatalne) dostałam tak beznadziejne zdjęcia, że dopytywałam lekarza co na nich powinnam widzieć
@Anula0000 staraj się myśleć pozytywnie. Sama wiem, że pomimo dobrych wyników mam lekkiego fyzia ze względu na swój wiek... Ja dziś byłam jednak zrobić NIFTY. A dlaczego u Ciebei na NIFTY za późno a na HARMONY ok?
 
Natalijka mi tez włosy wypadają na potegę - teraz moze ciut mniej, ale na samym początku to masakra była. W każdym razie przerzedziły mi sie włosy, a nigdy nie miałam bujnej fryzury [emoji17]

Dziewczyny ktore czuły juz ruchy...czujecie je juz tam codziennie i to juz to czy na razie zdarza sie sporadycznie? [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten zapis o 4h przed komp jest przestarzały wiec istnieje tylko w teorii. Nie spotkałam się jeszcze z tym żeby jakaś ciężarna z tego powodu pracowała tylko 4 h
 
Przestarzały to on moze nie jest bo przestrzegać sie go powinno ale nie znam pracodawcy ktory by sie na to zgodził szczerze mówiąc :) prędzej na l4 wyślą ni na 4 h sie zgodzą bo na l4 nie płaca i poszukają kogoś na zastępstwo szybciej
 
Natalijka mi tez włosy wypadają na potegę - teraz moze ciut mniej, ale na samym początku to masakra była. W każdym razie przerzedziły mi sie włosy, a nigdy nie miałam bujnej fryzury [emoji17]

Dziewczyny ktore czuły juz ruchy...czujecie je juz tam codziennie i to juz to czy na razie zdarza sie sporadycznie? [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czuję sporadycznie, zależy chyba jak się ułoży.

Włosy przestały mi już tak wypadac,ale strasznie było na początku ciąży...


Ja synka zostawiłam na noc u babci. Boże,jaka cisza w domu [emoji41]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@fasolka21 @shariotka @patrysiaczek1 - witajcie :)
@julia0903 zdjęcia prześliczne- ja po ostatnim usg (prenatalne) dostałam tak beznadziejne zdjęcia, że dopytywałam lekarza co na nich powinnam widzieć
@Anula0000 staraj się myśleć pozytywnie. Sama wiem, że pomimo dobrych wyników mam lekkiego fyzia ze względu na swój wiek... Ja dziś byłam jednak zrobić NIFTY. A dlaczego u Ciebei na NIFTY za późno a na HARMONY ok?

Hej. Powiedzieli mi, ze nifty tylko do 14 tygodnia... Ja chyba jednak zdecyduje sie na amniopunkcje... Zapisalam sie za tydzien w czwartek do dr Kosińskiego, podobno świetny specjalista. W piatek mam wizyte u prof Korniszewskiego... Po tej konsultacji podejme ostateczna decyzje... Moj gin. mowi, ze to pewnie nic i zr betahcg, ktory u mnie jest za wysoki, jest najmniej waznym z tych pozostalych markerow i ze pewnie wszystko ok... Jestem dobrej mysli...
 
Hej dziewczyny. Ja już po prenatalnych :laugh2:

Troszkę się denerwowałam bo lekarz długo nie mógł zbadać dokładnie serduszka, ale to dlatego że mój bąbelek ustawił się trochę niefortunnie. Dzięki Bogu wszystko jest ok. Ryzyko na jakąkolwiek chorobę jest bardzo niskie, krwiak się wchłonął. W dodatku lekarz dopatrzył się czegoś między nóżkami ;) , więc tak jak przypuszczałam, chyba będzie Gabryś. Jak na 12 tydzień duży z niego zuch bo ma aż 73 mm :rofl2:
 
reklama
Do góry