reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja dzis zaliczyłam przytulenie do ściany takie mam zawroty głowy i u mamy poleciałam na szczęście na łóżko [emoji15] zmierzyłam ciśnienie 91/64


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzis zaliczyłam przytulenie do ściany takie mam zawroty głowy i u mamy poleciałam na szczęście na łóżko [emoji15] zmierzyłam ciśnienie 91/64


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to moje idealne ciśnienie, jak mam wyższe to strasznie źle się czuję.
Uważaj na siebie [emoji6]

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, jestem po wizycie u lekarza. Skubany przepisal mi antybiotyk "na wszelki wypadek" na zatoki przy zwyklym przezroczystym katarze i do tego jeszcze dopytywal po co peki na nadcisnienie biore jak cisnienie mam dobre. No idiota.
Niestety wyszlo mi lekkie odwodnienie wiec kazał wiecej pic.
Zestaw omeprazol ranigast gawiscon zdaja sie pomagac na zoladek pod warunkiem ze pilnuje co jem.

Co do przeprowadzek to jako dorosla osoba zaliczyłam 9 przeprowadzek, w tym mieszkanie z tesciami, dwa razy mieszkanie z rodzicami, przeprowadzka do Irlandii i spowrotem, i rok temu wyprowadzka do anglii. Od marca mieszkam w wynajetym blizniaku z ogrodkiem salon kuchnia jadalnia na parterze, trzy sypialnie na pietrze.
Chociaz nie jest nasz, to najbardziej domowy dom w jakim kiedykolwiek mieszkalam.

Dziekuje za dobre słowa. Dzis sie nie ruszam z luzka do wieczora.
 
Ja mam takie normalnie 130/70

Aniay a robiłaś posiew moczu? Bo u mnie po odwodnieniu zaczęli sie domyślać, zeby zrobic posiew i wyszła ta bakteria bo ona odwadnia podobno. Uważaj na siebie kochana
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolorowa uważaj na siebie i może lekką kawę wypij.ja zawsze mam niskie ciśnienie ale ostatnio u lekarza miałam 90/55 i razem z pielęgniarka lekarz żartował ze to dziwne ze jeszcze chodzę. Ostatecznie olał to i powiedział ze martwiłby się jakby było wysokie a w ciąży niskie to nic nadzwyczajnego.Jedynie powiedział ze jak mogę to właśnie kawę sobie wypić.
 
Melduję się po wizycie! Wszystko gra. Bobas mi pomachał i ziewnął :D ma 6,5 cm i szaleje w brzuchu. Płci nie poznałam. Mam niewielką nadżerkę na szyjce macicy, ma któraś z Was? Bo nie wiem czy mam się martwić, a w internecie nie chcę czytać ;) zrobił mi też cytologię przy okazji. Tokso ujemne, tarczyca ok, waga +1, ciśnienie niskie 100/60 - u mnie to norma, nawet po kawie. No, wyspowiadana :D

Olivka85, niewykluczone, że u nas będzie tak samo. Choć ścisłego Krakowa nie zakładam... musiałoby być naprawdę źle w tej wsi ;)
Shaer, o rany co za sny..
 
Kolorowa uważaj na siebie i może lekką kawę wypij.ja zawsze mam niskie ciśnienie ale ostatnio u lekarza miałam 90/55 i razem z pielęgniarka lekarz żartował ze to dziwne ze jeszcze chodzę. Ostatecznie olał to i powiedział ze martwiłby się jakby było wysokie a w ciąży niskie to nic nadzwyczajnego.Jedynie powiedział ze jak mogę to właśnie kawę sobie wypić.

No walsnie mam teraz wstręt do kawy od początku ciąż nie wypiłam ale dzis sie zmusilam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kolorowa ja tez mam takie cisnienie (90/50) tylko ze zawsze ; )
aniay, czoperka gratuluje udanych wizyt!

ja lece na paznokcie, potem pakowanie I sruuu do samolotu : )
 
reklama
czoperka mi na szyjce na prenatalnym wykrył polipa-jutro mam wizyty zobaczę co lekarz powie. Dzis mi się zaczol 14 tydz i mam cicha nadzieje ze dowiem się jutro jakiej plci dzidzie nosze.
Dziewczyny tez macie takie straszne gazy po jedzeniu :D bo ja popiarduje co chwile :D :D
 
Do góry