reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Paraplu strasznie mi przykro :( płakać sie chce. Kochana powiedz co sie stało? Znają przyczynę? Biedna jestes :( trzymam kciuki zeby udało wam sie szybko doczekać bobaska. Nie łam sie tylko
 
Nie mialam zadnych objawow, zadnych plamien, nic. Nadal bola mnie piersi, kluje podbrzusze. Boze nigdy nie zapomnie widoku tego malego czlowieczka. Widzialam glowke, raczki i nozki ale nie ruszal sie i nie bylo serduszka. Wedlug rozmiaru dzisius przestal rosnac w trakcie 8 tygodnia a teraz jest 10.
Dzwonila do mnie wlasnie polozna i o 15 nadal mam wizyte tylko, ze zamiast zakladac karte ciazy to bedziemy rozmawiac i procedurze zakonczenia ciazy.
Nie umiem przestac plakac, po prostu nie umiem. Wolalabym zeby nie bylo serca na poprzednim USG niz teraz widziec malutkiego czlowieczka.
 
Paraplu Boli........................ trzymaj sie kochana.My po wizycie wszystko ok usg serduszko bije i oby nigdy nieprzestało bić ,Boże od dziś doceniam to co mam.A nie pierdołami sie przejmuje już nie.......
 
Nie mialam zadnych objawow, zadnych plamien, nic. Nadal bola mnie piersi, kluje podbrzusze. Boze nigdy nie zapomnie widoku tego malego czlowieczka. Widzialam glowke, raczki i nozki ale nie ruszal sie i nie bylo serduszka. Wedlug rozmiaru dzisius przestal rosnac w trakcie 8 tygodnia a teraz jest 10.
Dzwonila do mnie wlasnie polozna i o 15 nadal mam wizyte tylko, ze zamiast zakladac karte ciazy to bedziemy rozmawiac i procedurze zakonczenia ciazy.
Nie umiem przestac plakac, po prostu nie umiem. Wolalabym zeby nie bylo serca na poprzednim USG niz teraz widziec malutkiego czlowieczka.
Ryczeć mi sie chce :( Strasznie to smutne. Boże jak ja sie boje zeby wszystko było dobrze!!!!
Bedziesz miała jeszcze jakies badanie zeby to potwierdzić ?
 
Nie bede miec. Ja juz po 2 sekundach USG wiedzialam, ze dzidzius nie zyje. Chwile potem lekarka potwierdzila, ze nie widzi serca.
Za jakis czas zrobie sobie badania na choroby zakazne. Moze jakas mi sie potajemnie przyplatala.
 
reklama
Do góry