reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

dobrze wiedzieć na przyszłość :) ja pakowalam właśnie czyste ubranka plamy zeszły a przez rok i tak te plamy na nowo wyszły i są żółte.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Plamy z bananów są przerąbane... nie znalazłam sposobu. A na plamy z marchewki lub dyni najlepsze słońce. Kiedyś miałam takie poplamione ciuchy, wyciągam z pralki a tu dalej plamy. No smutno. Po czym jak ściągałam suche z balkonu to po plamach nie było śladu.
wyciągnęłam ciuszki po małej i mimo iż je wyprałam i wyprasowalam przed włożeniem do pudła są na niektórych plamy :( mam wrażenie że to z okresu jak ulewala. Mówicie że uprac i na słońce? Tylko teraz z tym słońcem kiepsko...
 
reklama
Tez tak miałam z wynikami i wyszło na to, ze wina laboratorium. Pobierają u mnie na wsi, a potem odwożą do analizy do Łodzi. Zanim to trafi do zbadania to kilka godzin i podobno stad tez mogą być przekłamania.
@malwi86 ☕☕️ Ja tez właśnie popijam herbatkę z pigwa. Ale pogoda mi pasuje, nie pada, tylko wieje i przed chwila wróciłam z krótkiego wyjścia z psem. Jaka przyjemność odetchnąć świeżym powietrzem!! Zazdroszczę zawsze tym,co mieszkają nad morzem. Tak to wiatr moze hulać.

ja wychodzę póki co tylko do lekarza i na szkołę rodzenia :( a uwielbiam spacery. jak w poniedziałek miałam szkołę, to taka radość z wyjścia, że każdy haust powietrza cieszył :)

@asiz ja też poproszę namiary na sprzedawcę :)
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Nic mi nie przepisala na te podwyższone leukocyty w moczu tylko kazała powtórzyć badanie w innym laboratorium. przepisala tylko żelazo dodatkowo, bo hemoglobina spadła. Ale ogólnie wszystko w porządku [emoji5] Nawet o dziwo szyjka się wydłużyla była 3,4 a jest 3,7 [emoji4] I dzidzia ma już 1385 także sporawa. Mówi ze jak tak będzie dalej rosła to ze 4 kg na pewno będzie [emoji1] I wtedy nie radziłaby rodzic naturalnie, bo może być ciężko.
 
Hej dziewczyny,

Przy remoncie i porządkach po nim cieżko ogarnąć tyle wątków...

Co do chust, to ja bym chciała ja nosić. Ostatnio w szkole rodzenia mieliśmy spotkanie z chustosia. Pokazywała jak wiązac, jakie firmy poleca, jakie sploty i materiały. Polecała te sama, co nasza wszechwiedzącą Czoperka :)

@malwi86, tez mam uczucie powiększającego sie brzucha..czuje jak mi sie skóra rozciąga normalnie...

Jeśli chodzi o oddawanie rzeczy, to ja zawsze wrzucam do pojemników czerwonego krzyża. Nie wiem do końca co sie z tym pózniej dzieje, ale wole tam niz wyrzucić... Co do biedy, to uważam, ze jest ona w naszym kraju.. Natomiast jest tez wielu pasozytow, którzy na "biedzie" zerują...

@apap, ja mam 10 plus, wiec łącze sie z Tobą w bólu...

Piszecie o plamach, a mozna z dziecięcych ubranek pozbywać sie ich zwykłym odplamiaczem jak np. Vanish?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj się zaczął 28 tydz, ale na usg jest 29 czyli tak by wychodziło jakby tydzień więcej.
Nie przejmuj się. Na tym etapie usg bardzo często się myli. Mi w 35 tc lekarz powiedział patrząc na wynik usg że jak będzie tak rosła to na koniec jej wygasa wyniesie 3800. Byłam przerażona a córcia urodziła się 3300.
 
Nie przejmuj się. Na tym etapie usg bardzo często się myli. Mi w 35 tc lekarz powiedział patrząc na wynik usg że jak będzie tak rosła to na koniec jej wygasa wyniesie 3800. Byłam przerażona a córcia urodziła się 3300.
Mi też mówił, że synuś duży będzie i już mi się śniła po nocach cesarka, której bardzo nie chciałam i koniec końców synuś mial 3410:)
 
Nasza pierwsza noc bez pieluchy za nami
Szok nie wiedziałam, ze mam taka "dojrzała" córkę
Chciałam Ja wysadzić, ale powiedziała nie i poszła dalej spać
Koło 3 nad ranem mnie obudził głos opadającej deski klozetowej i spuszczonej wody, Córka sama poszła sikać [emoji7] przystępowała do mnie i tak razem spałyśmy, później jeszcze jak wstaliśmy zrobiła siku, ale łóżka ocalone Waw
Jestem wzruszona
Ciekawe jak nam dalej pójdzie

@apap nie już dawno nie, drzemek nie ma już od ponad dwóch lat, z dziennym odpieluchowaniem poszło gładko, ale nie naciskałam
Córka będzie mieć w grudniu 4 latka;

@babyWOW super, ale dzidzia już duża i powtórz badania ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry