reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Aniay po prostu zabiłas mnie z tym tekstem o balaganiarzu. Zaśmiałam sie na głos. W jednym zdaniu pogrzebalas moje nadzieje [emoji23] czyli pozostaje mi tylko to, co radzi mój narzeczony "luzuj dupę" hihi
Brawo dla Twojego A [emoji171] niestety ja komplementy muszę czytać u swojego miedzy wierszami i czasami bardzo cieżko cos znaleźć. Nie wiem, czy juz tu pisałam ale ostatnio, jak weszłam po kąpieli w bieliźnie do pokoju, mój narzeczony skomentował "ooo Godzilla...", a kiedy nie chciało mi sie wychodzić z wyrka, bo na dworze było paskudnie "widzę, ze jesień zaskoczyła ciężarowców" [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniay po prostu zabiłas mnie z tym tekstem o balaganiarzu. Zaśmiałam sie na głos. W jednym zdaniu pogrzebalas moje nadzieje [emoji23] czyli pozostaje mi tylko to, co radzi mój narzeczony "luzuj dupę" hihi
Brawo dla Twojego A [emoji171] niestety ja komplementy muszę czytać u swojego miedzy wierszami i czasami bardzo cieżko cos znaleźć. Nie wiem, czy juz tu pisałam ale ostatnio, jak weszłam po kąpieli w bieliźnie do pokoju, mój narzeczony skomentował "ooo Godzilla...", a kiedy nie chciało mi sie wychodzić z wyrka, bo na dworze było paskudnie "widzę, ze jesień zaskoczyła ciężarowców" [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zabawne ale niektorzy faceci tak niestety maja, współczuje ;) co do balaganu to zluzowac czasem trzeba, dla mnie za to bardzo ciezko zluzowac moje proby kontroli wszystkiego, tzn jak nie jest po mojemu to jest źle. Czasem sobie musze jak mantre powtarzac zeby odpuścić I poluzowac jak mój A robi Cos po swojemu albo nie tak jak chce, tragedia sie nie dzieje. Przy dziecku bedzie mi jeszcze trudniej, bede chyba wychodzic z domu :)
 
@malwi86 to super wieści
@Prymulka tekst męża o myciu okien - super
Mój tez zaangażowany i pilnuje żebym odpoczywała i nie dźwigała, ale dla niego to ńormalne podejście. No i się chłopak cieszy, ze po tylu latach moze zobaczy swoje dziecko na usg i poczuć kopniaczka.
 
@aniay wniosek z tego taki, ze i beczułka i pingwin mogą być pociągające @idealka a ja wierze w efekty edukacji domowej; mój po ślubie dziwił się, ze tak często zmuszam go do zmiany piżamy, bo u niego w domu ( niby inteligenckim!?) zmieniało się raz na tydzień, bo to tylko do spania Były ścięcia, nawet kontrakt napisaliśmy , ale działa.
 
Witam wszystkie styczniówki :)
Jestem wykończona po pracy.. za miesiąc wybieram sie na zasłużony odpoczynek :)
Co do sprzątania w domu to ja nie mogę narzekać na mojego M :) sprzątamy raz w tygodniu i dzielimy się obowiązkami.
Dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy? Musze zaopatrzyć sie w kurtkę/ płaszcz bo w swoje juz sie nie dopinam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@betina79 Ja tez jestem za równouprawnienie w sprzątaniu i u nas każdy ma po prostu swoje do zrobienia typu on naczynia ja podłogi i jakoś się kręci :) a teraz jak ma przejąć wszystko to niech czuje ze to doceniam :) chociaż też mnie kiedyś rozwalił tekstem ze on nie przebiera pościeli bo myślał że ja to lubię robic;) ale wyprowadziłam go z błędu i zagnalam do pracy

@Prymulka pingwiny to będzie mój motyw na dziś :)))

@apap ja dla mojego niestety w ciazy jestem aseksualna. Jedyne co dobre ze jednak dosyć często mówi mi ze ładnie wyglądam wiec chociaż coś :)

Co do koordynacji w ciazy to tez czuje ze się zmienia żeby wstać z niskiej kanapy musze się najpierw rozbujac na boki :O :) a żeby wysiąść z naszego niskiego samochodu najczęściej mąż musi mnie pchać ;) a gdzie dalej ...
@idealka dziś mnie jeszcze zostawili ale jest ewidentnie lepiej :)
 
Ostatnia edycja:
aniay wydaje sie ze jestes bardzo swiadoma swoich emocji I zachowan a to juz pierwszy I najtrudniejszy krok za Toba zeby je zmienic : )
Wiem co robie zle I najgorsze nawyki powyplenialam ale ja balagan jedna rzecza potrafie zrobic ;( co pół roku wywalam/wydaje kilka workow rzeczy które sie nagromadza ale I tak nie dziala.

@aniay wniosek z tego taki, ze i beczułka i pingwin mogą być pociągające @idealka a ja wierze w efekty edukacji domowej; mój po ślubie dziwił się, ze tak często zmuszam go do zmiany piżamy, bo u niego w domu ( niby inteligenckim!?) zmieniało się raz na tydzień, bo to tylko do spania Były ścięcia, nawet kontrakt napisaliśmy , ale działa.
Boziu to co ile wy zmieniacie pizame0_0 dla mnie jest calkiem normalne tydzien w jednej pizamie bo co tydzien robie pranie chyba ze smierdzi albo jest brudna.
Ja sobie nie wybrazam ze cos raz zaloze I do prania.(chociaz ostatnio jem jak malw dziecko bo sie porzadnie nachylic nie moge do talerza I wszystko laduje na cyckach I brzuchu I do prania)
 
Dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy? Musze zaopatrzyć sie w kurtkę/ płaszcz bo w swoje juz sie nie dopinam :(

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zimową kurtkę ciążową kupiłam w sierpniu na OLX za 30zł. Wygląda jak nowa.
Trochę szkoda by mi było wydać 300zł na kurtkę, w której pochodzę tylko trzy miesiące.
 
reklama
Do góry