reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Gratuluję wizyt dziewczyny.
Kolorowa podziwiam odwagi dwoje dzieci i szczeniak:) dziewczyny nie uciekajcie na zamknięty bo jednak duża część nas dostępu tam nie ma a szkoda by było nie wiedzieć co u was...
 
reklama
@kolorowaMama , @Danutka24 super wieści, śliczna stopa i piesek też. Co to za rasa?
Mój mąż dwa dni temu zdecydował, mimo moich protestów odpowiedzieć na apel na Facebooku i zaadoptował psa, a raczej sunię, białą po mamie bernardynce. Jestem przerażona, mamy w domu dwie jamniczki, z tego jedna starowinka 17- letnia, która ma wyłączone wszystkie zmysły oprócz czucia i węchu. Jest ślepa i głucha. Dwoje dzieci i trzecie w drodze a ten załatwił jeszcze szczeniaczka, który za pół roku będzie ważył więcej ode mnie. Trochę się boje, że malutkie ząbki będą często stykać się z meblami, zabawkami i buźką mojego noworodka. Popi waży 12,5 kg a ten szczeniak za chwile będzie miał 50 kg:mad:. Cóż jakoś będę musiała sobie z tym poradzić, albo wyślę mojego Dominika na wycieraczkę razem z psem:yes:

@MiMeMi ja mam dosyć ciemną karnację, ciemne oczy, brwi i rzęsy, a włosy teraz miodowe i chyba nienajgorzej. Z jasną cerą, ciemną otoczką oczu możesz super wyglądać w ciemnych np włosach. Trochę jak królewna Śnieżka.

@Danutka24 a ile waży Twoja pociecha? Bo chyba jesteśmy obydwie w równo 26 tygodniu?
 
image.jpeg


To ma być sunią mojego męża
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    84,7 KB · Wyświetleń: 294
Malina, przecudny piesek. Jestem pewna, ze sie zakochasz i nie bedzie Ci to przeszkadzało.. A moze piesek bedzie grzeczny i uda Wam sie szybko wyszkolić szczeniaka:)
Mój narzeczony tez marzy o dużym piesku. Obiecałam, ze na wiosnę sie zastanowimy. Jak dzidzia troche podrośnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kolorowaMama , @Danutka24 super wieści, śliczna stopa i piesek też. Co to za rasa?
Mój mąż dwa dni temu zdecydował, mimo moich protestów odpowiedzieć na apel na Facebooku i zaadoptował psa, a raczej sunię, białą po mamie bernardynce. Jestem przerażona, mamy w domu dwie jamniczki, z tego jedna starowinka 17- letnia, która ma wyłączone wszystkie zmysły oprócz czucia i węchu. Jest ślepa i głucha. Dwoje dzieci i trzecie w drodze a ten załatwił jeszcze szczeniaczka, który za pół roku będzie ważył więcej ode mnie. Trochę się boje, że malutkie ząbki będą często stykać się z meblami, zabawkami i buźką mojego noworodka. Popi waży 12,5 kg a ten szczeniak za chwile będzie miał 50 kg:mad:. Cóż jakoś będę musiała sobie z tym poradzić, albo wyślę mojego Dominika na wycieraczkę razem z psem:yes:

@MiMeMi ja mam dosyć ciemną karnację, ciemne oczy, brwi i rzęsy, a włosy teraz miodowe i chyba nienajgorzej. Z jasną cerą, ciemną otoczką oczu możesz super wyglądać w ciemnych np włosach. Trochę jak królewna Śnieżka.

@Danutka24 a ile waży Twoja pociecha? Bo chyba jesteśmy obydwie w równo 26 tygodniu?
Około 1000 g, strasznie szalał bobas,ledwo bo zmierzyła lekarka... [emoji6] a Twój bobas ile waży ?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@yoan.m tak lekarz super jego spokoj i opanowanie niesamowite i powiedział, ze mogę rodzic naturalnie ale jeżeli do terminu nie urodzę czyli do 14.01 to 16.01 cc bo indukcja prawdopodobnie zakończy się tak samo jak pierwsza także nie ma sensu próbować

@malina4444 amstaff ;) i powiem Ci, ze ja strasznie chciałam a sama się przeraziłam jak dziś zobaczyłam mojego szczeniaczka ma 7 tyg i wazy 6 kg [emoji16]
Sunia wasza jest przesłodka [emoji7]

Dziewczyny gratuluje wizyt [emoji173]️[emoji7]

Jutro z rana mam rozmowę z dyrektorem w szkole u Majki :)!

Życzę spokojnej nocki [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry