reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

U mnie jak już przywykli ludzie, że nie będzie parki, będzie drugi syn, to zaczęło się "oby w styczniu" "oby w nowym roku" . A zaraz się zacznie nam ' ooo ty jeszcze w ciąży'., a jak się urodzi ' oooo już urodziłaś' ;)

@Danutka24 mój lekarz myślę, że by wygadał ;p ostrzegasz przed każdą wizytą, że nie chcesz wiedzieć ? Ja bym doszukiwała się w każdym jego słowie czy mówi on,czy ona i na ekranie wypatrywałabym tylko czy siusiak czy nie ;p
 
reklama
@aniay ja chyba półtomna czytałam twojego posta, Medela kojarzy mi się jedynie z laktatorem, który używałam bardzo namiętnie i myślałam, że jakoś te cycki przed tym laktatorem będziesz traktować haha ;p głupol jestem ;p

@marlena:) jedź ostrożnie! ;)
@kolorowaMama bezproblemowego powrotu ! ;) Witamy w PL :)

Mój synek pobiegł dzisiaj do przedszkola jak szalony, nie zdążyłam mu butów zmienić a on do sali gnał i krzyczał gdzie jego mucha - jest w grupie Pszczółki, ale ciągle mówi mucha ;p W przedszkolu bardzo mało dzieci, z połowa , nawet mniej, dobrze , że mój synek się trzyma póki co.

Wczoraj wujek uwędził nam schabu, szynki, golonki mmmm pyszności, kupiliśmy na giełdzie chlebek swojski i wcinaliśmy cały dzień
Ja dzisiaj tradycyjne mielone, tak mi się zachciało z ziemniakami ;)

Mniam, mielone.

Kochana ja wczoraj miałam problem z mowieniem I mysleniem, ciezki przypadek "baby brain" nie ty glupia tylko te ciaze nam w glowie mieszaja, ja sobie najprostrzych slow przypomniec nie moglam a moj A to sie az martwic zaczal bo mowi ze jakby z kims innym rozmawial.
Za to od zech dni mam problemy z chodzeniem, jak usiade nie moge wstac I na odwrot, do tego uda, biodra I spojenie łonowe bola przy każdym ruchu. Masakra. Jutro wspomne poloznej, jak mi powie ze to normalne to niech mi powie jak mam funkcjonowac bo inaczej udusze.
 
ankamaz, bridgetjones popieram, ja tez te same teksty slysze namietnie z ust mojej tesciowej. w zadadzie nic wiecej nie ma do powiedzenia w tym temacie oprocz takich wlasnie utartych bredni
Kiki zazdroszcze swiezutkiego paczusia. poczytam jak sie je piecze I moze sama sie skusze zeby je zrobic.. Choc to pewnie potrzeba duzego garu I jakiegos dobrego tluszczu..
A co to za serial ogladasz ten Narcos? wlasnie szukamy czegos z mezem na wspolne jesienne wieczory pod kocykiem z kubkiem herbaty : )
 
A jak już napomniałam o tym laktatorze, chciałabym bardzo karmić piersią, piszecie o tych zastojach itd. warto więc zaopatrzyć się w ten laktator ? Jak wam pisałam, przy synu pół roku ściągałam - teraz nie zamierzam, ale może jakoś dopomóc mi na początku ?
 
@ankamaz ja już pisałam w wątku wyprawkowym że mi się przydawał. Nie był w użyciu non stop, ale przydawał się. Nawet jak chciałam iść do fryzjera to trochę mleka ściągnąłem i zostawiłam m jak zostawał z małym Antkiem. Potem skubaniec nie chciał pić z butelki ale to już inny temat[emoji16]. Albo na początku Antek miał żołtaczkę i miałam zalecenie odstawić go od piersi na dwa dni to wtedy to mleko ściągnąłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie w poniedzialek :)
Dziewczyny, życzę udanych podróży i szczęśliwych wizyt:)
Ja wizytuje dopiero w przyszla srode.
A jak juz jestesmy w wątku o karmieniu piersia to powiem wam ze bardzo sie tego boje. To znaczy czy dam rade, czy bede potrafiła przystawić dziecko do piersi, czy bedzie umiało pic, czy bede mieć pokarm itd. Czarna magia dla mnie. Pewnie to dlatego ze to pierwsze dziecko. Wszystkiego chyba bede sie uczyc na bieżąco, a moze akurat bedzie dobrze od samego poczatku....
 
@brzusio powodzenia w szpitalu.
@askl25 kciuki za wizytę.
@marlena ostrożnie za kółkiem i oby wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.

Ja też w tym tygodniu muszę zbadać tą glukozę. Najbardziej przeraża mnie siedzenie na głodzie, bo ostatnio strasznie głodna rano jestem. No właśnie stanęłam dziś na wagę [emoji52]plus 6 kg[emoji53]trzeba skończyć że słodyczami.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie też od dziś basta że słodyczami ostatnio piekłem i piekłem i nagle w tydzien 2 kg.
 
hej dziewczyny. trzymam kciuki za wizyty i podróże te bliższe i te dalekie ;)
@HappyBabyMama rozumiem Cie bo ja jem bardzo mało bo po prostu co zjem to mam zgage albo mdlosci a i tak waga mi rosnie ostatnio mniej ale też miałam większy skok więc co by było gdybym tak jadla jak na ciaze przystało ;)

ja też boję się karmienia po przejściach z pierwszym synem. i już mi się śnią poród a dziś śniło mi się że urodziłam w 27tyg.

co do tekstów o dziewczynce to ja słyszę non stop że szkoda ze chłopak... przykre że tak ktoś gada zwłaszcza że w ciąży bardziej drażnią mnie takie glupoty. też nie chciałam znać płci ale mój syn tak się rozkracza że lekarz nie dał rady ukryć płci przede mną ;)

ja już z pessarem i tu pytanie do dziewczyn które też go maja a są po cesarce Anula jak u Ciebie rodzilas bliźniaki naturalnie?

odebrałam też wyniki posiewu moczu wyszła jakąś bakteria i muszę na cito lecieć z tym do lekarza ale czas ma jutro więc czekam.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry