reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Brzusio trzymaj sie tam w tym szpitalu!!!!

Askl25 to niejest mile miec diete i niemoc jesc tego co zawsze...wspolczuje! Ale dasz rade;) to ktory masz juz tydzien? Bo na apce nie widac:/
Kciuki za wizyte;)

Danutka podziwiam silnej woli by niewiedziec co jest;)

Ja polowkowe mam w srode;)
 
reklama
kolorowamama udanej podrozy I daj znac jak wrazenia z pierwszych chwil po wielkiej zmianie : )
marlena powodzenia zebys bezproblemowo pozalatwiala wszystko. jeszcze 3 tyg I bedziesz zona ;)
danutka czyli Cie jednak podkusilo I spojrzalas miedzy nozki : ) Ale masz racje, jak juz wczesniej tak zaplanowalas to nic nikomu nie mow, bedzie niepsodzianka :)

ja juz sie melduje z pracy, ale bardzo wypoczeta po weekendzie. na paczki mi narobilyscie smaka ale sama nie potrafie zrobic :/ w tym tyg czeka mnie glukoza I wizyta, ale to dopiero na koniec tyg.
moze dzisiaj zamiast paczkow zaspokoje swoje smaki racuchami z jablkami : )
 
Dzień dobry !

@betina79, ja wczoraj robiłam kuleczki rafaello z kaszy jaglanej i miodem, wyszły przepysznie i sa zdrowe:) polecam!

@kolorowaMama, ja przechodziłam przez bramki na lotnisku normalnie ostatnio i nikt nic nie mówił. Nic tez nie słyszałam zeby szkodziły. Udanego lotu !

U nas pakowanie, juz mi sie tak nie chce... Meczy to strasznie, ale z końcem tyg. Przeprowadzka ...

Powodzenia na dzisiejszych wizytach i miłego dnia życzę!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@brzusio powodzenia w szpitalu.
@askl25 kciuki za wizytę.
@marlena ostrożnie za kółkiem i oby wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.

Ja też w tym tygodniu muszę zbadać tą glukozę. Najbardziej przeraża mnie siedzenie na głodzie, bo ostatnio strasznie głodna rano jestem. No właśnie stanęłam dziś na wagę [emoji52]plus 6 kg[emoji53]trzeba skończyć że słodyczami.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dnem dobry [emoji4]ja już po śniadaniu. Młody do szkoły na 12 więc jeszcze lezakuje sobieszewa przed tv.
Wizytujacym powodzonka
Drinkujacym glukoze na zdrówko
Marlena szerokiej drogi
Kolorowa spokojnego startu i lądowania. Nie wiem jak w Bydgoszczy ale w Gdańsku mgła [emoji54]
Danutka podziwiam za wytrwałość
Dziewczyny co dziś na obiad? Nie mam pomysłu. Krem z dyni za mną lazi ale nie mam blendera [emoji26]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aniay ja chyba półtomna czytałam twojego posta, Medela kojarzy mi się jedynie z laktatorem, który używałam bardzo namiętnie i myślałam, że jakoś te cycki przed tym laktatorem będziesz traktować haha ;p głupol jestem ;p

@marlena:) jedź ostrożnie! ;)
@kolorowaMama bezproblemowego powrotu ! ;) Witamy w PL :)

Mój synek pobiegł dzisiaj do przedszkola jak szalony, nie zdążyłam mu butów zmienić a on do sali gnał i krzyczał gdzie jego mucha - jest w grupie Pszczółki, ale ciągle mówi mucha ;p W przedszkolu bardzo mało dzieci, z połowa , nawet mniej, dobrze , że mój synek się trzyma póki co.

Wczoraj wujek uwędził nam schabu, szynki, golonki mmmm pyszności, kupiliśmy na giełdzie chlebek swojski i wcinaliśmy cały dzień
Ja dzisiaj tradycyjne mielone, tak mi się zachciało z ziemniakami ;)
 
Dzień dobry.
Nikoś jeszcze śpi, jak cudownie, że czasem daje się wyspać.
Kolorowa welcome back!
Marlena wysyłaj chłopa na prawko i to migiem.
Kamisia u mnie dziś zupa z kurczaka i kukurydzy i penne z szynki i zielonego groszku.
My dziś mamy kontrolę u urologa w Krakowie, oby ostania wizyta w tym miejscu.
Miłego dnia.
 
Czesć piękne :)

@kolorowaMama szczęśliwego powrotu :) Mam nadzieję, że będziecie w PL szczęśliwi ;)

@askl25 powodzonka!!

@marlena:) uważaj na drodze!

Od tych Waszych rozmów o pączkach pierwsze moje kroki skierowałam do cukierni i właśnie zajadam z kawką :)
Jestem jeszcze w domu, ale zaraz wyruszam do szkoły, bo o 10 mój syn ma przedstawienie w szkole i będzie przebrany za krokodyla :p U mnie cisza, spokój, w sobotę mój M grał z kolegami w pokera, a ja miałam wieczór dla siebie, a z kolei wczoraj zaczęliśmy drugi sezon serialu Narcos, oczywiście zasnęłam w połowie drugiego odcinka :p Ale nie że nudny! Ja po prostu zmęczona :)

Miłego dnia!
 
Dziewczyny, życzę udanych podróży i szczęśliwych wizyt:)
Ja dopiero w przyszły czwartek...
Juz tyle wytrzymałam,to myślę,ze do stycznia dam radę z określeniem płci. Jednak obstawiam tą dziewczynkę tak na 70%. Czas pokaże.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie jesiennie:)
@kolorowaMama brawo dla Was za odwagę i witaj w Polsce,niby narzekamy ale w domu najlepiej:)daj znać jak się rozgoscisz:)
Trzymam kciuki za wszystkie wizytki.
Ja tez musze się zabrać za badania bo mam dużo do zrobienia przed wizyta w przyszlym tygodniu jakieś kily,morfologie no i krzywa cukrowa.
@Danutka24 dobra decyzja,nie znoszę tych gadek w stylu'oby była dziewczynka',co to za różnica dziecko to dziecko.jak byłam w ciąży z synkiem jak powiedziałam ze będzie chłopiec to większość reagowała-oj szkoda ze nie dziewczynka a mnie szlag chciał trafic bo jak można takie bzdury opowiadać.Ty możesz wiedzieć a resztę trzymaj w niepewności za karę;)
@marlena:) jedź ostrożnie i nie stresuj się załatwianiem spraw weselnych,napewno wszystko pójdzie jak z płatka :)
 
Do góry