reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kolorowa jutro z chlebem i solą na lotnisku będę czekała [emoji4]
Oglądałam master chefa i dostałam slinotoku na widok pączków [emoji12] w życiu nie miałam takiej ochoty na paczka. Ale skąd ja teraz go wezmę [emoji22]gotuje pyzy z mięsem. ...cóż też okrągłe i z nadzieniem.obym ich tylko cukrem nie zechciala posypać

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aniay co masz na myśli z tymi cyckami przed porodem?
Mam jedną brodawkę płaską i duży biust więc spróbuje jakiś nakładek kształtujących co by łatwiej było mi zacząć karmić.

Kochane u mnie dziś dzień błagania o wybacz ... ale postanowiłam być zimna i dać mu tydz mojej obojętności ...

Jutro wielki dzień [emoji51][emoji16] boje się i cieszę ...

Mam pytanie do mam podróżujących samolotem czyli na pewno @aniay czy na lotnisku przechodzisz przez bramki ? Opinie są różne i nie wiem co zrobić
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pytałam na lotnisku jak ostatnio leciałam, promieniowanie X jest wyłącznie przy prześwietlaniu bagażu. na taśmie, bramki to jedynie wykrywacze metalu, nie są niebezpieczne w ciąży. Ja normalnie przez nie (nawet te duże, obrotowe) przechodziłam. Położna i lekarz też mówili że to nie jest niebezpieczne.

Właśnie się lekko podłamałam. Wyjęłam ze schowka swoje buty zimowe... zapleśniałe.
Niby udało się pleśń sczyścić ale nie wiem czy do końca i nie wiem czy jeszcze ta pleśń nie wróci :(
 
Zrobiliśmy sobie popołudniową wycieczkę rowerową i było przepięknie :) Lubię taką jesień.

Bridget kurczę coś w tym jest. Facet jest pod presją utrzymywania rodziny, a z drugiej strony kobiecie zarzuca się że nic nie robi bo siedzi w domu. Obydwoje sa sfrustrowani i wtedy łatwo o konflikty.

kolorowaMama, ja przechodziłam, ale nikt nie wiedział że jestem w ciąży. Spokojnej podróży :)
 
Dziewczyny, nie tak dawno jeszcze ja pisałam na tym forum i przeżywałam ciążę i pierwsze tygodnie tuż po niej. Teraz mój synek ma 1,5 roku (drugi prawie 4 lata) attachFull774952 Założyłam niedawno bloga o fajnych książkach i zabawkach dla najmłodszych, zapraszam. Ostatnio pisałam m.in o czarno-białych książeczkach dla najmłodszych. Słyszałyście o nich? Będziecie pokazywać dzieciom? Jeśli tak, to zapraszam na konkurs - można wygrać roześmianą książkę dla najmłodszych "Raz, dwa, trzy - patrzymy", która pomaga stymulować wzrok niemowlaków. Zasady są banalnie proste więc serdecznie zapraszam attachFull774953 Link do: Cudowne i pożyteczne: Kontrastowe książeczki dla niemowląt - nasze top 3
 

Załączniki

  • upload_2016-9-26_1-11-51.png
    upload_2016-9-26_1-11-51.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 28
  • upload_2016-9-26_1-11-51.png
    upload_2016-9-26_1-11-51.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 32
reklama
hej dziewczyny :)

witam sie wczesnie rano bo czeka mnie dzisiaj do zrobienia ponad 150 km samochodem wiec pije kawke bo w nocy spac nie moglam.. jade dopiac wszystko na ostatni guzik z weselem.

@kolorowaMama szczesliwej podrozy
@bridgetjones masz racje .. jak najbardziej popieram twoje slowaa tez znam duzo takich zwiazkow i wiecej zwiazkow przetrwa jesli kobieta jest bardziej niezalezna :)
@brzusio ja mam jutro badania na glukoze mam nadzieje ze je przezyje

Najadlam sie wczoraj bigosu ! jadlam jadlam jadlam jak bym nigdy na oczy go nie widziala:)


Milego dnia :*
 
Do góry