reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam prawie poniedzielnie :D U mnie dzień upłynął pod znakiem zamykających się oczu, i bolącego wszystkiego pomiędzy kolanami i pępkiem.
Moje starsze dziecko wczoraj pomyło część naczyń. Jestem z niej bardzo zadowolona, a ja miałam trochę czasu się z nią potem pobawić, dzisiaj zrobiliśmy czekoladową przekąskę razem.
Teściowa zajrzała i przyniosła śliczny kocyk i spodenki+koszulkę z bambim a ja się rozglądam za sprzętem do karmienia piersią w sensie żeby sobie piersi poogarniać przed porodem, chyba się rzucę na medelę ale poczekam jeszcze ze dwa tygodnie zanim coś kupię.
 
reklama
Aha @Andziulka81 koleżanka ma ten wózek i ogólnie jest z niego zadowolona. Jedynie na co narzekają to właśnie jego duży rozmiar po złożeniu i waga. Ciężko jej było go zmieścić w samochodzie. No ale zależy jaki kto ma bagażnik.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję właśnie wróciłam ze sklepu i pan pokazał mi jeszcze baby design husky i już zwariowałam.
 
weekend weekend i po weekendzie, ale bylo bardzo milo i spokojnie, tak tez trzasami trzeba, bez fajerwerek, zeby odpoczac : ) nawet udalo mi sie zdrzemnac w ciagu dnia wiec mam power.
szukam jakiegos fajnego deseru do zrobienia w necie
kocham ta strone mojewypieki.com!
 
Dzień dobry wszystkim
Ja dzisiaj się wyspalam,ale znowu żeby nie było zbyt miło to najpierw nie mogłam zasnąć.
Wczoraj odwiedzili mnie tesciowie.Fajnie,ze wpadli ale już mnie irytuje to gadanie o dziewczynce.Jak czujesz?masz zachcianki na słodkie czy na słone albo kwaśne?rety :/
Też mi się marzy dziewczynka ale kurczę,mogli by już odpuścić. Jeszcze te teksty tesciowej-jak urodzi się dziewczynka to będę Was co drugi dzień odwiedzać.A jak chłopak to co,w ogóle nie przyjedzie?grrryy...

Ja planów na dzisiejszy dzień za bardzo nie mam.Zrobię jakiś obiadek i pewnie pójdę z chłopakami na spacer.
Moje kochanie wraca w piątek :happy: nie mogę się doczekać, tak się steskniłam już...o chlopakach nawet nie wspomnę.
A we wtorek połówkowe nareszcie :rolleyes:

Kolyska przeeeśliczna,też się zastanawiam bo łóżeczko będzie w sypialni a w salonie też by się przydało coś mieć żeby dzidzie położyć na drzemkę.

SHAER też uważam tak jak dziewczyny.Radykalne kroki w ciąży nie są dobrym pomysłem. Myślę,ze powinnaś poczekać chociaż do kilku tyg po porodzie.Ale zrobisz jak uważasz i czujesz.

Miłej słonecznej niedzieli Wam życzę dziewczynki :*
Z powodu napalenia sie u mnie wszystkich na dziewczynkę zdecydowałam,że nie chcemy znać płci. Wywołało to ogólny foch w rodzinie. Mam to gdzieś. Choć powiem,że na usg zauważyłam bułeczkę między nóżkami i chyba będzie,ale nie mowilam nikomu... co mnie podkusiło,żeby tam patrzeć...[emoji12]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane u mnie dziś dzień błagania o wybacz ... ale postanowiłam być zimna i dać mu tydz mojej obojętności ...

Jutro wielki dzień [emoji51][emoji16] boje się i cieszę ...

Mam pytanie do mam podróżujących samolotem czyli na pewno @aniay czy na lotnisku przechodzisz przez bramki ? Opinie są różne i nie wiem co zrobić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry