reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Cos dzisiaj nadaktywna jestem z komentarzami :D Dziękuje za miłe słowa o kołysce.

Jeszcze jedno pytanie czy bolą/swędzą/pieką was piersi/sutki? Ja wczoraj w nocy i dziś rano myślałam że zwariuje, nawilżanie pomaga na chwilkę a potem znowu wszystko wraca na kilkanaście minut.
 
Hej,
Niestety nie udało mi się nadrobić zaległości, przeczytałam tylko 10 ostatnich stron:sorry2:. Cały czas coś się dzieje. W środę Popi miała 4 urodziny, które wyprawiamy jutro. Niby tylko dla najbliższych, rodziny ale z dzieciakami obliczyliśmy, że będzie 30 osób. Dzisiaj urządziliśmy zaległe urodziny Jania, dla kolegów z klasy. Rodzice zaproszonych dzieciaków zostali, więc mieliśmy imprezkę dla dorosłych i dzieci. Przed chwilą skończyliśmy sprzątanie, było miło ale jestem wykończona. Jutro muszę ugotować zupę dyniową, zrobić curry, zapiekankę prowansalską, caprese z fig, carpaccio z buraka, pasty do przystawkowych babeczek, dokończyć humus, guacamole,pastę dyniową, nadziać wcześniej upieczone rurki, dokończyć tort, ufffff....dużo a goście przychodzą na 15.00.

Kompletowania wyprawki ciąg dalszy. U nas też głownie ja i z własnych środków się tym zajmuje. Inaczej wylądowałabym w 9 miesiącu w szpitalu a M kupiłby cokolwiek. Dzisiaj pomiędzy wyjmowaniem ciasteczek amerykańskich z piekarnika kupiłam, oczywiście przez internet w sklepie napiki ( mają teraz obniżkę na niektóre produkty z Colorstories) kocyk, rożek, prześcieradło i dwie sztuki pieluszek bambusowych. Jak przyjdą wstawię fotę. @aniay śliczna kołyska. Przy Popi miałam przewijak do kompletu. Kupiłam w Mothercare, dobrze się sprawdził;)

@kolorowaMama tyle trudnych sytuacji w życiu już za Tobą, że jestem pewna, że jeden podskakujących B nie ma szans Cię złamać. Czuję, że prędzej czy pózniej się opamięta i wszystko się ułoży. Macie teraz burzliwy okres, duże zmiany przed Wami a to zazwyczaj łączy się z perturbacjami w związku. Będzie dobrze:)

@Shaer współczuję, czasem jak o Tobie myśle, to mam wrażenie, że jesteś jak ptak zamknięty w klatce, Twój mąż jest chyba pancerny emocjonalnie. Trzymaj się.

Padam na ryjek, dobranoc styczniówki.
 
Witam się bo bezsenna noc [emoji52]

@malina4444 oj oby bo B cały dzień walczył i dogryzał a to mnie jeszcze bardziej utwierdza w tym, ze go posłać gdzie pieprz rośnie... duże, małe dziecko... w ogóle miałam do Ciebie napisać na priv bo mamy problem z moja 14sto letnia siostra, co prawda mama była z nią u psychologa ale rady od pani psycholog moim zdaniem są bardzo złe w tej sytuacji i chciałam się Ciebie poradzić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też niestety nie śpię od 3, mój syn 2,5 roku a jeszcze potrafi sobie wstać o 3,podnieść rolety i krzyczeć, że już jasno;/ niedawno zasnął,jak ja pomyślę,że zaraz drugi będzie w nocy koncerty dawał ..
Poza tym głowa mi pęka i gardło zawalone :( pierwszy raz w ciąży wzięłam Apap i użyłam Tantum Verde (można?) i muszę przyznać że trochę pomogło. Piję sobie herbatkę z miodem i cytryną i zjadłam kawałek sernika na zimno:)

Współczuję sytuacji małżeńskich, ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego męża. Podziwiam go, ma pewne zasady, np. uważa że nie wolno iść spać pokłóconym. Nawet jak zafochana się położę, przed zaśnięciem przyjdzie i mnie ucałuje. Nie chodzimy już za rękę ale potrafi przytulić i ucalować w czoło na środku ulicy. To małe gesty ale takie nie wymuszone.

@aniay prześliczna kołyska!

Podziwiam was,za to co wyczyniacie w kuchni! Ja ostatnio to bym tylko tosty jadła ;p

Pisałam wam kiedyś, że w pierwszej ciąży miałam tyle innych ciężarnych wkoło, teraz miałam być 'sama' w tej ciąży, a tu siostra, dwie bliskie koleżanki, koleżanki siostra,sąsiadka-no chyba jakieś pylenie było, wszystkie 8-10 tydzień! ;)
 
Ja tez nie spie. Ogladalam wczoraj 'Demolition" nie wiem jaki jest polski tytul. W sumie dziwny film, ale mi sie podobal. Mysle, ze Wam tez by mogl.
O czlowieku, ktory bardzo sie pzyzwyczail, ze jego zona "po prostu jest" i nagle przestaje byc. O tym jak wszysto co bylo ustalone, zaplanowane, rytunowe zmienia sie. I nawet proba trzymania sie starych rytualow zawodzi, bo zniknal wazny element.
Polecam mimo ze historia pozornie o niczym.
 
Mnie już wszystko boli od leżenia ale salon pusty wiec nawet nie mam gdzie się przenieść na herbatkę [emoji52] @ankamaz Apap można co do tantum verde to nie wiem szczerze mówiąc, wracaj do zdrowia [emoji8]


@Shaer wyślę link do filmu B jak pojadę może obejrzy

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)

Ja juz tez nie moge spac ... wszystko mnie boli a kregosłup daje popalic od samego rana

@ankamaz cos w tym jest .. U mnie diwe najblizsze kuzynki jak siostry sie traktujemy zaszły.. i sie smiejemy bo ja mam termin na styczen jedna z nich na luty a druga na marzec :) Wiec kazda pokolei bedzie rodzic moze polaczymy chrzciny fajnnie by bylo :)
 
reklama
Ta
Ja też niestety nie śpię od 3, mój syn 2,5 roku a jeszcze potrafi sobie wstać o 3,podnieść rolety i krzyczeć, że już jasno;/ niedawno zasnął,jak ja pomyślę,że zaraz drugi będzie w nocy koncerty dawał ..
Poza tym głowa mi pęka i gardło zawalone :( pierwszy raz w ciąży wzięłam Apap i użyłam Tantum Verde (można?) i muszę przyznać że trochę pomogło. Piję sobie herbatkę z miodem i cytryną i zjadłam kawałek sernika na zimno:)

Współczuję sytuacji małżeńskich, ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego męża. Podziwiam go, ma pewne zasady, np. uważa że nie wolno iść spać pokłóconym. Nawet jak zafochana się położę, przed zaśnięciem przyjdzie i mnie ucałuje. Nie chodzimy już za rękę ale potrafi przytulić i ucalować w czoło na środku ulicy. To małe gesty ale takie nie wymuszone.

@aniay prześliczna kołyska!

Podziwiam was,za to co wyczyniacie w kuchni! Ja ostatnio to bym tylko tosty jadła ;p

Pisałam wam kiedyś, że w pierwszej ciąży miałam tyle innych ciężarnych wkoło, teraz miałam być 'sama' w tej ciąży, a tu siostra, dwie bliskie koleżanki, koleżanki siostra,sąsiadka-no chyba jakieś pylenie było, wszystkie 8-10 tydzień! ;)
Tak tantum verde jest bezpieczny i jeszcze możesz halset do ssania bo tamtym troche wysusza:)
 
Do góry